• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

10 тенденцій розвитку мобільних додатків в 2017 році

Швидко зростаючий ринок мобільних додатків продовжує завойовувати найрізноманітніші сфери нашого життя. Люди активно використовують мобільні девайси в повсякденному житті, що, безсумнівно, збільшує попит на самі різні додатки для мобільних телефонів. Саме цим пояснюється той факт, що більшість стартаперів вибирають розробку мобільних додатків в якості відправної точки для свого бізнесу. Мобільні пристрої - це та технологія, яку люди весь час тримають під рукою, так як з їх допомогою можна вкрай швидко отримати достовірні відомості.

Отже, якими ж будуть тенденції 2017 року області розробки додатків? Нижче ви знайдете короткий опис, спостереження і прогнози, що стосуються розробки мобільних додатків.

Безпека мобільних додатків стає завданням найвищого пріоритету

Безпека і захищеність мобільних додатків варто згадати в першу чергу в списку останніх тенденцій в світі технологій. Ця тема стає обов'язковою в світі технологій і бізнесу, вона необхідна для того, щоб завоювати довіру у людей.

Чесно кажучи, забезпечення безпеки даних - це пріоритетне завдання не тільки для корпоративних і окремих користувачів, а й для розробників мобільних додатків. Поряд зі зростаючим обсягом інтернет-покупок і використанням веб-сайтів і мобільних додатків для ведення міжнародного бізнесу, зростає і кількість насанкціонірованних спроб доступу та зломів додатків. Це тривожна статистика створює зростаючий попит на розробку більш безпечних технологій, складних алгоритмів аутентифікації і методів шифрування даних.

Додатки для носяться пристроїв стають все більш популярними.

Додатки для носяться пристроїв стають все більш популярними

Носяться пристрої - це одна з найбільш гарячих і обговорюваних за останні роки тим в світі технологій. Незважаючи на те, що функціональність таких девайсів вкрай обмежена, вони досить швидко завоювали загальне визнання і отримали хороші відгуки. Більшість носяться пристроїв створені для моніторингу і поліпшення стану здоров'я (смарт-трекери для тренувань, орієнтовані на заняття спортом гаджети), але також є і носяться пристрої, які підвищують ефективність і продуктивність праці.

Виробники комплектуючих продовжують випускати інноваційні носяться пристрої, так що нам слід очікувати, що вже в недалекому майбутньому ці пристрої займуть кожен куточок нашого життя. Для управління розумними гаджетами потрібні додатки, так що в цьому році напевно на ринку з'являться численні додатки для носяться пристроїв.

iBeacons, інтегровані з GPS, стають панівною технологією

iBeacons обов'язково повинні бути присутніми в списку останніх трендів в світі інформаційних технологій. Представляючи істотну вигоду для індустрії туризму і торгівлі, ці маленькі, але розумні девайси представляють для багатьох компаній особливий інтерес. Технологія iBeacon дозволяє відстежувати місце розташування клієнта, вести діалог з аудиторією, розуміти споживчі патерни поведінки і підказувати відповідні пропозиції.

Запуск програми iBeacon викликав вражаюче зростання продажів і відкриває більше перспектив для розвитку бізнесу. Тепер власники бізнесу будуть прагнути в повній мірі скористатися цією технологією для залучення більшої кількості клієнтів.

Інтернет речей продовжує захоплювати ринок

Інтернет речей продовжує захоплювати ринок

Гаряче обговорюваний Інтернет речей (IoT) до сих пір є однією з найбільш швидко розвиваються областей в світі інформаційних технологій. Він також займає місце серед найбільш популярних трендів 2017 р

Вже існує технологія Інтернету речей для таких сфер, як охорона здоров'я, системи контролю безпеки, автоматизовані системи для дому та багато інших. Такі системи є широкий спектр пристроїв, з'єднаних в одну систему і виконують різні завдання.

Так чи інакше, робота такої системи неможлива без інтеграції з мобільним гаджетом. Ніхто не може сказати точно, куди в цьому році призведе нас Інтернет речей, але щоб залишатися в курсі останніх тенденцій в області інформаційних технологій, розробникам мобільних додатків слід бути готовими до роботи з різними смарт-девайсами.

Набирає темп розробка корпоративних додатків

Набирає темп розробка корпоративних додатків

Корпоративні додатки спрямовані на надання допомоги організаціям з їх бізнес-процесами. Вони призначені для інтеграції всіх аспектів діяльності компанії. Таких, як бухгалтерський облік, фінанси, робота з персоналом, інвентаризація та управління ресурсами.

Вони - основа продуктивності і ефективності внутрішніх процесів, можна сказати, що вони дозволяють отримати більше при витраті менших зусиль. Незважаючи на те, що створення таких додатків, це складний і трудомісткий процес, високоякісні додатки такого роду призводять до високого рівня зацікавленості і лояльності споживачів. Великі і середні підприємства стають все більш зацікавленими в розробці безпечних технічних рішень, які найкраще відповідають їхнім потребам.

