• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Альфа-банк: зарплатний проект. Зарплатна картка Альфа-банку і тарифи на зарплатний проект.

  1. Переваги зарплатного проекту Альфа-Банку
  2. Зарплатний проект Альфа Банку підключення і вхід
  3. Тарифи на зарплатний проект

Альфа-банк розробив спеціальний зарплатний проект для нарахування заробітної плати на банківську карту - «Зарплата на картку». Подробиці про програму в статті від фахівців порталу Виберу.ру.

Нарахування заробітної плати на банківську карту - найпопулярніший і безпечний спосіб, який вважає за краще все більше організацій і підприємств для оплати праці своїх співробітників. Багато банків розробили спеціальні зарплатні проекти, і один з них - Альфа Банк , Який створив програму «Зарплата на картку».

Переваги зарплатного проекту Альфа-Банку

Великі компанії та ВП, ставши учасниками зарплатного проекту Альфа-Банку, отримують гарантію проведення платежів і їх конфіденційність, а також можливість участі в акціях банку та платіжної системи. Банк має індивідуальний підхід до реалізації зарплатного проекту для кожної фірми і дозволяє контролювати нарахування онлайн. Крім того, за бажанням замовника можлива реалізація карт в корпоративному дизайні компанії.

Працівники компанії, яка уклала договір обслуговування з Альфа-Банком, отримують можливість управляти коштами на своєму рахунку або рахунках онлайн в рублях і валюті, оформляти кредити на пільгових умовах без надання довідки про доходи. Крім того, в разі втрати робочого місця, співробітники отримують фінансову підтримку за програмою «Захист Бюджету». Також Альфа-Банк має широку мережу банкоматів , Що дозволяє легко знайти найближчий термінал і перевести в готівку кошти з карти.

Керівники компаній можуть отримати преміальні картки Gold і Platinum з можливістю зняття готівки в банкоматах по всьому світу. Також надається доступ до вкладів і рахунків у будь-якому відділенні Альфа-Банку на території РФ і послуга екстреної видачі готівки за кордоном у разі, якщо карта була загублена або ушкодилася.

Зарплатний проект Альфа Банку підключення і вхід

Для підключення керівнику ІП або компанії необхідно заповнити заявку на сайті Альфа-Банку або зателефонувати за номерами +7 495 755-58-58 (для Москви) і 8 800 100-77-33 (для регіонів). Після цього ви зможете домовитися зі співробітником банку про зустріч.

Персональний менеджер ознайомить вас з умовами надання послуги, а також привезе з собою всі необхідні для підпису документи. Після цього ви зможете почати збір необхідних документів, список яких для вас також підготує співробітник банку. Інформацію про співробітників, необхідну для оформлення зарплатних карт, можуть зібрати також фахівці Альфа-Банку.

Після цього почнеться процедура відкриття рахунків і виготовлення платіжних карт. Видача карт може відбуватися як централізовано, в офісі вашої компанії, так і в одному з відділень банку - для цього співробітникам буде потрібно самим завдати візит з посвідченням особи в одне з відділень Альфа-Банку.

Зарплатна картка активується за допомогою дзвінка в телефонний центр Альфа-Банку. Співробітникові потрібно назвати своє ПІБ, надруковане на лицьовій стороні картки і слово-пароль. Через кілька хвилин після активації карткою можна буде користуватися.

Тарифи на зарплатний проект

Співробітники компанії, підключилася до зарплатного проекту Альфа-Банку, за замовчуванням отримують безкоштовний «Корпоративний» пакет послуг. Даний тариф відрізняється від інших тарифів банку тим, що надає можливість випустити в якості зарплатних карт не тільки класичний «пластик», а й золоті та платинові карти. Крім того, компаніям - учасникам проекту, надаються індивідуальні тарифи на обслуговування карт і індивідуальні тарифи на операції зі зняття готівки на всіх пристроях, з конвертацією та без неї. Також власники зарплатних карт Альфа-Банку можуть встановлювати денні ліміти на зняття готівки в банкоматах. У «Корпоративному» тарифі відсутня комісія за обслуговування підключеного тарифу послуг.

Для порівняння, інші тарифи від Альфа-Банку встановлюють обмеження по зняттю готівку до 800 тис. Рублів на місяць, а також ліміт на зняття готівки з одного аккаунта - до 300 тис. Рублів в день. До того ж, при знятті готівки в касі до 135 тис. Рублів в день, стягується 1%.

Новости