• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

monobank - Ваша банківська карта з супер-можливостями

Поспішайте приєднатися до передреєстрації і станьте одним з перших щасливчиків, які оцінять переваги надсучасної карти monobank з надзвичайно вигідними умовами обслуговування і управління в "розумному" мобільному додатку. Інноваційний для українського ринку продукт з'явиться вже скоро - восени цього року! Вже цікаво, погодьтеся! Але хочемо розповісти ще більше!

Про обслуговування клієнтів Про обслуговування клієнтів

Проект monobank запущений в партнерстві з командою Fintech Band. Його концепція «банк в кишені» створена для клієнтів-фізичних осіб, для яких смартфон - весь всесвіт, а банк - її частина. Зареєструвавшись за посиланням, Ви станете власником нової кредитної карти, управляти якою більш ніж зручно за допомогою сучасного мобільного додатку.

Про карту в рамках проекту monobank Про карту в рамках проекту monobank

Кожен, хто зареєструвався в monobank, отримає кредитну карту в гривні, оснащену безконтактної технологією PayPass для миттєвих розрахунків. Якщо Ви вже користуєтеся картами Universal Bank, це не завадить Вам замовити нову карту в рамках проекту monobank. Отримати картку можна зручним для Вас способом: відвідати один з пунктів видачі карт monobank в торговому центрі, в відділенні Universal Bank або замовити доставку на будь-який зручний адреса (додому, в офіс і т. Д.). Власник цієї карти зможе користуватися кредитним лімітом до 100 000 грн і отримувати на рахунок до 20% кешбек за покупки. Тарифи на обслуговування будуть дійсно вражаючими - цей приємний секрет розкриємо трохи пізніше.

Платежі, розстрочка, поповнення та зняття готівки Платежі, розстрочка, поповнення та зняття готівки

У сучасному додатку з дружнім інтерфейсом Ви зможете швидко здійснювати платежі і перекази за допомогою власного смартфона. Також буде доступна розстрочка на покупки в будь-яких магазинах світу - немає необхідності шукати магазини-партнери. Просто вибираєте зручне кількість платежів і розраховуєтесь за покупку своєю карткою monobank. Поповнювати картку буде дуже просто: переказуючи гроші з іншої картки, в мережі терміналів і банкоматів наших партнерів, в касах відділень Universal Bank і т.д. Є питання про зняття готівки? Цю карту буде приймати будь-який банкомат світу.

Про можливість накопичувати кошти Про можливість накопичувати кошти

Ми хочемо, щоб monobank став для Вас не тільки зручним сервісом для миттєвих розрахунків, але і вигідним інструментом накопичень. Тому на залишок власних коштів нараховуватимуться підвищені відсотки.

Приєднуйтесь до передреєстрації , Щоб стати одним з перших власників нової кредитної картки monobank, яка відкриє Вам безліч переваг!

Є питання про зняття готівки?
Новости