• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Болтон закликав Україну і Європу шукати альтернативи "Північного потоку - 2"

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: AP / DPA / Stefan Sauer   Україною та країнами Європи потрібно шукати альтернативи Північного потоку - 2, заявив радник американського лідера з національної безпеки Джон Болтон, виступаючи на брифінгу в Києві

Фото: AP / DPA / Stefan Sauer

Україною та країнами Європи потрібно шукати альтернативи "Північного потоку - 2", заявив радник американського лідера з національної безпеки Джон Болтон, виступаючи на брифінгу в Києві.

"Одне з питань, про який говорив Трамп з приводу" Північного потоку ", - це не тільки економічна важливість цього питання, коли є така залежність від поставок російських енергоресурсів, а стратегічна важливість - це те, що пов'язано з монополією постачальника критично важливих енергоресурсів" , - цитує Болтона ТАСС .

Дональд Трамп, за словами Болтона, стурбований тим, що європейські країни за власним бажанням прив'язують себе до російським постачальникам енергії.

Як повідомлялося раніше, Володимир Путін за підсумками переговорів з фінським колегою Саулі Нііністе оцінив важливість проекту "Північний потік - 2" для Європи. За словами президента РФ, цей проект необхідний європейським країнам, оскільки в Європі зростає рівень споживання.

Проект "Північний потік - 2" представляє собою споруду двох ниток потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік. Трубопровід буде розташовуватися від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини в обхід транзитних держав. Запуск проекту запланований на кінець 2019 року.

Поділитися в соціальних мережах:

Новости