• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

►Розеткі і вимикачі Шнайдер Асфора - Львів

Tags:   Розетки і вимикачі Львів   Шнайдер Асфора Львів   Інтернет-магазин «Західелком» представляє Вам, саму продавану серію побутових розеток і вимикачів в Україні - Asfora від Schneider Electric

Tags: Розетки і вимикачі Львів Шнайдер Асфора Львів

Інтернет-магазин «Західелком» представляє Вам, саму продавану серію побутових розеток і вимикачів в Україні - Asfora від Schneider Electric. Невелика ціна розеток і вимикачів Асфора (Шнейдер Електрик) при контрольованому як і витриманому дизайні, робить дану продукцію лідером в своєму сегменті на ринку. Серія Асфора випускається в 6 колірних рішеннях, базова Asfora від Шнайдер в білому і кремовому (слонова кістка) кольорі. У базовій лінійці механізм поставляється в комплекті з одинарної рамкою, за принципом один артикул - один виріб. У Серії Asfora Plus, представлені кольори: антрацит, алюміній, сталь, бронза. Такі механізми поставляються окремо від рамок, що дозволяє створювати різні комбінації кольорів рамок і механізмів. Asfora - це 34 функції для освітлення, електроживлення, комфорту, зв'язку, медіа в шести кольорах. Лінійка включає в себе різноманітні вимикачі, з підсвічуванням і без, вимикачі для керування жалюзі, светорегулятори, електричні розетки, комп'ютерні та ТВ розетки, аудіорозеткі, телефонні розетки. З можливістю установки механізмів в 8 видів рамок: від одномісного, до шестимісній. Вся продукція Asfora (Schneider Electric), зроблена з якісних матеріалів, сертифікована, які не змінюють колір при тривалому перебуванні на сонячному світлі (ультрафіолетовому випромінюванні), призначена для тривалого щоденного використання, безпечна в роботі, легко і швидко встановлюється. Надійна і стійка завдяки передовим інженерним рішенням. Кращий вибір, рекомендовано інтернет - магазином «Західелком»

завантажити каталог завантажити каталог   Приклади комбінацій механізм - рамка Приклади комбінацій механізм - рамка

Вибір кольору:

Вибір кольору:

білий білий

білий

кремовий кремовий

кремовий

Антрацит Антрацит


_______________

Компанія «Західелком» Львів та сайт zlkmagazin, пропонує весь асортимент електрофурнітури серії Asfora від французького бренду Шнайдер Електрик. Вимикачі, електричні розетки, телевізійні і комп'ютерні розетки, аудіорозеткі, светорегулятори, вимикачі для жалюзі, рамки. Механізми, які виконують 34 функції, 8 конфігурацій рамок, в 8 кольорах (білий, кремовий, антрацит, сталь, алюміній, бронза). Реалізація за найкращою ціною зі складу у Львові, акції, знижки, гарантія доставка по Україні: Львів, Київ, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Харків, Чернівці, Миколаїв, Дрогобич, Стрий, Трускавець, Черкаси, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Одеса, Вінниця, Кременчук, Умань, Маріуполь, Суми, Чернігів, Херсон, Івано-Франківськ.

Компанія «Західелком» Львів та сайт zlkmagazin, предлагает весь асортимент електрофурнітурі Серії Asfora від французького бренду Шнейдер Електрик. Вимикачі, електричні розетки, телевізійні и комп'ютерні розетки, Акустичні розетки, світлорегуляторі, вимикачі для жалюзі, рамки. Механізми, Які віконують 34 Функції, 8 конфігурацій рамок, в 8 Кольорах (білий, кремовий, антрацит, сталь, алюміній, бронза). Реалізація за найкращий ціною зі складу у Львові, Акції, знижки, гарантія доставка по Україні: Львів, Київ, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Харків, Чернівці, Миколаїв, Дрогобич, Стрий, Трускавець, Черкаси, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Одеса, Вінниця, Кременчук, Умань, Маріуполь, Суми, Чернігів, Херсон, Івано-Франківськ.

Новости