• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Pixel Art Studio - редактор піксельної графіки для Windows 10

М ногие з вас, напевно, добре пам'ятають, яким малим дозволом володіли екрани старих мобільних телефонів та ігрових приставок. Щоб зробити зображення максимально чіткими, в таких пристроях використовувалася піксельна або точкова графіка. Застосовується вона і зараз, але вже набагато рідше, наприклад, при створенні іконок, покажчиків і деяких інших дрібних зображень. А ще піксельна графіка існує як якийсь вид цифрового образотворчого мистецтва.

Традиційні графічні редактори мало підходять для створення точкових картинок, для цього існують спеціалізовані програми, такі як додаток Pixel Art Studio. Будучи створеним на універсальній платформі Windows і адаптований під сенсорні екрани, цей редактор може працювати як на десктопних ПК, так і на мобільних пристроях під управлінням Windows 10. Судячи з покладених на нього завдань, кому-то редактор може здатися примітивним, але це не так.

Pixel Art Studio НЕ примітивний, а спеціалізований і володіє всіма необхідними інструментами для створення і редагування піксельної графіки, в тому числі анимированной. В арсеналі програми є свій набір кистей, повнокольоровий палітра, заливка, виділення, ластик, інструменти для малювання ліній і деяких геометричних фігур, підтримується робота з шарами, зміна прозорості, вирізання та вставка, блокування по осях, обрізка, відображення по горизонталі і вертикалі, скасування дій і багато інших функцій, які повинен мати хороший графічний редактор. Присутній навіть можливість застосування простих візуальних ефектів.

Присутній навіть можливість застосування простих візуальних ефектів

Готові роботи можна зберегти у форматі GIF і PNG, а також опублікувати в публічній онлайн-галереї, де вони можуть бути нагороджені безкоштовною ліцензією на професійну версію Pixel Art Studio. Сам же редактор розповсюджується безкоштовно, але з деякими обмеженнями, зняти які можна придбавши Pro -версію програми вартістю 299 рублів. Мова інтерфейсу в поточній версії є тільки англійська, проте прізвище розробника, а також пропозицію на російській мові купити йому біг-мак наводять на думку, що в наступних версіях редактора можуть з'явитися і інші локалізації.

Офіційний сайт: pixelart.studio

Новости