• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Мегафон опція Інтернет S. Опис тарифу

 1. опис опції
 2. Вартість послуг
 3. Якщо закінчився інтернет-трафік
 4. Як перевірити залишок мегабайт на «Інтернет S»
 5. Як підключити опцію «Інтернет S»
 6. Як відключити опцію «Інтернет S»

Людям, які використовують інтернет на мобільному телефоні не в повній мірі, деколи складно підібрати відповідний тариф або послугу. Але клієнти компанії Мегафон мають можливість використовувати послуги з сімейства опцій «Інтернет», в якому є оптимальний варіант, що припаде до смаку багатьом абонентам «Інтернет S». Даний пакет послуг включає достатню кількість трафіку не тільки для використання пошти, але і для перегляду відео і прослуховування аудіозаписів.

відео

опис опції

Послуга надається компанією Мегафон, є однією з найменших за кількістю трафіку. У лінійці йде після « Інтернет XS ». Але і ціна на неї не настільки висока. Опція надається по попередньо оплаченої абонентській платі. За певну суму, списану з балансу, клієнти зможуть отримати 3 Гб трафіку для виходу в інтернет. Надається такий обсяг на цілий місяць, при цьому використовувати його можна на найвищих швидкостях. Це сприяє комфортному серфінгу по сайтах.

Така кількість наданого трафіку дозволить абонентам не тільки використовуватися різні інтернет-ресурси, а й можна буде скачати 1-2 фільми або ж дивитися їх в онлайн-режимі. Крім того, в пакет входить телебачення від Мегафону.

опція підключає інтернет по Росії і її дія поширюється по території всієї країни, але перед підключенням все ж варто уточнити чи підходить вона для тарифного плану. Інформація надана на сайті компанії, а також можна уточнити в службі підтримки. Послуга буде активна до моменту її відключення з ініціативи клієнта або ж при зміні тарифного плану, але тільки в разі несумісності. В іншому випадку опція буде діяти навіть при переході на інший план.

При вичерпанні всього трафіку швидкість буде знижена, до 64 Кбіт / сек. Відповідно використання інтернету буде неможливим. Відновлення швидкості і отримання додаткового обсягу трафіку можливо з використанням окремих функцій. Також якщо трафік залишився, то на новий місяць він не переходить. Таким чином, залишок згорає, і нараховуються нові 3 Гб.

Вартість послуг

Послуга «Інтернет S» можлива для підключення на безкоштовній основі. Але перед нарахуванням трафіку з рахунку клієнта буде знята абонентська плата в розмірі 350 рублів. Ця сума є фіксованою і не змінюється протягом усього періоду використання. Списується одноразово, кожен новий місяць.
Відключаючи опцію, оплата не стягується, але залишок трафіку буде списаний разом з відключенням.

Також клієнтам надається можливість оплатити опцію наперед. Оплату можна провести на 3, 6 і 12 місяців. Проводиться оплата в фірмових магазинах, при цьому клієнти, які здійснили підключення відразу на тривалий період, стають володарями знижки на послугу. Сума знижки становить 10,20 і 30% від суми щомісячної плати відповідно.

Якщо закінчився інтернет-трафік

У разі витрати надається інтернет-трафіку починають діяти обмеження по швидкості. Вона стає такою, що серфінг неможливий. Для продовження швидкості і отримання щомісячного додаткового трафіку можна скористатися платною функцією « Продовж швидкість ». З її допомогою можна отримати 1Гб або 5 Гб трафіку за окрему плату.

Як перевірити залишок мегабайт на «Інтернет S»

При використанні опції «Інтернет S» слід вести контроль над витратою мегабайт. Оскільки надається їх не так багато, а щоб уникнути додаткових витрат слід перевіряти залишок. Для цього можна використовувати:

 • Ussd-команду * 558 #, яка після здійснення виклику покаже на екрані телефону залишок.
 • У разі встановленої програми на телефоні від компанії Мегафон залишок легко перевіряється, зайшовши у відповідний розділ.
 • Перевірити мегабайти можна і без наявності телефону. Все що потрібно перейти в особистий кабінет і переглянути в потрібній вкладці дані.

Як підключити опцію «Інтернет S»

Вибравши зручний день і час можна приступити до активації опції. Для цього можна використовувати будь-який з представлених нижче методів:

 1. Найпростіший вважається використання ussd-комбінації. З її допомогою можна самостійно зробити підключення. Оплата за процедуру не стягується і здійснюється через набір * 236 * 2 * 1 #. Після цього необхідно буде натиснути кнопку виклику і очікувати. Коли запит буде опрацьовано, послуга почне діяти. У вигляді повідомлення надійде інформаційне повідомлення.
 2. Ще самостійно і без інтернету можна активувати функцію по смс. Для цього потрібно написати в смс цифру 1 і відіслати по телефону 05009122. Через час має прийти повідомлення про успішне підключення опції «Інтернет S».
 3. Також можна підключити функцію навіть без наявності телефону під рукою. Для цього слід використовувати комп'ютер і вихід в інтернет. Зайшовши на сайт компанії, необхідно пройти в особистий кабінет, знайти у вкладці послуг потрібну опцію і натиснути на кнопку підключення. Після обробки запиту опція «Інтернет S» почне працювати.
 4. Якщо комп'ютера немає, а використовувати відправку коду або смс не хочеться, тоді рекомендується встановити мобільний додаток. З його допомогою можна управляти всім, що пов'язано з сім-картою і номером телефону. Відповідно можна і активувати послугу «Інтернет S».
 5. Зателефонувавши операторам сервісного центру можна попросити у них допомоги в активації. Після того як абонент продиктує дані паспорта оператор зможе підключити опцію. Паспортні дані необхідні для підтвердження особи. Для виклику використовується безкоштовний номером 0500.
 6. Працівники фірмових салонів зв'язку Мегафон теж можуть зробити підключення «Інтернет S». Але перед походом до них потрібно прихопити з собою паспорт.

Після підключення послуги рекомендується перевіряти нарахування трафіку і роботу опції. Саме ж підключення може зайняти від декількох хвилин до 24 годин.

Як відключити опцію «Інтернет S»

Відмовитися від послуги можна теж декількома методами перед відключенням слід підібрати найзручніший:

 • Можливо, видалити з номера послугу через використання сервісного коду. Для цього необхідно написати в телефоні * 236 * 00 # і здійснити виклик. Після відключення піде повідомлення з інформацією.
 • Надається можливість видалення послуги через відправку повідомлень. Для цього потрібно написати текст «стоп» і відіслати по телефону 05009122. Після обробки повідомлення опція деактивується.
 • При доступі до інтернету можна зайти в особистий кабінет через ПК і видалити послугу. А якщо є доступ до мобільного інтернету тоді можна замінити особистий кабінет додатком від Мегафона.
 • Природно, у відключенні завжди допоможуть працівники фірмових салонів зв'язку або ж оператора колл-центру за коротким номером 0500. Для такого методу потрібно наявність паспорта, щоб співробітники могли встановити особу і господаря сім-карти.

Вся інформація, представлена ​​в огляді, поширюється для Москви і області. Абонентам інших регіонів перед будь-якими діями краще проконсультуватися з оператором або подивитися потрібну інформацію на сайті Мегафон.

Новости