• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Графік акцій Google (онлайн). Як купити, дивіденди і Огляд

 1. Курс акцій Google прямо зараз (онлайн) - Живий Графік
 2. Дані про акції Google
 3. Які акції купити - GOOG або GOOGL
 4. Дочірні компанії Google Inc
 5. Як купити акції Google (+ приклад заробітку)
 6. Головні акціонери
 7. Дивіденди від акцій Google
 8. Динаміка котирувань акцій Google онлайн
 9. перспективи
 10. Плюси цінних паперів Google Inc.
 11. Підводячи підсумок

Акції Google Incorporation - найбільша в світі

IT-компанія зі штаб-квартирою в Маунтін-В'ю, Каліфорнія. Основний напрямок - розробка програмного забезпечення; в списку ключових проектів - пошукова система Google і операційна система Android. Також корпорація помічена в венчурних проектах, підтримки співтовариства програміста і розвитку соціальних сервісів. Капіталізація становить близько 500 млрд доларів.

Курс акцій Google прямо зараз (онлайн) - Живий Графік

Графік вартості акцій GOOG


Графік ціни акцій GOOGL


Перед вами графік вартості акцій Гугл, який працює в режимі реального часу.

Дані про акції Google

Картка компанії

Компанія Дані Google Inc, США IT-сектор, електронні пристрої, операційні системи, хмарні технології, комп'ютерні ігри Засноване 1998 рік, Менло-Парк, Каліфорнія, США Штаб-квартира Маунтін-В'ю, Каліфорнія, США Засновники Ларрі Пейдж, Сергій Брін Основна торгова площадка NASDAQ Тикер GOOG / GOOGL ISIN US02079K1079, US02079K3059 CUSIP 02079K107 і 02079K305 Кількість акцій в обігу 515 922 000 шт. Номінал 85 доларів Час торгівлі 09:30 - 16:00

Google Inc. - американська транснаціональна публічна корпорація в складі холдингу Alphabet, що інвестує в інтернет-пошук, хмарні обчислення і рекламні технології. Засновниками холдингу також є Сергій Брін і Ларрі Пейдж.

Первинне IPO відбулося в серпні 2004 року, тоді Google Inc планував виставити на торги 25.7 млн. Акцій, але в останній момент передумав і запропонував лише 19.6 млн. Номінал становив значні 85 дол. США за папір, що дозволило за кілька годин залучити 1.67 млрд. дол. США.

В умовах ажіотажного попиту і блискавичної продажу свіжих паперів, їх максимальна ціна досягала 136 дол., А мінімальна не опускалася нижче 96 дол. Тільки за перший день торгів (10 серпня) спекулянти продали 22 млн. Акцій!

На той момент сумарна капіталізація гіганта досягла 23 млрд. Дол. США і вже не знижувалася.

Торги йдуть в загальному порядку біржі NASDAQ з 09:30 до 16:00 за північноамериканським часу, різниця з Москвою - + 8 годин. Вихідні - субота і неділя.

На початку серпня 2014 року був розпочато, а на початку жовтня 2015 року закінчена, реорганізація компанії Google, що вплинула на курс акцій. Метою реорганізації було об'єднання безлічі інтернет - активів, до числа яких належить і Google Inc., в холдинг Alphabet Inc. На сьогоднішній день в цьому холдингу працюють більше 72 тис. Фахівців з різних країн світу.

Сьогодні цінні папери компанії Google входять в розрахунок таких біржових індексів: NASDAQ 100, NASDAQ Comp., S & P 100, S & P 500 і інших. Використання акцій в розрахунку найбільш відомих індикаторів американського фондового ринку робить їх привабливими активами для інвестицій.

 • Структурні зміни 2014 року - входження в холдинг Alphabet Inc трохи заплутало деяких інвесторів. Ми розповімо чому компанію Google називають Alphabet, і в чому різниця між акціями GOOGL і GOOG.

