• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Направлений рух (DMI)

 1. трендовая сила
 2. хрести
 3. вводити
 4. ADX
 5. DI Length
 6. СТИЛЬ
 7. ADX
 8. + DI
 9. -DI
 10. Precision (точність)
 11. властивості
 12. Last Value on Price Scale (Останнє значення за шкалою цін)
 13. Scaling (Перерахунок)

Направлений рух (DMI) насправді являє собою набір з трьох окремих індикаторів, об'єднаних в один. Направлений рух складається з Середнього Направленого Індексу (ADX), Плюс Направленого Індикатора (+ DI) і Мінус Направленого Індикатора (-DI). Метою ADX є визначення наявності або відсутності тренда . Він взагалі не враховує напрямок. Два інших індикатора (+ DI і -DI) використовуються для компліменту ADX. Вони мають на меті визначення напрямку тренда. Об'єднавши всі три технічний аналітик може визначити і виміряти силу тренда , А також його напрямок.

Дж. Уеллс Уайлдер створив DMI і показав його у своїй книзі «Нові концепції в технічних торговельних системах». Книга була опублікована в 1978 році, а також була представлена ​​кілька його класичних індикаторів, таких як: Індекс відносної сили , Середній істинний діапазон і параболічний SAR . Як і згадані індикатори, DMI і раніше широко використовується і має велике значення в світі технічного аналізу .

Обчислення DMI може бути розбите на дві частини. Спочатку обчислюємо + DI і - DI, а по - друге, обчислюємо ADX. Щоб обчислити + DI і - DI, вам необхідно знайти + DM і - DM (Directional Movement - спрямований рух). + DM і - DM розраховуються з використанням High, Low і Close для кожного періоду. Потім ви можете розрахувати наступне: Поточний Хай - попередній Хай = UpMove Поточний Лоу - попередній Лоу = DownMove Якщо UpMove> DownMove і UpMove> 0, то + DM = UpMove, else + DM = 0 Якщо DownMove> UpMove і DownMove> 0, тоді - DM = DownMove, else - DM = 0 Після того, як ви розрахували поточний + DM і - DM, лінії + DM і - DM можуть бути розраховуватися і будується на основі кількості призначених для користувача періодів. + DI = 100 раз Експоненціальне ковзне середнє (+ DM / Середній істинний діапазон) - DI = 100 раз Експоненціальне ковзне середнє (- DM / Середній істинний діапазон) Тепер, коли - + DX і - DX були розраховані, останній крок - обчислення ADX. ADX = 100 раз Експоненціальне ковзне середнє абсолютного значення (+ DI - - DI) / (+ DI + - DI)

Значення DMI має значення від 0 до 100 і використовується для вимірювання сили поточного тренда . ++ DI і -DI потім використовуються для вимірювання напрямку. При об'єднанні індикатор може дати деяку цінну інформацію. Загальна інтерпретація буде полягати в тому, що під час сильної тенденції (ADX вище 25, але залежить від інтерпретації аналітика), коли + DI знаходиться вище -DI, ​​тоді визначається бичачий ринок . Коли -DI знаходиться вище + DI, тоді з'являється ведмежий ринок .

Одна річ, яку слід враховувати, полягає в тому, що те, що визначає значення DMI, сила або потенційний сигнал, залежить від інтерпретації трейдера. Допустимі значення можуть змінюватися в залежності від розглянутого фінансового інструменту, тому деякий історичний аналіз розглянутого інструмента був би розумним. технічний аналітик може приймати кращі рішення, грунтуючись на тому, що сталося в історичних прикладах.

трендовая сила

аналіз сили тренда є основним для DMI. Щоб проаналізувати силу тренда, фокус повинен бути на лінії ADX, а не на лініях + DI або -DI. Уайлдер вважав, що показання DMI вище 25 вказує на сильну тенденцію, тоді як показання нижче 20 вказує на слабку або неіснуючу тенденцію. Читання між цими двома значеннями буде вважатися невизначеним. Однак, як згадувалося раніше, досвідчений трейдер не приймав 25 і 20 значень і застосовував їх у будь-якій ситуації. Те, що дійсно є сильною тенденцією або слабкою тенденцією, залежить від розглянутого фінансового інструменту. історичний аналіз може допомогти у визначенні відповідних значень.

