• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Бізнес і Суспільство

 1. Анонси Вибране Опитування Кому, на Вашу думку, необхідно підвищити свою соціальну відповідальність?...
 2. «Ялинки-Моталки» та інші ідеї про залучення городян
 3. Система Coca-Cola в Росії опублікувала Звіт про сталий розвиток за 2018 рік
 4. КСВ і сталий розвиток: Росії пора визначитися
 5. Відбувся 9-й фестиваль міської культури «Арт-Яр»
 6. Mars продовжує інвестиції в Московську область
 7. Citi провів Міжнародний день волонтера по всьому світу
 8. зустрічі

Анонси

Вибране Вибране

Опитування Опитування

Кому, на Вашу думку, необхідно підвищити свою соціальну відповідальність?

Кому, на Вашу думку, необхідно підвищити свою соціальну відповідальність

Ferrero представила 9-й звіт про корпоративну соціальну відповідальність

В рамках ділової програми Національного форуму зі сталого розвитку компанія Ferrero представила свій 9-й Звіт про корпоративну соціальну відповідальність. У форумі взяли участь представники органів виконавчої та законодавчої влади, міжнародних організацій, неприбуткових організацій, національних мереж ГД ООН, ініціатив і агентств ООН, дипломатичних місій, провідні міжнародні та російські експерти в області корпоративної соціальної ответственностіженіе цих цілей до 2030 року.

У форумі взяли участь представники органів виконавчої та законодавчої влади, міжнародних організацій, неприбуткових організацій, національних мереж ГД ООН, ініціатив і агентств ООН, дипломатичних місій, провідні міжнародні та російські експерти в області корпоративної соціальної ответственностіженіе цих цілей до 2030 року

«Ялинки-Моталки» та інші ідеї про залучення городян

Зробити «Ялинки-Моталки» всесезоннимі! Саме цією метою задалися в цьому році учасники проекту «Лідери змін. Ханти-Мансійськ », що реалізується компанією D-Group.Social в рамках програми соціальних інвестицій« Рідні міста »компанії« Газпромнефть-Хантос ».

Social в рамках програми соціальних інвестицій« Рідні міста »компанії« Газпромнефть-Хантос »

Система Coca-Cola в Росії опублікувала Звіт про сталий розвиток за 2018 рік

2 липня в Radisson Collection Hotel (Москва) відбулося громадське обговорення Звіту про сталий розвиток системи Coca-Cola в Росії за 2018 рік. Щорічний захід в п'ятий раз стало експертної дискусійним майданчиком серед представників державної влади, некомерційних організацій та бізнесу, зацікавлених у партнерстві з актуальних питань сталого розвитку.

Щорічний захід в п'ятий раз стало експертної дискусійним майданчиком серед представників державної влади, некомерційних організацій та бізнесу, зацікавлених у партнерстві з актуальних питань сталого розвитку

КСВ і сталий розвиток: Росії пора визначитися

Олексій Костін, виконавчий директор НП «КСВ - Русский Центр», к.е.н.

18 червня пройшла конференція Комерсант «КСВ-2019. Російський практикум ». Виступи компетентних фахівців з провідних стійких компаній (Кока-Кола, Норнікель, Северсталь і ін.) І експертного співтовариства посилювали модератори

) І експертного співтовариства посилювали модератори

Відбувся 9-й фестиваль міської культури «Арт-Яр»

ОМК і Благодійний фонд «ОМК-Участь» з 14 по 16 червня провели в м Виксі Нижегородської області дев'ятий фестиваль міської культури «Арт-Яр». У цьому році він пройшов під девізом «Коли сьогодні стає завтра» і охопив понад 10 майданчиків округу, в тому числі і територію Виксунського металургійного заводу.

У цьому році він пройшов під девізом «Коли сьогодні стає завтра» і охопив понад 10 майданчиків округу, в тому числі і територію Виксунського металургійного заводу

Mars продовжує інвестиції в Московську область

Mars запустила «Станцію попереднього очищення виробничих стічних вод» на фабриці в міському окрузі Лохвиця Московської області. Інвестиції в проект склали близько 100 млн руб.

Інвестиції в проект склали близько 100 млн руб

Citi провів Міжнародний день волонтера по всьому світу

Citi провів 14-й щорічний Міжнародний день волонтера по всьому світу. В рамках цієї глобальної ініціативи десятки тисяч співробітників Citi і їх близьких по всьому світу беруть участь в різних ініціативах на благо громад.

Записи 1-15 з 1 286 1 2 3 4 5 > >>

Записи 1-15 з 1 286  1  2  3  4  5  >  >>

зустрічі

Компанії з новим змістом: як розповісти про них суспільству

Конференція з такою назвою пройде 18 липня в Громадській палаті РФ Конференція з такою назвою пройде 18 липня в Громадській палаті РФ.

Бізнес давно добровільно направляє великі ресурси на значущі соціальні проекти. Чи не достатня інформованість про це внесок заважає залученню нових учасників, гальмує розвиток громадянського суспільства та міжсекторного партнерства.

Запорука успіху в ЗМІ - в привабливості КСВ-проекту

У лютому в Череповці відбувся семінар з просування соціальних проектів в ЗМІ, організований Центром розвитку філантропії «Причетність» і журналом «Бізнес і Суспільство» за підтримки Агентства міського розвитку та благодійного фонду «Дорога до дому».

Реалізується з використанням гранту Президента Російської Федерації на розвиток громадянського суспільства, наданого Фондом президентських грантів.

Благодійність в Росії: як допомогти грамотно і не наступити на граблі

Благодійність для людини, яка тільки починає нею займатися, - це мінне поле: не завжди працює на вашому боці законодавство, особисті упередження, помилки колег, а іноді і просто злий умисел можуть сильно підірвати віру в цю благородну справу. Про те, як допомагати людям грамотно і ефективно, і які несподівані перешкоди можуть виникнути на цьому шляху, йшлося на дискусії # ГрабліБлаготворітельності, яка відбулася 31 січня в Громадській палаті РФ за підтримки Центру розвитку філантропії «Причетність» і журналу «Бізнес і суспільство» .

У Росії необхідно формувати попит на «зелену» економіку

На конференції «Екологічна відповідальність бізнесу: досвід і перспективи» підвели підсумки року екології в Росії і обговорили актуальні проблеми «зеленої» економіки на сучасному етапі. Увага також приділили темам корпоративне волонтерство і «зелений» офіс.

У Москві обговорили можливості розвитку соціального партнерства

26 серпня в Москві відбулася конференція «Бізнес, НКО і влада в соціальному партнерстві: тенденції і надихаючі практики», учасникам якої було представлено всеросійське дослідження по темі соціального партнерства, а також приклади взаємодії в цій сфері. Присутні обговорили особливості розвитку міжсекторної співпраці в Росії, а також познайомилися з сучасними практиками даного напрямку. Організатор - Центр розвитку філантропії «Причетність» за підтримки «Нестле Росія».

Бізнес мобілізує ресурси для збереження соціальних проектів

Збереження соціальних програм в стратегії компаній, не дивлячись на нові виклики, - справа честі, - до такої думки прийшли учасники дискусії, що розгорнулася на конференції «Корпоративна соціальна відповідальність на передовій світових стандартів і практик», організованої Центром розвитку філантропії «Причетність», порталом і журналом «Бізнес і суспільство» за сприяння Фонду підтримки публічної дипломатії імені А.М. Горчакова і Фінансової корпорації «Банк».

Анонси Вибране Опитування Кому, на Вашу думку, необхідно підвищити свою соціальну відповідальність?
Новости