З 2014 року Google Inc входить до складу Керуючої компанії Alphabet Inc, яка об'єднує безліч активів. Це пошуковик Google, програма продовження життя Calico, розробник «розумних будинків» Nest Labs науково-дослідний центр здоров'я Verily системний інтегратор широкополосного доступу в Інтернет Fiber розробник самоорганізованого софта X, інвестиційній компанії Google Capital і венчурна - Google Venture.

Дочірні компанії холдингу Alphabet: Дочірні компанії холдингу Alphabet:

 • Google Inc.
 • Google X
 • Google Fiber
 • Google Ventures
 • Google Capital
 • Calico
 • Nest Labs

Які акції купити - GOOG або GOOGL

Купити акції Google можна на високотехнологічної біржі NASDAQ , Кодування з лістингу (тікер) - GOOG і GOOGL. Всього корпорація проводила емісію трьох типів цінних паперів - A, B і С. Принципова різниця полягає в тому, що перший тип акцій, найдорожчих (GOOGL), має по одному голосу на акцію і знаходиться у вільному обігу.

З тим, щоб не «розмити" частку власників, в 2014 році на ринок був випущений ще один тип акцій, що одержав позначення Type C, і тікер GOOG. Ці папери зовсім не мають права голосу і нерідко слугують інструментом винагороди співробітників, що або платіжним засобом при покупці стартапів.

Нарешті, є третій тип акцій - він отримав позначення Type B, обсяг емісії оцінюється в 52 млн Нарешті, є третій тип акцій - він отримав позначення Type B, обсяг емісії оцінюється в 52 млн. Штук. Ці папери не перебувають у вільному обігу, кожна еквівалентна 10 голосам, і весь обсяг належить батькам-засновникам корпорації (Сергію Брину і Ларрі Пейджу, а також колишньому керівнику Еріку Шмідту) і парі-трійці їх друзів. При продажу паперів третього класу частину другого перекладається в перший.

В руках Пейджа, Бріна і співтоваришів знаходиться більше голосів, ніж у всьому вільному обігу - трохи більше 570 млн. Акцій. Незважаючи на те, що голосують і не голосують паперу вийшли в різний час, сьогодні вартість друге ненабагато нижче, тому для великих фінансових операцій інвестори купують саме їх.

 • Якщо хтось спантеличитися скупкою Type A, то він, по-перше, не створить конкуренції власникам, а по-друге, витратиться більше, ніж на Type C. Так виключається рейдерське захоплення компанії.
Різниця GOOG і GOOGLE

GOOGL GOOG Щодобовий обсяг 2 млн. Паперів 2 млн. Паперів. Середній прибуток на акцію 28.43 дол. США 28.84% Мінімальне значення за рік (2015-2016) 532.24 дол. США 515.18 дол. США Максимальне значення за рік (2015-2016) 810.35 789.87 дол. США Прибуток на акцію 3.44% - 23.74 дол. США 3.44% - 23.74 дол. США

Дочірні компанії Google Inc

Сама Google Inc об'єднала під одним брендом пошуковик Google.com, картковий сервіс Maps та інші проекти - всього понад 50. Це системи контекстної реклами AdSense і AdWords, хмари Docs і Drive, система карт Maps, більше 20 різновидів (!!!) пошукових роботів і чотири операційних системи: Google Wear, Android, ChromeOS і GoogleTV.

Також в Google Inc входять рекламні сервіси AdMob, DoubleClick, веб-сервіс FeedBurner, довідник Zagat Survey, розробник софту On2 Technologies і благодійний фонд Google Foundation. Більш того, оперуючи величезним масивом інформації, корпорація Google розробила і впровадила власну систему альтернативних DNS-адрес, створивши конкуренцію ICANN.

