• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Військово-тактичні ігри на місцевості, пейнтбол, моделі зброї, амуніція

 1. Не плутати!
 2. матчастину
 3. головне - дотримуватися техніки безпеки!
 4. обов'язкові атрибути
 5. Алкоголю - ні!
 6. Правила
 7. А я люблю військових, красивих, здоровенних ...
 8. Жінка і страйкбол

Страйкбол - це військово-тактична гра, ідеальне розвага для тих, хто в дитинстві не дограв в солдатиків і війнушку.

Не плутати!

Не плутайте страйкбол з пейнтболом! Страйкбол відрізняється від пейнтболу, в першу чергу, використанням точних копій реальної зброї, виготовлених з металу та пластику. При цьому вага такої копії можна порівняти з вагою прототипу.

В пейнтбол добре грати, якщо береш камуфляж і маркер напрокат. Відпадає необхідність постійно підкачувати маркер, боятися розсипати кульки, які після цього стають непридатними для використання, і не потрібно прати речі, заляпані фарбою їдкого кольору.

матчастину

Страйкбольної «зброю» стріляє пластиковими кульками вагою від 0,2 г (чергами і одиночними) зі швидкістю від 90 м / с Страйкбольної «зброю» стріляє пластиковими кульками вагою від 0,2 г (чергами і одиночними) зі швидкістю від 90 м / с. Ходити по місту з таким «стволом» не можна - правоохоронні органи цілком справедливо розцінять вас як потенційну загрозу для суспільства.

Синці від влучень залишаються справжні, але все ж вони менше за площею і менш болючі, ніж отримані в пейнтболі. Однак страшні не синці від куль, а то, що копія схожа на реальне зброю, то є загроза від людини з іграшкою буде оцінена так, як ніби у нього справжній автомат. Жартівливе напад на перехожого можуть розцінити як озброєний грабіж. У теорії, можуть застрелити, по крайней мере, особою в землю точно покладуть.

Страйкбольної «зброю» зазвичай виконано у вигляді пістолетів, автоматів, гвинтівок і кулеметів. Всі вони бувають електропневатіческімі, газовими або з ручним взводом пружини. Ціна і якість - відповідні і залежать від виробника.

головне - дотримуватися техніки безпеки!

Так як страйкболісти зазвичай вибирають в якості полігонів напівзруйновані покинуті будівлі, дивитися, перш за все, потрібно під ноги Так як страйкболісти зазвичай вибирають в якості полігонів напівзруйновані покинуті будівлі, дивитися, перш за все, потрібно під ноги. Дуже легко впасти в якусь яму. Саме тому будівлі з бетонними перекриттями використовуються в першу чергу.

У досвідченій команді гравці завжди прикривають один одного і по одному зазвичай не ходять. Можна грати і в зеленій зоні, але, в будь-якому випадку, потрібно убезпечити місцевих жителів від себе, улюблених. Звичайно, бувалий страйкболістов не стане стріляти в місцевого грибника, але у багатьох новачків здають нерви, і вони палять буквально в усі, що рухається.

Перше, що потрібно берегти під час гри - це очі Перше, що потрібно берегти під час гри - це очі. У продажу є спеціальні страйкбольні маски і окуляри, які істотно відрізняються від пейнтбольних. З точки зору техніки безпеки маска все ж краще, вона зроблена з гуми і пластика, а очі захищає металева сітка. Не завадять наколінники і налокітники, а також бронежилет вагою від 3 кг. Балаклава (армійська шапочка-маска з прорізами для очей) обов'язкова - вона добре захищає не тільки голову і вуха, а й шию. Деякі гравці набувають або роблять самостійно каски.

Друге, що потрібно берегти - руки. Для цього призначені спеціальні рукавички, але підійдуть і звичайні шкіряні. Обрізати пальці чи ні - справа самого гравця. Тріснуті, а то і розірвані кулькою нігті - видовище не з приємних, так що краще попотіти в рукавичках з пальцями.

обов'язкові атрибути

Пройдемося по формі Пройдемося по формі. Камуфляжний костюм і армійські черевики - обов'язкові атрибути страйкболістов. Хороша команда одягнена в однакові костюми і має однакові нашивки на рукавах, а також який-небудь відмітний ознака, наприклад, стрічку іншого кольору на рукаві, що не демаскує бійця. Деякі страйкболісти із задоволенням носять розвантажувальні жилети або подсумки - в них з успіхом можна засунути все, що не поміщається в численних кишенях форми.

Одні команди часто копіюють яке-небудь армійський підрозділ і називаються відповідно. При цьому часто використовується оригінальне спорядження, все найменші деталі форми і зброї повинні бути відтворені. Інші грають виключно заради задоволення і психологічного розвантаження. Такі гравці часто купують дешеві копії оригінального спорядження, так як цілі і завдання у даних команд різні.

Алкоголю - ні!

