• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Дизайнери вибирають розетки і вимикачі Merten

  1. преміальна лінійка розеток і вимикачів Merten є дуже популярною серед дизайнерів і архітекторів....
  2. Камінь, дерево і сталь: можливість створити індивідуальний дизайн
  3. Нове програмне додаток дозволяє вибрати фурнітуру прямо на об'єкті

преміальна лінійка розеток і вимикачів Merten є дуже популярною серед дизайнерів і архітекторів. І ось чому. Продукція компанії Schneider Electric допомагає їм розширити власні творчі можливості створювати стильні і комфортні інтер'єри, реалізовувати найнеймовірніші проекти.

«Досить високотехнологічне обладнання,
продумане і естетично красиве »

Не без гордості говорить про преміальної серії Merten і генеральний директор ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» Михайло Бубнов, часто спілкується з дизайнерами і не з чуток знає про їх смаки і запити. «Здавалося б, що цікавого в таких простих речах, як розетки і вимикачі, - сказав він. - Тим не менш, це досить високотехнологічне обладнання, продумане і естетично красиве, в яке вкладено багато інтелектуального, європейського праці ».

Електроустановочні вироби лінійки Merten виробляються на заводі в Німеччині, що свідчить про одне й очевидне - продукція зроблена за світовими стандартами якості та безпеки. До того ж, як зазначив Михайло Бубнов, розетки і вимикачі Merten легко монтуються і надійні в експлуатації.

Читайте також: Надія Кравчук, дизайнер, засновник студії Nadeene Design & Style: «Я цим живу, це мій стиль життя»

«З ними цікаво працювати. Я думаю, дизайнери зможуть розкрити можливості продукції Merten в своїх інтер'єрах і створити для людей комфортне та функціональне простір », - зазначив Михайло Бубнов.

Камінь, дерево і сталь: можливість створити індивідуальний дизайн

В даний час компанія активно просуває на українському ринку свою нову серії Merten D-Life.

Причому функціональні особливості механізму розеток і вимикачів Merten можна порівняти з роботою швейцарських годинників, які своїм господарям служать дуже довго. Тому що всі елементи - контактна група, фарба, матеріали - німецького виробництва.

Schneider Electric пропонує три види продукції Merten - серію System M (розмір клавіші 55х55 мм), System Design (65х65) і новинку - серію D-Life (69х69 мм).

У виробах застосовуються скло, дерево, метал, а також високоякісний пластик. А за допомогою серії M-Creativ можна створити індивідуальний дизайн, досить вставити шпалери або фото, щоб вийшов ексклюзив.

Розетки і вимикачі System Design представлені двома серіями - Artec, які можна зустріти в мережевих готелях «Хілтон», «Редіссон», і Antique, вироби якої встановлено, наприклад, у Версалі у Франції.

Що стосується серії D-Life, то французькі дизайнери ці електроустановочні вироби використовували в проектах з великими панорамними вікнами. У них дуже тонка рамка. При цьому тільки компанія «Шнейдер Електрик» пропонує такі рамки, основу яких складають скло, метал і камінь. У цій серії також з'явився «розумний» вимикач. З його допомогою можна керувати освітленням, жалюзі і створювати світлові сцени (сценарії). До того ж, він успішно комутується з телефоном і підключається до вимикача так само легко, як і до bluetooth-колонці. На фото генеральний директор ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» Михайло Бубнов якраз показує "розумний" вимикач KNX Multi-Touch Pro і розповідає про його можливості.

Нове програмне додаток дозволяє вибрати фурнітуру прямо на об'єкті

«Краса в кожній деталі» - приблизно так емоційно і красномовно висловилася про серію Merten D-Life від Schneider Electric засновник студії Nadeene Design & Style Надія Кравчук. За її словами, прекрасно, коли є можливість дарувати своїм замовникам естетичну і практичну радість навіть у Електрофурнітурою.

Але що важливо - сьогодні дизайнер може вибрати фурнітуру прямо на об'єкті за допомогою нового програмного додатка на сайті французького бренду. Круто! Зручно! Сучасно!

Якщо ви надихнулися інформацією, почніть з трансформації свого житлового простору, додавши в нього кілька стильних акцентів у вигляді розеток і вимикачів серії Merten. Подивіться, як воно перетвориться. Зробіть собі приємне. Замовити можна тут .

PS До речі, компанія Schneider Electric оголосила творчий конкурс для дизайнерів, у якого прекрасна мотиваційна складова. Головний приз - поїздка на один з європейських заводів Schneider Electric плюс спеціальні призи. Умови конкурсу досить прості і зрозумілі. З 5 квітня по 31 серпня поточного року необхідно придбати електроустановочні вироби торгової марки Schneider Electric. Крім того, на електронну адресу ua.ccc @ sсhneider-electric.com з поміткою «Конкурс для дизайнерів» слід надіслати копію рахунку та ескіз проекту з коротким описом концепції. Результати конкурсу будуть підведені у вересні 2018 року.

Новости