• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки (СІ)

 1. Терміни виконання робіт
 2. Свідоцтво про повірку і калібрування СІ
 3. Область акредитації та оснащення лабораторії
 4. Область акредитації: Перевірка засобів вимірювання
 5. Область акредитації: Калібрування засобів вимірювальної техніки
 6. Ціни на повірку і калібрування СІ
 7. особливі переваги
 8. Автоматизація повірки засобів вимірювання (СІ)
 9. атестація еталонів
 10. Перекалібровування СІ
 11. перехідники

Метрологічна служба компанії «Диполь» надає послуги з первинної та періодичної повірки СІ в  відповідно до галузі акредитації Метрологічна служба компанії «Диполь» надає послуги з первинної та періодичної повірки СІ в відповідно до галузі акредитації . Первинна повірка засобів вимірювальної техніки проводиться для підтвердження метрологічних характеристик СІ при ввезенні імпорту, при випуску з виробництва, після ремонту СІ. Періодична повірка здійснюється в процесі експлуатації СІ, використовуваних в сфері державного регулювання забезпечення єдності вимірювань.

Терміни виконання робіт

 • Повірка (первинна або періодична повірка). Термін виконання - 12 робочих днів.
 • Термінова перевірка СІ - організація оперативної перевірки. Термін виконання - 3-5 робочих днів.
 • Калібрування (визначення дійсних метрологічних характеристик СІ).
 • Перевірочний контракт надає істотну економію для постійних клієнтів метрологічної служби «Диполь».

Штат лабораторії складають фахівці, що відповідають всім необхідним вимогам і мають багатий практичний досвід. Особливу увагу було приділено створенню та опису системи якості, яка передбачає потреби клієнта в перевірочній діяльності і відповідає вимогам ДСТУ ISO / IEC 17025 та ISO 9000.

Свідоцтво про повірку і калібрування СІ

Всі дані про повірки засобів вимірювання, виконаних метрологічною службою «Диполь» вносяться в єдину інформаційну систему - Федеральний інформаційний фонд по забезпеченню єдності вимірювань (сайт Росстандарта  www Всі дані про повірки засобів вимірювання, виконаних метрологічною службою «Диполь» вносяться в єдину інформаційну систему - Федеральний інформаційний фонд по забезпеченню єдності вимірювань (сайт Росстандарта www.gost.ru , Розділ «Фонд»). Це дозволяє замовникам переконатися в достовірності одержуваного свідоцтва, ознайомитися з інформацією про повірку СІ: хто, коли і з яким результатом його перевіряв. Даний сервіс корисний для виявлення неблагонадійних постачальників відповідних послуг.

За бажанням замовника свідоцтво про повірку може супроводжувати протокол вимірювань.

Область акредитації та оснащення лабораторії

Метрологічна лабораторія компанії «Диполь» оснащена сучасним повірочним обладнанням відповідно до передбачуваної областю акредитації :

 • калібратори Fluke 5522А, 5080А;
 • прецизійний мультиметр 8508А;
 • генератор Аgilent N5183;
 • аналізатор спектру Аgilent N9020;
 • генератор Аgilent 81150А і інші пристрої.

Використання багатофункціональних калібраторів Fluke і сучасних широкодіапазонних генераторів Agilent (Keysight) забезпечує широку область акредитації лабораторії з повірка осцилографів, генераторів, частотомеров до 20 ГГц, мультиметров до 6,5 розрядів, джерел живлення до 600 В і 875 А, аналізаторів якості електроенергії, омметром до 1000 ГОм і інший вимірювальної апаратури.

Впровадження в перевірочну діяльність сучасного метрологічного програмного продукту Fluke Met / Cal дозволяє автоматизувати облік і реєстрацію СІ, процес повірки СІ, оформлення протоколів та свідоцтв про повірку, а також подачу результатів повірки в автоматизовану базу даних Росстандарта.

Область акредитації: Перевірка засобів вимірювання

№ п / п Вимірювання, тип (група) засобів вимірювальної техніки Метрологічні вимоги:
діапазон вимірювань Вимірювання часу і частоти 1 Заходи частоти 1; 5; 10 МГц 2 Частотоміри (1 · 10-6 - 1 · 105 (1 · 10-4 - 20) ГГц 3 Генератори сигналів низькочастотні 0,1 Гц - 30 МГц
1 мВ - 100 В
Кr (0,005 - 5)% Детальніше...