П'яний гравець - це нонсенс. Не те щоб страйкболісти все як один завзяті непитущі, але розслабляються за допомогою алкоголю вони зазвичай після гри, а не до. І то, якщо є бажання. Перш за все, це пов'язано знову ж з технікою безпеки.

Раптом цей п'яний товариш кудись звалиться і, скажімо, зламає собі ногу. У новинах іноді з'являються повідомлення про те, як п'яний страйкболістов взяв своє страйкбольної «зброю» і пішов втихомирювати разбуянівшіхся сусідів або розчистив собі дорогу до ларька з сигаретами, давши чергу поверх голів. Такі неврівноважені громадяни компрометують інших страйкболістов. Кому охота перевіряти, справжній у громадянина автомат Калашникова в руках або пластиковий?

Правила

Під час гри категорично заборонено знімати окуляри або маску - можна запросто залишитися без ока Під час гри категорично заборонено знімати окуляри або маску - можна запросто залишитися без ока. В голову зазвичай не стріляють, хоча бувають випадки, коли бійця по-іншому ну ніяк не дістати.

Попадання кулькою в будь-яку частину тіла позначає, що людину вбили. Саме тому страйкбол - це гра на чесність. Якщо боєць відчув попадання кулькою, але продовжує відстрілюватися, а інший боєць бачив, що точно в нього потрапив, то такого «Маклауда» заспокоюють пострілом з близької відстані. Дуже боляче, зате неповадно. Особливо багато «маклаудів» серед тих, хто не має ні свого страйкбольної «зброї» ні амуніції, а бере все це напрокат. Зате амбіцій у таких гравців хоч відбавляй.

Під час невеликих межкомандних ігор «мертвий» пов'язує на себе добре видну звідусіль червону ганчірку і йде на «мертвятнік». Під час такого походу краще підняти руку або страйкбольної зброї, щоб живих не підстрелили товариша ще раз. Коли на «мертвятніке» зібралися всі, настає час перекуру. У цей момент можна оговтатися і закурити, а також обговорити всі недоліки і яскраві моменти гри. А після відправитися в новий бій.

На великих іграх бійці можуть воювати в режимі нон-стоп цілодобово.

Сценарії ігор за своєю різноманітністю не знають кордонів. Тут все залежить від багатства уяви організатора. Всі новачки починають з відпрацювання штурму. На цьому етапі стає ясно, яке завдання в подальшому можна доручити бійцеві. Так, деякі стають піротехніками або снайперами. Самого відчайдушного бійця краще залишити в штурмовиках, а самого спритного відправити відволікати увагу противника. Під час бою сперечатися і з'ясовувати відносини не прийнято, всі нюанси можна з'ясувати на «мертвятніке».

А я люблю військових, красивих, здоровенних ...

Чоловіки в страйкболі різні. Природно, це не бійці спецназу. Комплекція у них різноманітна. Професії - теж. Одне можу сказати точно - агресивних грубіянів я серед них не зустрічала. Може бути тому, що страйкбол - це не тільки тренування м'язів і розуму, але і психіки. Один з бійців дружньої команди зізнався мені, що для нього страйкбол - це просто порятунок від сірої буденності і всіх неприємностей, які трапляються за тиждень. Під час гри він забуває буквально про все, а ввечері після гри немає нічого приємнішого, ніж тягнуть від втоми м'язи.

Жінка і страйкбол

Дівчат в страйкболі мало. Коли мене перший раз побачили хлопці з іншої команди, вони наді мною сміялися. Чи то форма моя не сподобалася, чи то як вона на мені сидить - не знаю досі.

Один з продавців амуніції, коли я робила покупку для чоловіка, намагався мене залякати: «Ти ще не знаєш, що тебе чекає Один з продавців амуніції, коли я робила покупку для чоловіка, намагався мене залякати: «Ти ще не знаєш, що тебе чекає ...». На це я не без єхидства відповіла, що знаю, так як граємо ми зазвичай разом. Продавець здивовано поплескав очима і замовк. Для сімейного щастя немає нічого кращого, ніж загальне захоплення, яке захоплює з головою. Мені здається, що коли чоловік і дружина зустрічаються будинки тільки вночі під ковдрою - це вже не сім'я.

Багатьох дівчат страйкбол лякає по визначенню - це ж боляче! Від себе можу сказати ось що: пейнтбол болючіше, а рідкісні синці швидко проходять - головне, не ловити гав. Потрібно захистити груди, а нігті зламати можна і вдома, витираючи пил. Дівчата більш дисципліновані, а почуття самозбереження у них розвинене краще. Саме тому вони часто домагаються великих успіхів на полі бою, ніж чоловіки.

І останнє: ту психологічну розрядку, яку дає страйкбол, дуже важко отримати в повсякденному житті. Більш того, я не знаю тепер для цього іншого засобу, і з нетерпінням чекаю вихідних.

Ольга Гаткевіч

Кому охота перевіряти, справжній у громадянина автомат Калашникова в руках або пластиковий?
Новости