• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Оголошення про банкрутство - Заочні електронні конференції

Оголошення про банкрутство

Чавикіна М.А.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО БАНКРУТСТВО

Чавикіна М. А., студентка 4 курсу

Російський університет дружби народів

Москва, Росія

ADJUDICATION IN BANKRUPTCY

Chavykina M., student of 4th courses

Peoples 'Friendship University of Russia

Moscow, Russia

Ключовим моментом в будь-якому банкрутство є виявлення кредиторів. Для цього закон передбачив обов'язкову публікацію відомостей про основні етапи процесу (введення в компанію спостереження, відкриття ліквідаційної процедури, визнання боржника банкрутом). Оголошення дає арбітражний керуючий, оплачуючи публікацію за рахунок компанії-боржника, а офіційне видання визначає Уряд РФ 1..

Наведемо стандартний текст оголошення про банкрутство в газеті «Коммерсант»: «Рішенням Арбітражного суду ______ від ___ 20__ у справі № А _______ / 2009 ТзОВ« ________ »(свідоцтво про Державну _______, ІПН _____, КПП _____, місце знаходження: індекс, регіон, район, населений пункт, адреса) визнаний неплатоспроможним (банкрутом), відносно нього відкрито конкурсне виробництво строком на 6 міс. Виконання обов'язків конкурсного керуючого покладено на тимчасового керуючого _________ (СРО _________), місце знаходження: індекс, регіон, район, населений пункт, адреса). Вимоги кредіторовпрінімаются протягом 2-х місяців за адресою: індекс, регіон, район, населений пункт, адреса, телефон »2.

До 2005 р таке оголошення можна було опублікувати тільки в «Российской газете». Зараз оголошення про неспроможність (банкрутство) можна публікувати в газеті «Коммерсант», тому що це видання отримало статус офіційного видання для публікації відомостей, передбачених федеральним законом РФ №127-ФЗ (2002 року з ізм.) «Про неспроможність (банкрутство)». Зміни запроваджені Розпорядженням Уряду РФ від 21 липня 2008 р №1049-р і пов'язаним із Федеральної Реєстраційної Службою РФ договором №25 від 01.08.2008г.

Якщо порівняти вартість оголошення в двох газетах, то в 2005 р газета «Коммерсант» пропонувала публікувати оголошення за ціною 118 руб. 1 кв.см, а «Російська газета» - 134 руб. за 1 кв.см. До проведення конкурсу про прийняття рішення про те, в якій газеті буде публікуватися таке оголошення, «Російська газета» публікувала оголошення по вартості 200 руб. за 1кв.см. Очевидно, що до 2008 р публікація оголошення обходилася компаніям-банкрутам значно дорожче, ніж зараз. Сьогодні вартість оголошення в газеті «Коммерсант» становить 159 руб. 15 копійок з урахуванням ПДВ.

Щоб опублікувати оголошення про банкрутство необхідно:

  • зайти на сайт видавничого дому «Коммерсант» в розділ «Додатки. Оголошення про неспроможність »і завантажити бланк заяви на публікацію оголошення про банкрутство і повідомлення про торги, бланк платіжного доручення, бланк квитанції про оплату;

  • заповнити бланки і відплатити публікацію;

  • відправити відомості не менше, ніж за три дні до публікації об'явленія3.

Повідомлення про банкрутство і прирівняні до них повідомлення публікуються в суботніх номерах газети «Коммерсант», що розповсюджується на території всієї Російської Федерації. Ці оголошення також доступні на сайті в розділі "Оголошення про неспроможність" 4. Оголошення буде опубліковано не пізніше, ніж через 10 днів з моменту отримання заявки.

Зараз на сайті видавничого дому «Коммерсант» в електронному доступі опубліковано 66 оголошень (це тільки оголошення, які увійшли в друковану версію від 22.12.2012 р). Нижче представлена ​​динаміка публікацій повідомлень про банкрутство в газеті «Коммерсант» за 2008 - 2012 рр.

Нижче представлена ​​динаміка публікацій повідомлень про банкрутство в газеті «Коммерсант» за 2008 - 2012 рр

Риc. 1. Динаміка публікацій оголошень про банкрутство.

Джерело: Газета «Коммерсант»: [сайт]. -URL: www.kartoteka.ru/b_graphica/

Відповідно до наведеної діаграмою (рис.1) можна виявити: коли газета вперше почала публікацію оголошень, повідомлень було набагато менше, ніж в даний час (1419 повідомлень в серпні 2008 р). За останні 3 роки публікується однакову кількість оголошень (в січні - близько 4300). Максимальна кількість оголошень було опубліковано в грудні 2011 р - 7173, що в 5 разів більше, ніж в серпні 2008 р Також можна виявити, що кількість публікацій щорічно значно збільшується (2008 - 16353 публікації, 2009 г. - 50031 публікацій, 2010 року - 59931 публікацій, 2011 р - 63063 публікацій, 2012 року - 62446 публікацій).

На наступній діаграмі (рис.2) представлені відомості про кількість публікацій по федеральних округах: найбільше число припадає на ЦФО і ПФО, найменше - на ПКФО; причому співвідношення числа публікацій зберігається майже незмінним протягом декількох років.

Мал. 2. Частки ФО в загальній кількості оголошень про банкрутство

Джерело: Газета «Коммерсант»: [сайт]. - URL: www.kartoteka.ru/b_graphica/

Для повного уявлення про статистику публікацій розглянемо, які типи оголошень публікуються (див. У відомостях рис. 3 і рис.4).

Мал. 3. Кількість публікацій за типами повідомлень (2012 р).

Джерело: Газета «Коммерсант». - URL: www.kartoteka.ru/b_graphica/

Найбільше число публікацій у 2008 році було пов'язано з припиненням провадження у справі про банкрутство (934 публікації). У 2009 р і 2010 року - відомості про проведення торгів з продажу майна (3728 і 5857 публікацій відповідно), в 2011р. і 2012 р - про торги (6106 і 7186 публікацій відповідно).

Публікують оголошення саморегульовані організації арбітражних керуючих (СРО)) і безпосередньо арбітражні керуючі. Найбільша активність серед СРО спостерігалася в 2009 році, найменша - в 2011 і 2012 рр. (Рис.4.). Найбільший спад публікацій спостерігався в 2010 р (з 691 до 104 публікацій). У 2008 - 2010 рр. це були повідомлення, які містили відомості про проведення торгів з продажу майна боржника та про результати проведення торгів. У 2011 і 2012 рр. - повідомлення про торги. За 5 років оголошення (повідомлення) про банкрутство газеті «Коммерсант» опублікували 165 арбітражних керуючих.

За 5 років оголошення (повідомлення) про банкрутство газеті «Коммерсант» опублікували 165 арбітражних керуючих

Мал. 4. Динаміка публікацій повідомлень про банкрутство саморегульовані організації арбітражних керуючих.

Джерело: Газета «Коммерсант». - URL: www.kartoteka.ru/b_graphica/

Підводячи підсумок, слід зауважити, що ринок повідомлень про неспроможність (банкрутство) постійно збільшується, і його обсяг може вимірюватися в десятках млрд. Руб., Тому що організації-банкрути платять за кожен кв.см. оголошення. Змінюється зміст і кількість повідомлень. З вищенаведених даних також можна виявити, що кожен рік розглядається кілька тисяч справ про неспроможність (банкрутство), а число оголошень по федеральних округах РФ стійко зростає.

Список використаних джерел.

  1. Плешанова О. "Російська газета" подала на банкрутства // Коммерсант. 2008. № 48 (3865). URL: http://www.kommersant.ru/doc/870942

  2. Газета «Коммерсант». - URL: www.kommersant.ru/bankruptcy;www.kartoteka.ru/b_graphica/

1 Плешанова Про. "Російська газета" подала на банкрутства // Коммерсант. 2008. № 48 (3865). URL: http://www.kommersant.ru/doc/870942

2 Джерело: Газета «Коммерсант» .- URL: http://dolgnikov.net/объявление-о-банкротстве

3 Джерело: www.kommersant.ru/bankruptcy

4 Там же.

бібліографічна посилання

Чавикіна М.А. Оголошення про банкрутство // I Міжнародна науково-практична конференція "Нові підходи в антикризовому управлінні".
URL: http://econf.rae.ru/article/7432 (Дата звернення: 04.04.2019).


КОМЕНТАРІ До ПУБЛІКАЦІЇ - 6

Верлан Олександр (Москва)

18:27, 6 лютого 2013

Дякую за пізнавальну статтю.
Цікаво було б порівняти динаміку банкрутства і динаміку реєстрації нових компаній, які не підкажете а чи планується подібний аналіз в майбутньому?

Автор

19:20, 6 лютого 2013

Олександр, це цікава ідея. Дякуємо! Можливо, що це буде тема наступної статті.

учитель

21:26 6 лютого 2013

Від себе додам, що методичних матеріалів останнім часом традиційно мало. А адже роботодавець вимагає компетентного фахівця. Однак навчальний план з дисципліни Антикризове управління становить всього 36 годин, половина з яких лекції. Так що на прикладні питання, пов'язані з конкретними вміннями, зовсім не залишається часу.
Тому я завжди вітаю подібні матеріали. Аби вони відповідали стрімко мінливих нормативно-правовим актам і відомчих інструкцій.
А ось тут я хочу похвалити одну зі своїх найкращих Учениць - автора статті. Такий уважною і коректною, як Марія, в наборі дослідного масиву ще треба пошукати.

учитель

17:06, 3 грудня 2015

З цікавістю знову відновила в пам'яті даний матеріал і образ чудової студентки Марії Чавикіной. Шкода тільки, коли переможці фоткати для кафедральної презентації, вони забули про вчителя для фотосесії своєї компанії: начебто було вільне місце ....: (((

lpavelEi

19:11 20 лютого 2017

Наш сервіс надає справжні лайки на фотографії замовників, які готові платити за якість.
Саме для цього ми і набираємо віддалених співробітників, які будуть виконувати роботу, тобто ставити лайки і заробляти за це гроші.
Щоб стати нашим віддаленим співробітником і почати ставити лайки, заробляючи при цьому 45 рублів за 1 поставлений лайк,
Вам достатньо просто зареєструватися на нашому сервісі. > www.like.zarplatt.ru
Висновок зароблених коштів щодня протягом декількох хвилин.

LedLife

9:18, 2 березня 2019

Висока ефективність - 130лм / Вт. Будь-яка потужність. Високоякісні комплектуючі.
Матриця по FLIP-технології. Гальванічна розв'язка. Легко проходять будь-які перевірки і конкурсний відбір на державне замовлення.
Неймовірно доступна для такого класу продукції ціна.

Додати коментар


Цікаво було б порівняти динаміку банкрутства і динаміку реєстрації нових компаній, які не підкажете а чи планується подібний аналіз в майбутньому?
Новости