• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Екскурсії по Монсеррат: Екскурсії на автобусах з Барселони до монастиря Монсеррат в Каталонії, Іспанія.

  1. Ранкова екскурсія на Монсеррат
  2. Денна екскурсія на Монсеррат

Якщо ви приїхали в Барселону більше ніж на пару днів, то вам варто розглянути можливість з'їздити в монастир Монсеррат, багато читачів нашого сайту кажуть, що поїздка туди стала головною родзинкою їх відпочинку.

Ця сторінка містить посилання на кілька компаній, які організовують екскурсії до Монсеррат, які можна забронювати через інтернет. Кожна екскурсія включає в себе проїзд туди і назад і послуги висококваліфікованого екскурсовода, який зробить екскурсію гранично цікавою.

Ранкова екскурсія на Монсеррат

Це одна з найпопулярніших екскурсій, автобус забере вас з Барселони і відвезе в Монсеррат, а в кінці екскурсії вас доставлять назад в Барселону. Все буде організовано за вас. Ранкова екскурсія на Монсеррат .

Денна екскурсія на Монсеррат

Якщо ви хотіли б з'їздити на Монсеррат днем, то ця екскурсія для вас. Ця екскурсія на Монсеррат також відправляється з Барселони. Це повністю організована екскурсія.

Денна екскурсія на Монсеррат.

Якщо ви хочете поїхати до Монсеррат з Барселони на автобусі, але самостійно, то читайте нашу   статтю про те, як дістатися на автобусі з Барселони до монастиря Монсеррат Якщо ви хочете поїхати до Монсеррат з Барселони на автобусі, але самостійно, то читайте нашу статтю про те, як дістатися на автобусі з Барселони до монастиря Монсеррат . Там є вся необхідна інформація про автобус, який ходить один раз в день з Барселони до Монсеррат і назад: ціни, розклад, розташування зупинок і поради про користування цим автобусом.

Якщо вас більше цікавлять організовані екскурсії, на які можна записатися вже в самому монастирі Монсеррат, то читайте нашу статтю про організовані екскурсіях в Монсеррат . Там є ціни, розклад, мови проведення екскурсій та опис офіційних організованих екскурсій.

Екскурсія на автобусі до Монсеррат ідеально підходить для тих, у кого щільний графік відпочинку. Всі клопоти з організації поїздки будуть з вас знято, що максимально спростить вам відпочинок.

Новости