• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Порошенко ветував закон про амністію учасників бойових дій

  1. Орфографічна помилка в тексті:

17 серпня 2016, 14:53 Переглядів: 17 серпня 2016, 14:53 Переглядів:   Президент України   Петро Порошенко ветував   закон   про амністію в 2016 році, який поширюється, зокрема, на учасників бойових дій, які захищали суверенітет і територіальну незалежність України

Президент України Петро Порошенко ветував закон про амністію в 2016 році, який поширюється, зокрема, на учасників бойових дій, які захищали суверенітет і територіальну незалежність України.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України, відповідний законопроект №4255 був повернутий із пропозиціями президента 17 серпня 2016 року.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла цей закон в цілому законопроект 7 липня 2016 року, за законопроект (№4255) проголосували 247 народних депутатів.

Закон передбачає оголошення амністії на ті категорії засуджених, які є найбільш незахищеними, в тому числі неповнолітніх і жінок, а також чоловіків, які мають дітей у віці до 16 років або дітей-інвалідів, на інвалідів 1, 2 і 3 груп, хворих на туберкульоз , що мають онкозахворювання, осіб, які досягли пенсійного віку і учасників бойових дій, осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що безпосередньо брали участь в АТО.

Основними критеріями для застосування амністії, згідно з документом, є незначна суспільна небезпека злочинів, які вчинила людина, який відбуває покарання, а також об'єктивні чинники - важка хвороба, похилий вік.

Закон визначає категорію засуджених, до яких амністія не застосовується. Так, амністія не може бути застосована до осіб, "які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини, а також до осіб, які вчинили злочин , Використовуючи службове становище (корупційні злочини) ".

Депутати Ради в даний час знаходиться на канікулах до 6 вересня.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Порошенко ветував закон про амністію учасників бойових дій". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новости