• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Топ 10 корисних мобільних додатків для юристів 2019 года!

 1. Цікаво ТАКОЖ:
 2. 2. Rocket Matter
 3. 3. "Судові засідання і реєстр"
 4. 4. Telegram Messenger
 5. 5. ipLex
 6. 6. Proviser
 7. 7. WPS Office
 8. 8. PDF сканер документів
 9. 9. Aflatum
 10. 10. «Право України»
 11. БОНУС: Захищена пошта, хмара і калькулятор

Мобільні додатки для юристів - інструмент для професіоналів, який дозволяє в найкоротші терміни знайти потрібну статтю закону, практику, організувати справи, знайти інформацію в реєстрі, побудувати план роботи і т

Мобільні додатки для юристів - інструмент для професіоналів, який дозволяє в найкоротші терміни знайти потрібну статтю закону, практику, організувати справи, знайти інформацію в реєстрі, побудувати план роботи і т.д. Саме тому ми підготували огляд найважливіших додатків для юристів, які будуть корисні як студенту-аматорові, так і досвідченому адвокату.

Юриспруденція - наука, дающаяся тільки людям з певним складом характеру. Що досягти успіху в цій галузі, стати компетентним фахівцем, юрист повинен бути уважним, посидючим, цілеспрямованим, скрупульозним і найголовніше крокувати в ногу з часом, щоб його вміння і навички були завжди актуальними і ефективними.

Цікаво ТАКОЖ:

Які мобільні додатки використовують юристи?

1. LeaderTask

Для багатьох «правознавців» звичайною практикою стало встановлювати на смартфони під управлінням iOS або Android, додаток під назвою LeaderTask. Це планувальник завдань, який відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і лаконічністю. Він чудово адаптований для роботи в команді, завдяки чому застосовується як сполучна ланка юридичного департаменту. Функціонал передбачає ведення спільних (для тісного кола фахівців) обговорень, створення індивідуальних проектів, можливість підкріплювати документацію файлами відео- та аудіо-формату.

Відкрити :,,

2. Rocket Matter

Для командної діяльності підходить і Rocket Matter - органайзер, що дозволяє з користю витрачати кожну хвилину. У ньому є синхронізуються один з одним календар і адресна книга. Займатися і фіксувати фінансові потоки дозволяє функція білінгу: до кожної справи за допомогою фінансового білінгу прикріплюється відповідна платіжна операція, враховуються всі види часу, що підлягає оплаті, включаючи тимчасові витрати і період судових засідань.

Відкрити :,,

3. "Судові засідання і реєстр"

Додаток, за допомогою якого ви отримуєте доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень. Крім того, ви можете шукати конкретні справи і документи, одержувати повідомлення та оповіщення про призначених до розгляду судових засіданнях.

відкрити:

4. Telegram Messenger

Мабуть, самий захищений, зручний і надійний месенджер від вічного борця з "системою", засновника "Вконтакте", Дурова. У порівнянні з вкрай популярним Viber, програма має простий і стриманий інтерфейс і достатню функціональність з можливістю передавати текстові документи. Крім того, тут є боти, зокрема для юристів:

 • CesspoolNum_bot. Нещодавно в Telegram з'явився безкоштовний бот по номеру мобільного телефону дозволяє дізнатися все про його власника. Власник самого бота невідомий. За кількістю (близько 30.млн. Немирів) і об'ємом (ПІБ) даних відразу приходить думка про злиття банківських даних, даних відомих поштових операторів і інших компаній, про що неодноразово з'являлися новини в ЗМІ. За конфіденційність даних відповідальність, звичайно що, ніхто не поніс, сервіс працює, а тому користуємося: ()
 • UsefulDataBot. Інший бот, який дозволяє дізнатися все про власника за номером автомобіля. База постійно оновлюється. За актуальну інформацію доведеться заплатити. Корисно при попаданні в ДТП або коли потрібно поскаржитися на дії водія в поліцію: ()
 • OpenDataBot - інструмент для моніторингу відкритих баз даних, який буде корисний для підприємців, юристів і журналістів. Бот допомагає знайти будь-яку українську компанію за назвою, кодом ОКПО або імені директора і повідомляє про будь-які зміни в компаніях, на які підписаний користувач. Бот поєднує дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП, ГО з документами Єдиного державного реєстру судових рішень. Нещодавно бот отримав доступ до даних Мін'юсту і тепер за кодом ЄДРПОУ користувачі можуть отримати виписку з повною інформацією про фірму. ()
 • CityGuide _ bot - бот, який шукає організацію або місце за ключовими словами (кафе, суші, кіно) або геолокації, яку можна прикріпити до повідомлення. Досить ввести слово "кафе" і назва вулиці і бот запропонує всі варіанти. Також можна переглянути графік роботи обраного закладу і контакти. Поки що в базі даних бота п'ять міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро і Донецьк. Крім основної функції пошуку, бот також може показувати погоду і курс валют. ()

