• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Смартфони і планшети замість касових апаратів: Кабмін запускає пілотний проект

Кабмін підтримав проект постанови "Про реалізацію експериментального проекту по реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій".

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми пропонуємо спростити саму систему реєстрації того, що є на сьогодні, а по-друге, ми хочемо залучити інновації в цій сфері. Телефони, планшети - це мабуть найкращий реєстратор, який підприємець повинен використовувати. Будуть нові сучасні програмні комплекси, буде низька вартість, буде простота у використанні. Ми беремо на себе зобов'язання, що реєстрація буде відбуватися за один крок і за один день виключно на підставі заяви без будь-яких додатків. Заява це буде за спрощеною формою, і саме г лавного, що це програмне забезпечення буде інтегруватися з будь-яким іншим програмним забезпеченням ", - сказала в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Вона зазначила, що пілотний проект запускається для того, щоб протестувати ці технології і згодом мати можливість виправити якісь неточності, які можуть бути в період тестового режиму.

Маркарова також зазначила, що ті касові апарати, які є сьогодні у бізнесу , Використовуються більше в негативному сенсі, оскільки наявна система сама відвертає багато в чому підприємців від того, щоб прагнути їх використовувати: це і висока вартість самих апаратів, і складність процедури реєстрації такого апарату.

Маркарова також зазначила, що ті касові апарати, які є сьогодні у   бізнесу   , Використовуються більше в негативному сенсі, оскільки наявна система сама відвертає багато в чому підприємців від того, щоб прагнути їх використовувати: це і висока вартість самих апаратів, і складність процедури реєстрації такого апарату

Читайте також: Кабмін планує створити Раду з питань торгівлі

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство фінансів виробило рішення, які спрощують використання касових апаратів, і ініціює пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей.

Зокрема, в рамках пілотного проекту по реєстрації та експлуатації новітніх моделей пропонується дозволити для реєстрації розрахунків використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації.

Новости