• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Adidas Originals відкрив перший в Україні магазин взуття

19 травня в київському ЦУМі відкрився перший в Україні магазин взуття Adidas Originals. У торговому просторі представлений повний асортимент колекцій бренду, доступних в Україні: від культових кросівок Superstar і Stan Smith до сучасних силуетів NMD, EQT, Tubular і ClimaCool.

Новий магазин виконаний в концепції Neighborhood, яка вже використовується adidas Originals в найбільших містах світу. Простір оформлено в урбаністичному стилі з використанням сучасних матеріалів - металу і бетону. Прихильність бренду вуличної культури в дизайні магазину відображають невід'ємні елементи міського ландшафту - постери із зображенням стритстайла луків, виконані в оригінальному авторському стилі молодими фотографами.

Магазин adidas Originals, що розташувався на 4 поверсі ЦУМу, стане головним майданчиком, де будуть проходити презентації нових лімітованих колекцій і звучати актуальні DJ-сети. Відображаючи всі чотири складові філософії Adidas Originals - моду, мистецтво, музику і спорт - магазин відповідає основним вимогам молодих жителів мегаполісу, сучасних прихильників вуличної культури. Завдяки розташуванню в самому центрі Києві, він покликаний стати знаковим місцем для креативних особистостей, шанувальників бренду і всіх тих, хто прагне завжди бути в курсі новинок вуличної моди.

До слова, магазин adidas Originals - це не перший проект adidas на території ЦУМу. В кінці минулого року на тому ж 4-му поверсі почав роботу магазин adidas Performance.

Новости