• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

«Зроби штраф в 30 тисяч за їзду без дитячого крісла - завтра ж без нього ніхто не поїде»

2.06.2016

Рифкат Мінніханов висловився за поправки про небезпечне водіння і дав старт картинг-турніру

До жорсткості роботи з порушниками правил дорожнього руху закликав напередодні Рифкат Мінніханов, підтримавши поправки до правил дорожнього руху від прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Свої висловлювання він зробив на стартували вчора в Казані змаганнях з картингу. Кореспондент «БІЗНЕС Online» дізнався про те, що особливого побачив в цьому спорті прем'єр РТ Ільдар Халіков, і про те, що шеф УГІБДД МВС по РТ мріє про зростання штрафів для порушників.

Кореспондент «БІЗНЕС Online» дізнався про те, що особливого побачив в цьому спорті прем'єр РТ Ільдар Халіков, і про те, що шеф УГІБДД МВС по РТ мріє про зростання штрафів для порушників

СПОРТ ДЛЯ 2 ТИС. татарстанцев

У свій день народження начальник управління ДАІ МВС по РТ Рифкат Мінніханов разом з прем'єр-міністром РТ Ільдар Халикова дав старт XI картинг-турніру на призи уряду РТ. За кермо в Міжнародний день дітей сіли, зрозуміло, вони самі. Нагадаємо, що ці змагання організовані 11 років тому з подачі Рустама Мінніханова, тоді - прем'єра, а сьогодні - президента РТ. Можливо, виявився заразливим приклад самого Мінніханова: батьки ведуть дітей на автодроми, картингом в республіці займаються майже 2 тис. Осіб. «Для Татарстану цей спорт особливий, - наголосив учора Халіков. - У республіці виробляються і легкові, і вантажні автомобілі, ми пишаємося перемогами «КАМАЗ-Мастера», який вже 13-й раз доводив, що татарстанські спортсмени - найкращі в світі в змаганнях серед вантажних автомобілів ».

Правила турніру суворі, але справедливі: за зіткнення з суперником на дистанції - неминуча дискваліфікація. Все як на дорозі: раз в'їхав, гальмуй, а він того не цурається. У кулуарах змагань Рифкат Мінніханов висловився з приводу недавнього включення в ПДР поняття «небезпечне водіння». Само собою, він за обома руками: «Будь-яке посилення для порушника впливає тільки позитивно на зменшення кількості загиблих та постраждалих на дорогах. Це істина, хоча дехто каже: «Посилення особливого ефекту не дає». Ефект дає дуже великий! Просто закон повинен працювати ».

«На дорогах трапляються зовсім обурливі речі, деякі водії поводяться просто бридко», - також зазначив Халіков.

ВИЗНАЧИТИ МОЖНА, ФІКСУВАТИ СКЛАДНО

30 травня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про поправки до правил дорожнього руху (вступлять в силу 8 червня). Під «небезпечним водінням» тепер мається на увазі неодноразове вчинення одного чи кількох дій. У їх числі ігнорування машин зі спецсигналами, «шашечки» - перестроювання в інтенсивному потоці (за винятком поворотів, розворотів і об'їздів перешкод), «притискання» попереду машини, що йде, недотримання бокового інтервалу і різкі гальмування (якщо вони не потрібні для запобігання ДТП), а також перешкоджання обгону. Важливий момент - все це небезпечні дії, якщо вони створюють загрозу життю або матеріального збитку. Підписання постанови майже збіглося з інцидентом в Москві. Син віце-президента «Лукойлу» Руслан Шамсуаров і його друзі на Mercedes Gelandewagen влаштували «перегони» за котрі переслідували їх екіпажами ДПС, заїжджали на зустрічну і тротуари, попутно транслюючи погоню в Periscope. В результаті Шамсуарова заарештували на 15 діб, але справа то відкривали, то закривали.

Незважаючи на те що поправки в правила дорожнього руху набувають чинності вже фактично через тиждень, питань залишається чимало. Так, неясна саме формулювання терміну. Як, наприклад, буде визначатися перестроювання в інтенсивному потоці? Хто буде визначати цю інтенсивність? Загалом, за що інспектор повинен штрафувати водія і за що не повинен - ​​все це ще належить дізнатися. Неясна і величина штрафу - від 5 тис. Рублів. «Чітко визначити« небезпечне водіння »можна, але чітко фіксувати його складно», - визнає проблему Рифкат Мінніханов, погодившись, що потрібна ясність формулювань. З технічної ж точки зору у татарстанських інспекторів є всі можливості визначення порушників.

Додамо, що паралельно з «небезпечним водінням» 31 травня уряд вніс до Держдуми РФ поправки, що дозволяють позбавляти прав за систематичне порушення правил дорожнього руху. У разі якщо водій три і більше разів попався інспекторам ДПС за перевищення швидкості, порушення вимог знаків і т. Д., Його можуть позбавити прав на 1,5 року. А якщо прав немає - оштрафувати на 30 тис. Рублів. «Листи щастя» під цю поправку не потраплять.

«Листи щастя» під цю поправку не потраплять

ЯК КРИЗА, ПОГОДА І «ЛІБЕРАЛЬНІ» ЗАКОНИ СТАЛИ ГОЛОВНИМИ ВОРОГАМИ автоінспектори

Розмовляючи з журналістами, Рифкат Мінніханов згадав і дитячі утримуючі пристрої - не сказати про це в Міжнародний день дітей було б дивно: «Ось встановити 30 тисяч штрафу за відсутність дитячого утримуючого пристрою ... Я впевнений, що завтра без нього ніхто не поїде!» якщо жорсткість збереже хоча б одне людське життя, варто приймати зміни закону, вважає шеф УГІБДД республіки. «Може бути, ця людина в перспективі - майбутній президент або великий керівник! Або людина, яка принесе велике надбання Російської Федерації! Ось з цього треба виходити. На жаль, ми вважаємо людську ціну дуже мізерною. Насправді ця ціна може бути дуже дорога. Треба боротися за кожного посиленням закону. На сьогодні по-іншому менталітет змінити не можна », - сказав Мінніханов.

На запитання кореспондента «БІЗНЕС Online» про те, наскільки поправка в закон скоротить число ДТП, начальник управління ДАІ МВС по РТ відповів, що ефект, напевно, проявиться не відразу. «Може статися, що посилення відповідальності може не дати миттєвого ефекту. Але це все тимчасово - системна робота позначиться в будь-якому випадку », - зазначив він.

Як, наприклад, буде визначатися перестроювання в інтенсивному потоці?
Хто буде визначати цю інтенсивність?
Новости