• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Огляд автомобільного FM трансмітера RoidMi 2S від Xiaomi

  1. Дизайн
  2. Що вміє RoidMi 2S?
  3. Підключення RoidMi 2S до смартфону
  4. висновки

Так повелося, що маленькі гаджети бувають найчастіше найкориснішими для вашого будинку, офісу або автомобіля. Сьогодні у нас на огляді в другому поколінні FM трансмиттеров в машину RoidMi 2S. Цей девайс покликаний принести музику в ваш автомобіль використовуючи Bluetooth, смартфон і FM радіо в авто. Створено гаджет спільно з RoidMi і Xiaomi Technologies.

Дизайн

Дизайн

На перший погляд RoidMi 2S - це звичайне автомобільне зарядний пристрій, важко повірити, що всі ці технології поміщаються в такому мініатюрному корпусі. RoidMi 2S не схожий на інші зарядні пристрої, він має приємний корпус з матового пластику і металу, а на його лицьовій частині знаходиться 2 USB порту, які підсвічуються за допомогою світлодіодів, коли RoidMi 2S приєднаний до прикурювача машини.

Що вміє RoidMi 2S?

Що вміє RoidMi 2S

RoidMi 2S перетворює радіо вашого авто в універсальний приймач музики зі смартфонів і планшетів. Таким чином цей гаджет вирішує проблему бездротового виведення музики зі смартфона на аудіо систему в машині.

Таким чином цей гаджет вирішує проблему бездротового виведення музики зі смартфона на аудіо систему в машині

Крім цього, RoidMi 2S оснащується вбудованим мікрофоном, так що аксесуар можна використовуватися як hands-free гарнітуру в автомобілі. А вбудовані два USB порту не дозволять сісти вашому смартфону або планшету, таким чином ви можете взяти з собою улюблену музику навіть в найдальшу дорогу.

Підключення RoidMi 2S до смартфону

Підключення RoidMi 2S до смартфону

Для підключення RoidMi 2S до смартфону потрібно встановити спеціальний додаток "Roidmi Driver", воно є як для платформи Android так і для iOS. Знайти програму ви можете в Google Play, iTunes або на форумі MIUI.ua.

Додаток підкаже вам саму ідеальну частоту для трансляції з максимальним рівнем сигналу RoidMi 2S, потім потрібно налаштувати радіо в вашому автомобілі на цю частоту і це все, тепер FM трансмітер готовий до програвання музики.

Ще одна функція програми Roidmi Driver - це вибір кольору індикації LED підсвічування. Можна встановити різні кольори на стандартний плеєр і роботу в режимі гарнітури.

висновки

висновки

RoidMi 2S - це відмінний мініатюрний гаджет аксесуар з розумними функціями від Mi. Якщо вам в авто потрібна музика і зарядка для смартфона, чому б не поєднати ці речі в одному пристрої?

Придбати RoidMi можна в офіційному магазині Xiaomi.ua .

Що вміє RoidMi 2S?
Якщо вам в авто потрібна музика і зарядка для смартфона, чому б не поєднати ці речі в одному пристрої?
Новости