• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Переваги кросівок Adidas Terrex

 1. Де придбати кросівки Adidas Terrex в Україні?
 2. переваги кросівок

Ви вирішили поповнити свій арсенал кросівок новими моделями Ви вирішили поповнити свій арсенал кросівок новими моделями? Тоді придивіться до Adidas Terrex. Дана взуття користується великим попитом по всьому світу.

Де придбати кросівки Adidas Terrex в Україні?

Знайти продукцію від відомого бренду легко. Вам навіть не доведеться витрачати час на похід по магазинах. Просто заходите на портал https://bestcros.com.ua/category/78_terrex і вибирайте відповідні вироби. Зверніть увагу, що в асортименті представлені не тільки Terrex, але і ряд інших популярних кросівок Adidas:

 • Daroga;
 • Gazelle;
 • Hamburg;
 • ZX Flux;
 • Galaxy.

Так чому варто вибрати саме Terrex?

переваги кросівок

Terrex - це лінійка, яку відносять до outdoor напрямку. При розробці взуття виробник застосував ряд сучасних технологій. Природно, що це пішло на користь кросівок і зробило їх набагато зручніше і комфортніше.

Що можна сказати про дизайн виробів? Кросівки вийшли досить яскравими і привабливими. Ви можете самі в цьому переконатися, погортавши каталоги з продукцією в класному інтернет-магазині спортивного взуття за посиланням bestcros.com.ua. До всіх пропозицій тут обов'язково наводяться фотографії та опис. Це спрощує вибір виробів для користувачів. Але повернемося до Terrex.

При розробці лінійки Adidas використовував сучасні матеріали. Наприклад, для виготовлення підошви був задіяний Boost. Що це за ресурс? Він являє собою пінний матеріал, що складається з безлічі дрібних капсул. Boost робить підставу взуття амортизирующим і спрощує пересування в ній. Також матеріал підвищує стійкість кросівок до зносу.

До слова, амортизатори є і на п'яті з миском. Тут застосовується спеціальний матеріал Adiprene.

Також при створенні підошви бренд задіяв технологію Formotion. У чому її суть? вона передбачає застосування двох окремих пластин. Вони скріплені, але зберігають рухливість, за рахунок чого підстава кросівок краще пристосовується до нерівностей дороги. Навантаження на ноги знижується і людина відчуває себе набагато комфортніше.

У кросівок з даної лінійки хороше зчеплення з дорогою (мова йде про пересіченій місцевості). досягається це завдяки спеціальному рисунку на підошві взуття. Таким чином, дані вироби можуть використовуватися для трекінгу або бігу по бездоріжжю. Продумані підметки не ковзають навіть на мокрій поверхні.

Де придбати кросівки Adidas Terrex в Україні?
Де придбати кросівки Adidas Terrex в Україні?
Так чому варто вибрати саме Terrex?
Що можна сказати про дизайн виробів?
Що це за ресурс?
У чому її суть?
Новости