Американська корпорація Google веде свій бізнес, використовуючи як основне юридична особа Google Inc Американська корпорація Google веде свій бізнес, використовуючи як основне юридична особа Google Inc., так і безліч інших організацій. Сьогодні ця американська корпорація володіє великою кількістю дочірніх структур, найбільш відомими з яких є:

 • YouTube
 • Google Voice
 • Aardvark
 • AdMob
 • DoubleClick
 • FeedBurner
 • Zagat Survey
 • Google Foundation
 • On2 Technologies

Купити акції Google варто рекомендувати інвесторам, які планують як коротко, так і довгострокові вкладення в IT-сектор.

Як купити акції Google (+ приклад заробітку)

Щоб купити акції Google фізичній особі, необхідно вибрати брокера, який має доступ до біржі NASDAQ.

Кращі брокери для інвестицій в акції

Кращі брокери для інвестицій в акції

брокер FinmaxFX пропонує величезну кількість акцій. Більшість брокерів прагне дати доступ тільки до найпопулярніших NYSE або NASDAQ, але у FinmaxFX є величезна кількість європейських і азіатських акцій, велика кількість індексів, і звичайно, цінні папери з американських бірж, включаючи і вітчизняні компанії. Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови.

Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови

Регулюється FSA і в Росії ЦРОФР. Мінімальний депозит $ 100.

Офіційний сайт: FinmaxFX

платформа Libertex належить брокеру, який працює більше 20 років. Сама платформа знаходиться під контролем європейських регуляторів CySEC і MiFID. Тут ви знайдете величезну кількість акцій, фондових індексів, ETF фондів і не тільки.

Брокер пропонує величезну базу активів, академію (програми навчання), постійно проводить вебінари, надає аналітику і має дуже зручну торговельну платформу, до якої підключено велику кількість індикаторів. У самій платформі є блок з останніми новинами і прогнозами російською мовою. Мінімальний депозит $ 200.

Офіційний сайт: Libertex

брокер eToro пропонує величезну кількість акцій і ETF на американських, європейських і азіатських ринках. Більш ніж 12 річний досвід роботи, регуляція CySEC, інвестиційні фонди на ринку акцій, готові портфелі та інші інвестиційні можливості. Професійний брокер для покупки і заробітку на цінні папери. Мінімальний депозит $ 500.

Офіційний сайт: eToro

Саме у цих брокерів можна купити акції Google не маючи статусу кваліфікованого інвестора .

Правда, вам варто розуміти, що на 200 доларів ви не зможете купити акції, так як вартість акцій Google за останній рік межує на позначці 650-750 доларів.

 • Купувати краще акції Type C, які, при прибутковості Type A, коштують менше при тій же ліквідності.
Ви б хотіли купити акції Google?

Є й більш прості способи заробити на акціях Google.

Для цього вам навіть не доведеться їх купувати! Брокери пропонують CFD контракти на акції Google або опціони . Останні є найвигіднішим інструментом. Судіть самі - мінімальна інвестиція від 25 доларів, опціон можна купити на 10-30 хвилин і отримати за угоду фіксовані 70% прибутку.

Зараз ми покажемо приклад, як за 12 хвилин можна заробити $ 46,8 на акціях Google!

Для угоди ми вибрали надійного брокера FiNMAX , Який регулюється ЦРОФР.

Крок 1. Вибираємо актив:

Крок 2: вказуємо час закінчення опціону (в нашому випадку на 18:00, через 9 хвилин):

Крок 3: Вводимо суму інвестиції і вказуємо на головну умову - буде ціна вище або нижче на кінець терміну опціону. Проаналізувавши графік, ми вирішили, що ціна виросте, і натиснули на кнопку ВГОРУ:

Наша угода пролилася 9 хвилин і закрилася з прибутком, так як на момент закриття опціону ціна акцій Google підросла, наша умова зростання виповнилося:

Таким чином, ми заробили $ 39 або 70% від суми інвестиції!

