• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Житомир.info | В індустріальному парку на околиці Житомира вже готові працювати іноземні та місцеві компанії, - Сухомлин

Проект по обладнанню індустріального парку «ZHYTOMYR-EAST» проходить експертизу і вже є заявки від компаній, які готові розмістити там своє виробництво.

Про це в коментарі Житомир.info сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Уже зроблений проект з комунікацій по індустріальному парку, він на експертизі. Паралельно оголошений тендер на вибір підрядника з проведення цих робіт і документи подані в Мінекономіки. Комунікації - це електроенергія, каналізація, вода, ще огорожу, освітлення і під'їзні дороги », - сказав Сухомлин.

За словами мера, є сім компаній, які готові працювати в новому індустріальному парку.

«На даний момент підтверджених заявок сім. Одна з останніх заявок, і вони готові в 2017 році запустити виробництво - австрійська компанія Hirsch . Велика компанія, у них багато виробничих майданчиків по світу і вони готові заходити в індустріальний парк. Вони роблять ізоляційні матеріали, в тому числі - вкладиші для шоломів, вони роблять утеплювачі на системи тепло- і водопостачання, і плюс вони випускають обладнання для всього цього. Є ще чотири компанії - такий консорціум, який випускає запчастини для мотоциклів, ланцюги, гальмівні колодки: два виробництва планують переносити з Китаю, одне, по-моєму з Данії і ще одне - з Франції », - повідомив мер Житомира.

Він пояснив, чому іноземні компанії готові переносити свої виробничі потужності з інших країн в Україну.

«У компанії Hirsch є великий клієнт, який купує у них устаткування, купує матеріали в Китаї. Одна з найбільших в Китаї компаній з виробництва мотоциклетних шоломів, гірськолижних шоломів і так далі. І ось ця компанія зараз шукає майданчик в Україні. Я думаю, є шанс, що вона прийде за Hirsch в Житомир, бо їх всіх залучають дешеві енергоносії, дешева робоча сила і логістика. Поставка товарів до Європи з Китаю - приблизно 28 днів, а з Житомира - 3-4 дня », - сказав Сергій Сухомлин.

Крім іноземних інвесторів, на території майбутнього індустріального парку готові працювати і місцеві компанії.

«Є одна житомирська компанія, це харчове виробництво, ще житомирська компанія - ексклюзивне виробництво багетів для картин, від них є заявка на розміщення виробництва в індустріальному парку. І ще один український інвестор з підприємством по деревообробці », - розповів мер.

як повідомляв Житомир.info , На сесії міської ради 21 липня цього року депутати проголосували за затвердження концепції і створення індустріального парку та за зміну назви: замість «SMOKOVKA» майбутній індустріальний парк в районі аеропорту буде називатися «ЖИТОМИР-СХІД», англійською - «ZHYTOMYR-EAST».

Житомир.info

Новости