• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

"У лікаря". Короткі тексти англійською для дітей і початківців |

Вашій увазі пропонуються короткі і цікаві тексти-історії англійською для дітей Вашій увазі пропонуються короткі і цікаві тексти-історії англійською для дітей. Історії з перекладом на російську мову - так вам буде простіше вчити англійську. Якщо ви бажаєте більше практикуватися англійською, причому, не тільки онлайн, але і по skype, то стукайте до мене в скайп - markandvika (Canada). Я вам допоможу.

Також вам будуть цікаві і корисні інші тексти англійською в розділі "Англійська безкоштовно" . При копіюванні тексту, перекладу або аудіо та розміщенні на прихильник ресурсах посилання на цей сайт є обов'язковим.

Going to the doctor

How often do you go to the doctor? When did you go to the hospital last time? What happened to you?

My name is Olga. I am 9 years old. I'm in school. I love to play sports, run, jump, dance and listen to the music.

It was very cold, snowy and windy two weeks ago. I took my dog ​​and we went for a walk. However, when I got home I felt cold and had a sore throat. My Mother gave me some hot tea with raspberry jam and honey but it did not help. I had a high fever.

The next day we went to the doctor. The doctor measured my temperature, examined me and asked a few questions. She gave us medicine and asked to take the pills 2 times (twice) a day after my meal. The doctor let me not to go to school (stay home) for 3 days.

Every day I took the pills and I felt better soon. Then we went to the doctor again, she measured my temperature. The doctor asked me some questions. I felt better, so she told me to go to school.

I do not like to be sick. I love running, dancing, jumping. Even if the weather is bad, I love to go for a walk, make snowmen, to ski, to skate.

Maybe, I will be a doctor when I grow up. I love to help other people.

У лікаря

Як часто ти ходиш до лікаря? Коли ти ходив до лікарні останній раз? Що сталося з тобою?

Мене звуть Ольга, мені 9 років. Я вчуся в школі. Я люблю займатися спортом, бігати, стрибати, танцювати і слухати музику.

Два тижні тому було дуже холодно, сніжно і вітряно. Я взяла свою собаку, і ми разом пішли гуляти. Однак коли я прийшла додому, то відчула, що застудилася і у мене болить горло. Мама дала мені теплий чай з малиновим варенням і медом, але це не допомогло. В мене була висока температура.

На наступний день ми пішли до лікаря. Лікар виміряла мою температуру, оглянула мене, задала кілька питань. Вона дала нам ліки і попросила приймати таблетки 2 рази на день після їди. Лікар дозволила мені не ходити в школу (залишитися вдома) 3 дні.

Кожен день я приймала ліки і незабаром відчула себе краще. Потім ми знову пішли до лікаря, вона поміряла мою температуру. Лікар знову задала мені кілька питань. Я відчувала себе краще, і вона дозволила мені піти в школу.

Я не люблю хворіти, я люблю бігати, стрибати, танцювати. Навіть якщо погода погана, я люблю ходити гуляти, ліпити сніговиків, кататися на лижах, кататися на ковзанах.

Може бути, коли я виросту, я буду лікарем. Я люблю допомагати іншим людям.

When did you go to the hospital last time?
What happened to you?
Коли ти ходив до лікарні останній раз?
Що сталося з тобою?
Новости