Проте покупка справжніх акцій Google має високу надійність в довгостроковій перспективі, а й капітал для цього знадобиться більше, ніж при торгівлі опціонами у брокера FiNMAX . Перед тим як купити акції Google, вам необхідно зареєструватися у брокера, пройти верифікацію, а найголовніше, трохи проаналізувати ринок і переконатися, що в даний момент у акцій Google є всі шанси для подальшого зростання.

Головні акціонери

На сьогоднішній день аналітика емітента враховує, що найбільшими акціонерами холдингу Alphabet Inc., за рівнем контролю над компанією, є її засновники, а саме Ларрі Пейдж і Сергій Брін, які разом з Еріком Шмідтом можуть забезпечити приблизно 68% голосів на зборах акціонерів цього американського емітента .

Така ситуація обумовлена тим, що Ларрі Пейдж, Сергій Брін і Ерік Шмідт володіють акціями, що належать до Class B, які надають власникам великі права, в порівнянні з власниками обертаються на біржі паперів. Наявність контролю з боку засновників і менеджменту компанії не дозволяє різко підвищувати вартість акцій Google на фондовому ринку.

Найбільшими власниками паперів, що належать до Class A, є такі організації:

 • Фонд FMR, який контролює 7,24% від загальної кількості.
 • Компанія Blackrock з часткою, яка дорівнює 5,96% від всіх акцій.
 • Компанія Vanguard Group Inc., Яка володіє 5,15% від загального обсягу паперів.
 • Capital Group Company з часткою, що дорівнює 4,82% від усієї кількості акцій.
 • T Rowe Price Group Inc. , Яка контролює 3,21% від загального обсягу паперів.
 • Крім цього, в депозитарії JPMorgan Chase & Co. на обліку числиться 2,1% від усієї кількості акцій емітента.
 • А в депозитарії банку New York Mellon враховано 1,73% від загального обсягу паперів, що торгуються на біржі.

На практиці, основні рішення, що стосуються можливого розвитку бізнесу холдингу, залежать від засновників цієї американської корпорації і, в деякій мірі, від міноритарних акціонерів.

Дивіденди від акцій Google

На практиці, трейдери, які працюють з акціями GOOGL і GOOG цього американського емітента, прибуток заробляють за рахунок зміни курсової вартості паперів під час біржових торгів На практиці, трейдери, які працюють з акціями GOOGL і GOOG цього американського емітента, прибуток заробляють за рахунок зміни курсової вартості паперів під час біржових торгів. З 2006 року компанія Google Inc. і з 2015 року холдинг Alphabet Inc. дивіденди не виплачували.

Як вважають аналітики, це обумовлено бажанням менеджменту корпорації направляти весь прибуток на розвиток бізнесу, а також на придбання інших компаній, що ведуть діяльність в мережі Інтернет. Відсутність дивідендних виплат знижує привабливість паперів емітента серед таких учасників ринку, як пенсійні фонди та інші організації, що належать до сфери колективних інвестицій.

Динаміка котирувань акцій Google онлайн

Що впливає на вартість акцій Гугл

Як зазвичай, прогноз по паперах цього емітента створюється, орієнтуючись на те, в короткостроковій, середньостроковій або довгостроковій перспективі інвестор планує отримання прибутку.

Якщо трейдер збирається працювати з паперами з розрахунку закрити позицію через невеликий період часу, то при прогнозуванні курсу паперів компанії бажано використовувати технічні інструменти, до яких відносяться індикатори і графічні моделі .

При цьому інструменти технічного аналізу перед початком використання для отримання прибутку на фондовому ринку, бажано заздалегідь перевірити на історичних даних При цьому інструменти технічного аналізу перед початком використання для отримання прибутку на фондовому ринку, бажано заздалегідь перевірити на історичних даних. Створена на основі такої інформації аналітика, дозволить заробляти на акціях.

Якщо трейдер планує інвестувати в акції цього американського емітента, в розрахунку отримання прибутку в середньостроковій або довгостроковій перспективі, то при складанні прогнозу бажано враховувати обсяги коштів, що спрямовуються або виведених з фондового ринку США.

Як зазвичай, найбільш популярні паперу, такі як акції цієї компанії, можуть рости або падати залежно від припливу капіталу на американський фондовий ринок, зокрема, в папери технологічного сектора. Також бажано враховувати і велику кількість іншої інформації, що стосується економіки США і розвитку самої корпорації.

перспективи

Розвиток компанію Google Inc. і холдингу Alphabet Inc. в майбутньому, найімовірніше, буде зосереджено на зміцненні бізнесу в мережі Інтернет, а також в сфері мобільної техніки, зокрема, подальшої розробки нових версій ОС Android і додатків для неї. Крім цього, планується активно розвивати спеціально створену платформу, відому під назвою Firebase, призначену для розробників мобільного ПЗ. Розвиток компанію Google Inc Створюване за допомогою цієї платформи, програмне забезпечення якомога встановлювати на портативні пристрої, що працюють під управлінням, як iOS, так і ОС Android. Все це може значно поліпшити прогноз по виручці американської компанії.

Найближчим часом є ймовірність, що буде змінена система реклами на проектах, що належать Google Inc. Це обумовлено посиленням конкуренції в мережі Інтернет серед великого числа великих гравців, до яких відносяться пошукові сервіси, соціальні мережі, відеохостінги і інші компанії. Зміна системи реклами може привести до того, що динаміка акцій емітента підвищиться.

Плюси цінних паперів Google Inc.

Ключових напрямків у електронного підрозділу Google два - операційна система Android, встановлена ​​більш ніж на мільярд пристроїв, і однойменний пошуковик. Активно беручи участь у розвитку IT-індустрії, структура володіє браузером Chrome, відео сервісом YouTube, соціальною мережею Google+. Мало хто знає, що загальна кількість проектів перевищує 50 і, практично, всі вони вважаються еталонними.

Позитивне значення для ринку і очікувань інвесторів надають, практично, всі прем'єри та презентації Google. Величезний стрибок у капіталізації надав висновок операційної системи Android, побудованої на платформі Linux і виріс з Chrome OS. Низька вартість, комплексні рішення і домовленості, практично, з усіма виробниками мобільних гаджетів, дозволили встановити ОС на більш ніж мільярд пристроїв по всьому світу.

Зараз Google Inc. домовилася з корпорацією Ford про оснащення софтом бортових систем автомобілів і швидкий випуск автономних транспортних засобів. Зараз Google Inc

Переваги акцій Гугл

 • у корпорації є достатньо ресурсів, щоб витримати будь-який шторм;
 • у багатьох напрямках вона дійсно залишається монополістом;
 • компанія захищена від недружніх поглинань;
 • структура дуже розрізнена, центри по розробці - по всьому світу;
 • останні десятиліття паперу показують тільки зростання.

При прямій конкуренції з Apple Inc, Google старанно уникає преміальності продуктів і пропонує гранично доступні рішення. На спад інтересу інвесторів і зниження капіталізації впливають лише скандали, в які час від часу втягується Гугл. Так, в 2005 році, компанію звинуватили в «підглядання» за Білим домом, в 2008 році на неї подала до суду сім'я Борінг, що потрапили в об'єктив камер Google Maps.

Рекомендовані для вас статті:

Найзабавніша ситуація сталася в 2010 році, коли обладнання системи Street View (автомобілі з камерами на дахах) «на ходу» підключався до відкритих точок Wi-Fi і копіювало конфіденційні дані користувачів.

Підводячи підсумок

У плані фінансових оборотів, Google входить в число лідерів, але часто поступається першістю, це компенсується стійкістю компанії, оправданностью прийнятих рішень і високими дивідендами.

Зрозуміло, на ринку є компанії з більшою привабливістю цінних паперів, але вони підійдуть для спекулятивних і короткочасних операцій. З точки зору отримання вигоди, купити акції Google - одне з кращих рішень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важливо для нас і наших читачів!

Ви б хотіли купити акції Google?
Новости