Крім того, майте на увазі, що Уайлдер розробив dmi для використання з валютами і товарами, які зазвичай більш волатильні , Ніж акції, і мають більш сильні тенденції. Це вплине на визначення того, які значення підходять не тільки для аналізу сили тренда, а й для будь-яких генеруються сигналів .

хрести

DI Кросовери - це значний торговий сигнал, який створюється DMI. Для кожного хреста існує певний набір умов.

Бичачий DI Хрест

 1. ADX повинен бути більше 25 (сильний тренд. Значення визначається трейдером)
 2. + DI перетинає над -DI.
 3. Стоп-лосс повинен бути встановлений на низькому рівні поточного дня. Сигнал не слід відкидати, якщо низький рівень не порушений, навіть якщо -DI перетинає над + DI
 4. Сигнал посилюється, якщо ADX підвищується.
 5. Якщо ADX посилюється, трейдер повинен використовувати трейлинг-стоп.

Ведмежий DI Хрест

 1. ADX повинен бути більше 25 (сильний тренд. Значення визначається трейдером)
 2. -DI перетинає над + DI.
 3. Стоп-лосс повинен бути встановлений на рівні поточного дня. Сигнал не слід відкидати, якщо максимум не порушений, навіть якщо + DI перетинає вище -DI
 4. Сигнал посилюється, якщо ADX підвищується.
 5. Якщо ADX посилюється, трейдер повинен використовувати трейлинг-стоп.

Directional Movement (DMI) - ще один досить цінний технічний аналіз , Представлений Уайлдером. Він бере дуже складний предмет сили і напрямки тренда і обчислює його в дуже простий і зрозумілий вид. Ключовим фактором використання DMI є те, що, хоча він може забезпечити якісну інформацію і навіть торгові сигнали , Це нелегкий індикатор для освоєння. Щоб дійсно отримати максимальну віддачу від DMI, технічний аналітик повинен буде постійно вивчати і налаштовувати використання індикатора. Поєднання знань про те, як DMI працює і його можливості, а також пристойний історичний аналіз і досвід, допоможе трейдеру зробити DMI хорошим, можливим доповненням до їх загальної торговельної стратегії.

 1. Перейдіть на сторінку https://www.tradingview.com/
 2. На цільовій сторінці введіть символ і натисніть «Запустити діаграму».
 3. На панелі інструментів у верхній частині діаграми виберіть «Індикатори» і виберіть той, який ви хочете додати в таблицю. '
 4. Щоб внести зміни в свій індикатор, вам необхідно отримати доступ до вікна форматування.
 5. Ви можете отримати доступ до вікна форматування, натиснувши кнопку «Формат» в заголовку діаграми поруч з ім'ям індикатора або клацнувши правою кнопкою миші по індикатору в самій діаграмі і вибравши «Формат».

вводити

вводити

ADX

Період часу, який буде використовуватися при обчисленні ADX з компонентом згладжування (14 - значення за замовчуванням).

DI Length

Період часу, який буде використовуватися при обчисленні DI (14 за замовчуванням).

СТИЛЬ

СТИЛЬ

ADX

Може перемикатися на видимість лінії ADX, а також на видимість цінової лінії, яка б показала фактичне поточне значення ADX. Також можна вибрати колір лінії ADX, товщину лінії і візуальний стиль (рядок - це значення за замовчуванням).

+ DI

Може перемикати видимість лінії + DI, а також видимість цінової лінії, що відображає фактичне поточне значення + DI. Також можна вибрати колір + лінія лінії DI, товщину лінії і візуальний стиль (рядок - це значення за замовчуванням).

-DI

Може перемикати видимість рядка -DI, ​​а також видимість цінової лінії, що відображає фактичне поточне значення -DI. Також можна вибрати колір лінії -DI, ​​товщину лінії і візуальний стиль (рядок - це значення за замовчуванням).

Precision (точність)

Встановлює кількість десяткових знаків, що залишилися до значення індикатора, перед округленням. Чим більше це число, тим більше десяткових точок буде на значенні індикатора.

властивості

властивості

Last Value on Price Scale (Останнє значення за шкалою цін)

Перемикає видимість значень індикатора на правій осі.

Перемикає видимість імені і налаштувань індикатора в верхньому лівому кутку діаграми.

Scaling (Перерахунок)

Масштабує індикатор як справа, так і зліва.

Новости