Відкрити :,,

5. ipLex

Must have додаток кожного юриста. Це доповнення являє собою зручну базу законодавства України, яка регулярно оновлюється і завжди під рукою.

Відкрити: Android, iOS

6. Proviser

Ще одне дуже корисний додаток для юриста, оскільки такий додаток дозволяє зручно стежити за рухом судових справ, що для нас, як для юристів, які спеціалізуються на судовій практиці, є дуже важливим.

Відкрити: Android

Відкрити: Android

7. WPS Office

Мабуть, найкраща альтернатива офісу, читаюча неймовірну кількість текстових форматів, включаючи PDF і ZIP.

Відкрити :,,

8. PDF сканер документів

Безкоштовна програма, що дозволяє сфотографувати, обробити, зшити в багатосторінковий документ фото і відформатувати їх в формат PDF.

відкрити :,

9. Aflatum

Позиціонує себе як хмарне додаток для юристів і адвокатів для зручного ведення досьє без паперу. Дозволяє вести виробництво в хмарі, структурируя його у справах, папок, нотаток і додаючи учасників. Є нагадування і календар всіх справ.

Відкрити :, Android, iOS

10. «Право України»

Якісне додаток від ЛІГА: ЗАКОН, яке позиціонує себе як не має аналогів нормативна база для студентів, підприємців, фахівців, керівників і простих громадян, кому необхідний зручний і швидкий доступ до більш ніж 100 тис. Нормативних актів України.

Відкрити: Android,

БОНУС: Захищена пошта, хмара і калькулятор

 • ProtonMail - популярний сервіс безпечної веб-пошти з 256-бітовим шифруванням з можливістю шифрування листи, перш ніж воно відправляється на сервер. Листи між користувачами ProtonMail шифруються завжди автоматично.

Рекомендуємо ТАКОЖ:

Відкрити :,,

 • MEGA - файлообмінник Кіма Доткома, шифрує контент прямо в браузері. Самі користувачі передають свої файли в зашифрованому вигляді в "хмарі". 50Gb місця в хмарі БЕЗКОШТОВНО!

Відкрити :,,

 • Юридичний калькулятор - калькулятор розрахує штрафні санкції (неустойку: штраф, пеню), три відсотки річних та інфляційні втрати з урахуванням вимог чинного законодавства та судової практики в господарських судах України.

відкрити :,

Впевнені, що підібрані нами додатки стануть вашими надійними помічниками на практиці. Стаття доповнюватиметься у міру подальшого відкриття засіків Google Play, App Store і на основі ваших коментарів під статтею. А якими корисними мобільними додатками для юристів користуєтеся ви?

Про ще один цікавий мобільному додатку для юристів також можна дізнатися на відео нижче:

▼ сподобалось Стаття? Поділіться! ▼

Корисний матеріал? Оцініть:

Є питання? Натісніть нижчих "ОТРІМАТІ консультацію"!

Знайшли помилку? Віділіть ее и натісніть Ctrl + Enter

Юрист, Засновник проекту "Правова Консультація", м.Харків.

А якими корисними мобільними додатками для юристів користуєтеся ви?
Знайшли помилку?
Новости