• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Заблокована соцмережа «ВКонтакте» посіла четверте місце в рейтингу за відвідуваністю українцями

цею материал Доступний по-русски

Також в першій десятці опинилися і інші заборонені до відвідування в Україні сайти - "Яндекс" і "Однокласники".

Також в першій десятці опинилися і інші заборонені до відвідування в Україні сайти - Яндекс і Однокласники

Ілюстрація REUTERS

Про це свідчать результати дослідження інтернет-аудиторії в серпні, які провела Інтернет-асоціації України.

Так, на першому місці в рейтингу найбільш відвідуваних доменів виявився Google. Також до першої п'ятірки увійшли сайти Youtube, Facebook, «Вконтакте» і Ukr.Net.

Читайте також В окупованому Криму студента оштрафували на 300 тисяч рублів за "екстремістські" пости Вконтакте

Середньоденна частка аудиторії за місяць сайту Google склала 64%, а місячний охоплення аудиторії - 83%. Для «ВКонтакте» ці показники склали 16% і 32% відповідно.

У другій п'ятірці рейтингу виявилися сайти OLX, «ПриватБанк», «Яндекс», «Однакласснікі», Instagram і «Синоптик».

Як повідомляв УНІАН, 15 травня минулого року президент України Петро Порошенко підписав указ про продовження на рік санкцій проти Росії, згідно з яким в Україні заблокований доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту «1С». Доступ до російських соціальних мереж обмежений у зв'язку з блокуванням всіх ресурсів сервісу Mail.Ru Group. Під дію санкцій підпадають сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

За оцінками глави Інтернет Асоціації України Олександра Федієнко, використання українцями сумнівних безкоштовних VPN-програм (Virtual Private Network - віртуальна приватна мережа), які дозволяють користувачам обходити блокування санкційних російських сайтів і соціальних мереж, загрожує кібербезпеки країни.

Довідка УНІАН. Інтернет асоціація України (ІнАУ) - професійне об'єднання учасників ринку телекомунікацій та інформаційно-комунікаційних технологій, об'єднує понад 170 підприємств. Діяльність ІнАУ спрямована на захист інтересів її членів, проведення експертно-аналітичної роботи в частині розробки і коригування законодавчої і нормативної бази України та ін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости