• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Банкрутство ІП, індивідуального підприємця, списати борги

 1. Банкротсва ІП (індивідуальний підприємець)
 2. Основні моменти при банкрутстві ІП
 3. Ключові етапи банкрутства для індивідуальні підприємців.
 4. ВАРТІСТЬ І ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З супровід процедури банкрутства

На жаль, нерідко індивідуальний підприємець опиняється в складній економічній ситуації, в якій здійснити погашення виникли у нього зобов'язань (за кредитами, податків, обов'язкових платежів) не представляється можливим.

НЕ ЗНАЄТЕ З ЧОГО ПОЧАТИ? НІ ЧАСУ І СИЛ розбиратися в юридичних тонкощах? БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ. ТЕЛЕФОНУЙТЕ 8 (495) 127-03-36 НЕ ЗНАЄТЕ З ЧОГО ПОЧАТИ або замовте зворотний дзвінок зробити запит

ТЕЛЕФОНУЙТЕ  8 (495) 127-03-36  або замовте зворотний дзвінок  зробити запит

Банкротсва ІП (індивідуальний підприємець)

Результатом даної процедури є списання всіх боргів, включаючи боргові зобов'язання за кредитами, поручительству, штрафи, пені, заборгованість по податках, внески по страхових внесках, незалежно від дати утворення даної заборгованості.

Якщо ви як боржник подаєте на власне банкрутство, то ми рекомендуємо попередньо закрити ІП, в цьому випадку процедура піде як звичайне банкрутство фіз особи .

Дана рекомендація обумовлена: по-перше, в разі банкрутства ІП - більш складними процесуальними моментам порівнянними з банкрутством юридичної особи, що зокрема збільшує витрати на процедуру; по-друге, якщо ви банкрут, як ІП, мораторій на заняття підприємницькою діяльністю скласти 5 років (у разі банкрутства фіз. осіб - 3 роки)

Багато турбуються, що в разі заборгованості по соціальним і пенсійними внесками, закрити ІП можна. Але це не так, у відповідність з регламентом ФНС від вас не потрібно ніяких додаткових документів, а тільки заяву про закриття і сплата держмита в розмірі 160 рублів.

Основні моменти при банкрутстві ІП

Видані ліцензії будуть анульовані, автоматичне припинення статусу індивідуального підприємця, мораторій на 5 років бути ІП, бути засновником ТОВ, займати керівні посади.

Заява про банкрутство розглядається в Арбітражному суді за місцем реєстрації боржника (постійної або тимчасової).

На банкрутство може подати, як сам боржник, так і його кредитори.

Розмір заборгованості може бути будь-хто. У разі, якщо заяву подає кредитор, повинна бути прострочення по платежах 3 місяці і розмір заборгованості понад 500 т.р.

З актуальним списком документів для подачі заяви боржника ІП про визнання себе банкрутом пакет документів, з актуальним списком документів можна ознайомитися тут .

Процедура банкрутства проходить під контролем фінансового керуючого , Він обов'язковий для проведення банкрутства ВП. Кандидатуру фінансового керуючого надає СРО (саморегульовані організації) арбітражних керуючих, і стверджує суддя. Але є свої нюанси, докладніше чому не завжди можна отримати фінансового керуючого ви можете отримати при консультації по телефону

Ключові етапи банкрутства для індивідуальні підприємців.

 1. Домовитися з СРО про кандидатуру фінансового керуючого на процедуру;
 2. Подача заяви в Арбітражний суд;
 3. Суд приймає / не приймає заяву до розгляду і призначає дату засідання;
 4. На судовому засіданні суд визнає / не визнає обґрунтованим заяву і відкриває одну з процедур банкрутства: реструктуризацію або реалізацію;
 5. Фінансовий керуючий приступає до виконання своїх обов'язків;
 6. Завершення процедури з остаточним «списанням» боргів.

Терміни проведення процедури - від півроку і більше, в залежності від обставин справи.

Зателефонуйте нам за 8 (495) 127-03-36 для отримання грамотної консультації по вашій справі.

На консультації ви дізнаєтеся, що необхідно, щоб списати всі борги, як уникнути "підводних каменів", які можливі наслідки, чим відрізняється процедура реструктуризації від реалізації. Яке майно закон захищає від стягнення. Що може продаватися з торгів. Скільки коштує вся процедура банкрутства.

ВАРТІСТЬ І ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З супровід процедури банкрутства

Звертаємо вашу увагу, що ціна залежить від складності справи, тільки після з'ясування всіх обставин у вашій справі ми зможемо коректно оцінити вартість.

Ми надаємо послуги по списанню боргів через банкрутство фіз. осіб «під ключ», озвучена вартість є остаточною і фіксується в договорі. У цю вартість включено всі витрати на проведення процедури: держмито, депозит фінансового керуючого для суду, оплата публікацій в справі про банкрутство, поштові витрати, витрати на проведення зборів кредиторів, послуги юриста з питань банкрутства, фінансовий керуючий. Ми здійснюємо супровід процедури банкрутства на всіх етапах: від подачі заяви, на етапі ведення самої процедури, і до остаточного списання боргів.

НЕ ЗНАЄТЕ З ЧОГО ПОЧАТИ?
НІ ЧАСУ І СИЛ розбиратися в юридичних тонкощах?
Новости