Область акредитації: Калібрування засобів вимірювальної техніки

№ п / п Вимірювання, тип (група) засобів вимірювальної техніки Метрологічні вимоги:
діапазон вимірювань Вимірювання часу і частоти 1 Заходи частоти 1; 5; 10 МГц 2 Частотоміри (1 · 10-6 - 1 · 105 (1 · 10-4 - 20) ГГц 3 Генератори сигналів низькочастотні (0,1 -30) МГц
(0,05-10) У
(10 -100) В
Кг (0,005 -0,1)%
Кг (0,1 -1)%
Кг (1 -30)% Детальніше...

Ціни на повірку і калібрування СІ

Налагоджений організаційний підхід і автоматизація виробничого процесу дозволяє домогтися невисоких витрат, що в свою чергу забезпечує надання метрологічних послуг за привабливими для замовників цінами.

Для оцінки вартості надання метрологічних послуг зв'яжіться з менеджером нашої компанії або заповніть заявку на повірку і калібрування засобів вимірювальної техніки на сайті.

особливі переваги

Повірка силових джерел живлення

Метрологічна служба «Диполь» має унікальні можливості, що дозволяють перевіряти силові джерела живлення. При створенні нашої метрологічної лабораторії були враховані специфічні вимоги, що пред'являються до повірки саме цих приладів. Було забезпечено: трифазне харчування мережі, потужні навантаження, котушки опорів та інше обладнання, необхідне для роботи з струмами до 1000 А. Завдяки цьому, можливості по повірці джерел живлення обмежені тільки силою струму.

Автоматизація повірки засобів вимірювання (СІ)

Метрологічна служба «Диполь» успішно впроваджує в своїй практиці автоматизацію повірки СІ за допомогою програмного забезпечення Fluke Met / Cal .

Це дозволяє:

 • підвищити якість проведення повірки СІ;
 • скоротити фактичний час, що витрачається на перевірку;
 • знизити стомлюваність повірників СІ;
 • автоматизувати створення протоколів повірки, свідоцтв та іншої звітності;
 • прискорити пошук необхідної інформації

Подробиці в нашій статті: «Автоматизація роботи метрологічної служби» .

атестація еталонів

Метрологічна служба «Диполь» пройшла процедуру атестації еталонів, що використовуються при перевірці СІ. Дана процедура документально підтверджує простежуваності еталонів, що застосовуються службою для повірки, до державних стандартів Росії. Це в свою чергу підтверджує можливість метрологічної служби брати участь в процедурі передачі одиниці фізичної величини, що зберігається державним еталоном, вивіреним СІ.

Перекалібровування СІ

Завдяки впровадженню спеціального програмного забезпечення у метрологічної служби є можливість коригування метрологічних параметрів деяких повіряються СІ. При виході метрологічних параметрів за межі допустимих значень або при критичному наближенні до краю допуску, дані СІ можуть піддаватися процедурі перекалібрування: запускається спеціалізована процедура adjusting (регулювання, юстирування), яка вносить необхідні поправочні коефіцієнти в СІ. Така процедура дозволяє значно продовжити життєвий цикл використовуваного парку засобів вимірювання і мінімізувати вартість їх досить дорогого ремонту.

перехідники

Застосування Fluke Met / Cal висуває додаткові вимоги до схем з'єднання засобів вимірювань при автоматичній перевірці Застосування Fluke Met / Cal висуває додаткові вимоги до схем з'єднання засобів вимірювань при автоматичній перевірці. Для їх реалізації придбані численні СВЧ-перехідники та специфічні збірки вимірювальних проводів. Цей крок виявився виправданим, так як крім прискорення процедури повірки забезпечений широкий спектр можливостей по комутації різних СІ - як сучасних, так і старого зразка. Тепер рішення будь-якої вимірювальної завдання не впирається в неможливість коректного з'єднання СІ. Для багатьох організацій, що надають послуги повірки, відсутність подібних можливостей стає великою проблемою.

Новости