Добре продумане корпоративне додаток може стати відмінним рішенням, яке в довгостроковій перспективі призведе до підвищення доходу. Щоб привернути більше уваги до розробленого вами корпоративному додатком, можна створити веб-сайт, який би демонстрував очевидні переваги вашої розробки. Якщо ви вирішите піти цій раді, переконайтеся, що ваша розробка відповідає останнім тенденціям веб-дизайну!

Додатки для безпілотних дронів захоплюють ринок

Додатки для безпілотних дронів захоплюють ринок

Дронь не так давно увійшли в наше життя, але вони вже встигли зайняти міцне місце серед бізнес-трендів. Amazon Prime Air напружено працюють над запуском їх першої служби доставки за допомогою дронів, і весь світ з нетерпінням чекає розвитку цієї технології.

Alphabet - головна компанія Google - також схвилював людей своєю програмою Wing Marketplace по доставки посилок за допомогою дронів. Існує величезна кількість областей потенційного застосування безпілотників, включаючи агрокультуру і охорону здоров'я. Говорячи про мобільних додатках, слід зазначити, що є всього кілька додатків, створених для управління виключно дронамі, а саме Parrot AR, в той час як до сих пір велика потреба в таких додатках для самих різних сфер.

Такі додатки повинні давати можливість контролювати, управляти і аналізувати діяльність, здійснювану безпілотниками. У 2017 р зросте потреба в Дронь, а разом з нею і необхідність в додатках, здатних ними управляти. Індустрія з виробництва безпілотників швидко зростає, так що ми рекомендуємо заглибитися в неї якомога швидше.

Віртуальна і доповнена реальність, прив'язані до мобільного гаджету

Віртуальна і доповнена реальність, прив'язані до мобільного гаджету

За останні кілька років гри з доповненою реальністю стали одним з найголовніших трендів в розробці мобільних додатків (всі ми в курсі успіху Pokémon Go).

Віртуальна реальність має дещо іншу концепцію, але разом з доповненою реальністю вони безсумнівно займають одну з найбільш перспективних ніш на ринку. Бізнес-власники продовжують інтегрувати ці технології в додатки, прагнучи підкорити якомога більше клієнтів, підвищити їх зацікавленість і впізнаваність бренду.

Завдяки швидко розвиваються технологій в сфері віртуальної і доповненої реальностей, досить легко догодити споживачам. Поліпшите свій бізнес за допомогою сили доповненої реальності в 2017 р

Ажіотаж з приводу штучного інтелекту і машинного навчання

Ажіотаж з приводу штучного інтелекту і машинного навчання

На сьогодні у підприємств є доступ до більшої кількості інформації, ніж будь-коли раніше. Додатки виразно стають розумнішими за допомогою штучного інтелекту, але він до цих пір не захопив світ технологій.

Але одну річ ми можемо сказати точно: штучний інтелект просто необхідний в віртуальному встановленні відносин з клієнтами (наприклад, особистий помічник, який працює на основі штучного інтелекту). Що стосується машинного навчання, то це різновид штучного інтелекту, яка визначає закономірності в даних і регулює роботу програми відповідним чином.

Facebook, Google, Salesforce і інші гіганти успішно впроваджують ці тренди в свою продукцію. Зараз - це ідеальний час для бізнес-власників, щоб перейняти успішну практику впровадження штучного інтелекту. Таким чином вони зможуть автоматизувати процес прийняття рішень, отримати передові аналітичні засоби і забезпечити більш приємний і зручний інтерфейс.

Додатки на основі хмарних технологій вкрай популярні

Додатки на основі хмарних технологій вкрай популярні

Що стосується хмарних технологій, то на даний момент спостерігається підвищений інтерес до розробки додатків на їх основі. Вони призначені для доступу кількох портативних пристроїв до одного аккаунту за допомогою інтернет-з'єднання.

Простіше кажучи, хмарні додатки працюють на віртуальних серверах і зберігають дані в хмарі. Вони надають доступ до одних і тих же даних користувачеві з різних девайсів. Це вкрай зручно для додатків, які працюють зі складною графікою і мають комплексні функції. З боку розробника, тільки одна версія додатка вимагає розробки, що економить досить часу на інтеграцію, тестування і т.д.

Big Data і аналіз додатків

Успіх мобільного застосування багато в чому залежить від зручності використання призначеного для користувача інтерфейсу, інтуїтивності призначеного для користувача досвіду і легкості навігації. Вкрай важливим є створення привабливо виглядає додатки з урахуванням останніх тенденцій в світі дизайну, але людям потрібно щось більше, ніж привабливий дизайн. Виходячи з цього бізнес-власники вкрай зацікавлені у використанні сучасних аналітичних інструментів, особливо на сьогоднішній день, коли кількість оброблюваних даних перевищує людський потенціал.

Великі обсяги даних докорінно змінять то, як ми аналізуємо дані, так як вони зможуть забезпечити глибокий аналіз поведінки користувача в додатку. Це створить відмінну основу для формування персоналізованих функцій, рекомендацій та інших речей, які користувач хотів би мати під рукою. Персоналізація послуг - це одне з головних конкурентних переваг в будь-якому бізнесі. Чим раніше ви дасте користувачам те, що вони хочуть, тим більшу винагороду ви отримаєте.

джерело

Отже, якими ж будуть тенденції 2017 року області розробки додатків?
Новости