• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Французи розробили вітряне дерево, що виробляє електрику: фото

У Франції компанія NewWind створила штучне "вітряне дерево" з листям-турбінами, яке може виробляти електрику навіть при дуже слабкому вітрі.

Штучне дерево від NewWind оснащено 54 "аеролістьямі", кожен з яких може виробляти до 100 Ватт електроенергії. Таким чином, максимальна річна продуктивність дерева становить близько 5,4МВт. Правда, в коментарі виданню Business Insider представник компанії розповів, що в дійсності дерево генерує набагато менше-в середньому від 1000 до2000 кіловат-годин на рік.

Проте, якщо врахувати, що в США середній рівень споживання електрики на одну людину склав в2014 році 10932 кіловат-годину, то установка такого дерева у дворі будинку може здатися цілком виправданою, адже воно зможе генерувати прімерно18% всієї споживаної в будинку енергії. Крім того, дизайн дерева виглядає досить привабливо в порівнянні зі звичайними вітряками.

NewWind вже встановила кілька зразків в Німеччині, Швейцарії та Франції, причому замовниками виступали або муніципалітети, які комерційні організації. Для індивідуальних споживачів к2018 році буде також спеціально розроблена зменшена модель дерева, проте ціна на такі конструкції може бути вельми високой- існуючі дерева великого розміру коштують $ 55350каждое.

Для індивідуальних споживачів к2018 році буде також спеціально розроблена зменшена модель дерева, проте ціна на такі конструкції може бути вельми високой- існуючі дерева великого розміру коштують $ 55350каждое

Використання енергії вітру стає одним з найпопулярніших способів переходу на відновлювану енергетику по всьому світу. За прогнозами експертів, в найближчі десять років вироблення енергії вітру в Європі може увелічітьсяна140 ГВт, а в США, як вважають в американському Міністерстві енергетики, загальний потенціал використання вітряних джерел енергії становить не менше 2058 ГВт.

Тисни! підписуйся ! Читай тільки краще!

Новости