• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Паростки бамбука ... замітки садівника

Під щебет птахів закінчується весняний короткочасний дощ. Через годину - інший все навколо висохне. У заростей бамбука роблю невелику земляний насип. Жирні, соковиті будуть пагони.
паростки бамбука
згадалися чомусь
осінні трави ...
Фото: автора.


рецензії

Ось все кручусь, кручуся навколо тієї бамбуковій гаї ... Ну, з мясістенькімі паростками все ясно! а осінні трави? Теж Японія? Теж рівнодення, теж Хіга, сім осінніх квітів в інтер'єрі? .. Так, а коли бамбукові листя починає жовтіти, а коли - опадати? У вас, канишн? ..
Лейте Совушка 23.03.2018 12:07 Заявити про порушення Восени трави?! =)))
Бамбук найвища трава, і ось він росте, під ногами, його можна помацати, його можна з'їсти, а восени трава уаядает, сохне, жовтіє, вмирає і немає її більше, і бамбук дерев'яніє. І ось поринаючи в смерть трави, повернуться до прекрасного її початку, тобто за коштами хаосу, жаху, смерті повернутися до добра і творення.
Руслан Крупін 23.03.2018 12:48 Заявити про порушення ... або до кінця ... На жаль, саме ця задумка практично не звучить ... Повернення в прекрасний початок, до добра і творення, тобто ... (з цікавістю) Ру, а чому для Вас зима асоціюється з хаосом? Це, напевно, тому що снігу майже немає, все на виду - точніше, незрозуміло що, да?
Лейте Совушка 23.03.2018 12:58 Заявити про порушення Так, спасибі за посилання! Тобто, ось такий, класичний, бамбук - вічнозелена рослина? Або це відноситься саме до тих, що у вас ростуть? А вид знаєте? Я тут знайшла симпатичний сайт з багатим описом за видами - bamboogarden.com. Але як годиться - англомовний .. ((
Лейте Совушка 23.03.2018 13:04 Заявити про порушення Ми все і завжди проектуємо на себе.
Трава померла, умерает людина, що він відчуває? Радість? Благополуччя? Брехня. Жах! Ось що відчуває людина при смерте. І біжить, біжить від цього, людина завжди прагне до добра і творення. Якось так =)
Руслан Крупін 23.03.2018 13:07 Заявити про порушення А осінні трави?
Теж Японія?
Теж рівнодення, теж Хіга, сім осінніх квітів в інтер'єрі?
Так, а коли бамбукові листя починає жовтіти, а коли - опадати?
У вас, канишн?
З цікавістю) Ру, а чому для Вас зима асоціюється з хаосом?
Це, напевно, тому що снігу майже немає, все на виду - точніше, незрозуміло що, да?
Тобто, ось такий, класичний, бамбук - вічнозелена рослина?
Або це відноситься саме до тих, що у вас ростуть?
А вид знаєте?
Новости