• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Москві запустять безкоштовний транспорт для вболівальників ЧС-2018

Фото: Портал мера і уряду Москви

У Москві для уболівальників чемпіонату світу з футболу організують безкоштовний проїзд на 45 регулярних маршрутах наземного транспорту.

Заступник мера Москви, керівник департаменту транспорту Максим Ліксутов повідомив, що на безкоштовних маршрутах будуть наклеєні спеціальні стікери, передає РІА Новини .

"Уболівальники зможуть безкоштовно користуватися автобусами, тролейбусами і трамваями, які працюють поблизу стадіонів і в центрі міста. Такий транспорт буде відзначений спеціальними стікерами", - сказав він.

Керівник департаменту зазначив, що для безкоштовного проїзду вболівальники повинні будуть пред'явити контролеру транспорту Fan ID (паспорт вболівальника) і квиток на матч.

"Волонтери і акредитовані особи ФІФА зможуть безкоштовно користуватися наземним транспортом столиці протягом усього періоду проведення чемпіонату світу. Для цього вони отримають спеціальні квитки в акредитаційних центрах", - сказав Ліксутов.

У лютому Мінтранс РФ затвердив транспортні маршрути на час проведення чемпіонату світу з футболу FIFA 2018.

Норма, згідно з документом, в додаткових поїздах, що прямують за маршрутами спортивних змагань, складе 444 тисяч 650 місць. Міста-організатори заходу будуть забезпечені автомобільним і залізничним транспортом для перевезення уболівальників.

Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі будуть зіграні на 12 стадіонах в 11 містах: Москві, Калінінграді, Санкт-Петербурзі, Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі і Єкатеринбурзі.

Поділитися в соціальних мережах:

Новости