• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Основи Теорії Обмежень - відгук по навчанню

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» був створений 15 липня 2005 року.

Місія Фонду: працювати для людей, усуваючи причини актуальних суспільних проблем; впроваджуючи найкращий досвід, накопичений в Україні та за кордоном; створюючи унікальні системні рішення; домагаючись максимального результату кожним своїм проектом і дією.

Наша організація освоїла новий вид детальності - доставку гуманітарної допомоги, в зв'язку з чим у нас з'явилися логістика та дистрибуція, тобто нові бізнес процеси . Ми визнали методологію Теорії Обмежень (ТОС) корисним інструментом для підвищення ефективності процесів. Було прийнято рішення навчити керівників основних підрозділів організації підходам, інструментів і практики застосування ТОС, для подальшого впровадження в роботу компанії.

Вибираючи партнера для проведення навчання, ми зупинили свій вибір на ГК «ІНТАЛЄВ», так як наші колеги з іншої компанії порекомендували «ІНТАЛЄВ», як одного з провідних експертів по темі ТОС в Україні.

Основними цілями проведення семінару-тренінгу «Основи ТОС» стали:

  • Навчити ключових співробітників організації методології впровадження та основам Теорії Обмежень для управління процесами (вироблення єдиної термінології і створення єдиної бази знань).
  • Системно уявити інструментарій постановки системи управління із застосуванням ТОС.
  • Підготувати слухачів до використання на практиці методів управління із застосуванням технології ТОС.

За результатами проведеного заходу можемо відзначити, що представлена ​​інформація була корисна і може бути застосовна в діяльності нашої організації. Великою перевагою навчання стали домашні завдання і он-лайн вебінари, які дозволили відразу спробувати на практиці теоретичні знання, отримані в ході семінару-тренінгу.

Учасники семінару-тренінгу отримали загальне розуміння про можливості поліпшення бізнес-процесів і дізналися про інструменти ТОС, які можуть для цього застосовуватися. Очікуємо від учасників раціональних пропозицій і ініціатив.

Хочемо відзначити високий рівень кваліфікації і великий експертний досвід Бориса Старинського, бізнес-консультанта і керуючого партнера ГК «ІНТАЛЄВ», який проводив семінар-тренінг.

Дякуємо! З вами було приємно співпрацювати!

Інші відгуки зі сфери «Послуги та сервіс»

Новости