• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Офіс тижні (Петербург): Корпорація PMI

  1. PMI - медіахолдинг Метраж 2 600 кв. м Співробітники: 200 осіб
PMI - медіахолдинг
Метраж 2 600 кв. м
Співробітники: 200 осіб

До складу найбільшого медіахолдингу в Петербурзі - корпорації PMI - входять п'ять радіостанцій, в тому числі Maximum, Love Radio і «Русское радио», промоутерська компанія, сервіс з продажу квитків Kassir.ru , мережа Yatalant.ru , Відділ PMI Development і навіть «Інститут краси» на Гороховій вулиці.

Головний офіс компанії розташований в семиповерховій будівлі XIX століття на набережній річки Мойки. Будинок, що знаходиться у власності корпорації PMI, спочатку планували реконструювати під готель. Але в липні 2011 року вирішили перенести туди офіс, який раніше був на проспекті Добролюбова. Через розширення штату потрібні були великі площі.


Дизайном займалося одне з підрозділів холдингу - PMI Development, а за концепцію відповідав один з архітекторів компанії Олександра буруян. В історичній будівлі вирішили робити лофтового інтер'єр: залишили максимум оригінальних деталей, збереглися старовинні ую цегляної кладки у і металеві колони. Типові офісні кабінети розділили скляними перегородками, а в обробці використовували в основному натуральне дерево і чорний метал.

Окремий інтер'єр придумали для кабінету глави корпорації. Мансардне приміщення з високими арочними вікнами і панорамним видом на Миття розділили на кілька зон: для роботи, ділових переговорів, неофіційних зустрічей. Стіни покрили штукатуркою, що створює ефект замшевої поверхні, а меблі замовили на італійській фабриці Smania. У кабінеті є окремий вихід на відкриту терасу, з якої видно весь центр міста.

Новости