• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Ціна акцій ГМК Норнікеля (зараз) - Дивіденди і Огляд

 1. Від чого залежить вартість акцій Норнікеля
 2. Дивіденди Норильського нікелю
 3. Як купити акції Норнікель на біржі
 4. Прогнози цінних паперів Норильського нікелю

Норнікель - російська компанія, що займається видобутком корисних копалин, зокрема, руди і подальшою переробкою видобутої сировини в продукцію кольорової металургії. Група компаній включає в себе цілий перелік залежних і дочірніх підприємств, серед яких можна виділити: Нордавіа, Кольська ГМК, Єнісейське річкове пароплавство, ВАТ «Таймиреенрго», ВАТ «НТЕК» і багато інших.

Загальна капіталізація акцій компанії на MOEX в 2015 році перевищувала півтора трильйона рублів.

Від чого залежить вартість акцій Норнікеля

Як і багато інших виробників, вартість акцій Норнікель сильно залежать від ринкових цін на сировину, яке вона справляє Як і багато інших виробників, вартість акцій Норнікель сильно залежать від ринкових цін на сировину, яке вона справляє.

Зокрема, це нікель, мідь, кобальт, золото, срібло і платина.

В цілому, сюди можна віднести все різноманіття кольорової металургії. Разом з цим зростання іноземних резервних валют аналогічним чином сприяє підтримці акцій компанії, так як в операційному доступі підприємство в своєму розпорядженні значні запаси долара і євро.

Посилення рубля, навпаки, буде чинити тиск на вартість акцій Норнікеля.

Картка компанії

Норнікель Кольорова металургія Підстава У 1989 році Штаб-квартира м.Москва Засновники На базі Норильського гірничо-металургійного комбінату ім. А. П. Завенягіна Основні торгівельні майданчики Московська біржа; Нью-Йоркська біржа, Лондонська біржа і майданчик Euronext (АДР). Тікер GMKN Держ. реєстраційний номер 1-01-40155-F ISIN код RU0007288411 Номінал 1 руб. Кількість акцій в обігу 158 245 476

протистояння акціонерів

У 2008 році найбільший співвласник компанії Михайло Прохоров вирішив позбутися від своєї частки в корпорації і продав свою чверть акцій компанії Русал, підконтрольної Олегe Деріпаскe. Русал планував включити Норільський нікель в свій бізнес, і розглядалися різноманітні сценарії втілення свого плану в життя. Але після операції з'явилися серйозні суперечки щодо призначення генерального директора компанії і складу ради директорів.

Частки власності до переділу: Частки власності до переділу:

 • 9% - частка Володимира Потаніна.
 • 25% - частка Олега Дерипаски.
 • 5% - частка Алішера Усманова.

В ході розглядів головою ради директорів була призначена людина Русала - Олександр Волошин. Місце генерального директора займав Володимир Стржалковскій, який відстоював позицію противника Русала - інтереси компанії «Інтеррос» Володимира Потаніна. Компанії по черзі робили один одному пропозиції викупити контрольний пакет акцій, але умови кожного разу не задовольняли одного з контрагентів.

Тільки в 2012 році за посередництва Романа Абрамовича Дерипаска і Потанін підписали нову угоду, згідно з яким генеральним директором стає Потанін.

При цьому повинен створитися загальний фонд, в який будуть передані рівні частки власників компанії. Сам Абрамович отримує 20% акцій, щоб мати можливість виступати арбітром у разі нових конфліктів.

Частки власності після переділу:

 • 08% - частка Володимира Потаніна.
 • 25% - частка Олега Дерипаски.
 • 9% - частка Алішера Усманова.

В ході конфлікту компанія назад викупила 17,3% своїх акцій, щоб отримати більшість в голосуванні акціонерів.

Дивіденди Норильського нікелю

Крім стабільного зростання ціни акцій в довгостроковій перспективі, компанія демонструє відмінні показники періодичних виплат акціонерам Крім стабільного зростання ціни акцій в довгостроковій перспективі, компанія демонструє відмінні показники періодичних виплат акціонерам. Дивіденди Норнікеля подвійно покращують інвестиційний фон. За всю свою історію корпорація показала зростання курсової вартості більш ніж на 600% (850% на піку).

Важливо розуміти, що девальвація рубля, яка мала місце бути в 2014 році, пішла тільки на користь фінансового стану підприємства. Основна причина даної обставини - експортні контракти, які компанія укладає в іноземній валюті. Разом з іншими експортерами в 2014 році акції компанії показали значне зростання.

Також важливим фактом є те, що раніше в обороті знаходилися акції РАО «Норільський нікель». Це зовсім інші цінні папери, що відрізняються від ГМК "Норнікель". Після приватизації можна було обміняти акції РАО на нові (ГМК). Але якщо цього зроблено не було, то зараз акції РАО «Норільський нікель» вже нікому не потрібні і торгуються в сотні разів дешевше на позабіржовому ринку.

Дивіденди Норильського нікелю

Рік Дивіденд (руб.) Змін. до попер. році 2019 1519.32 + 149.9% 2018 607.98 -45.45% 2017 1114.55 + 101.88% 2016 552.09 -68.22% 2015 1737.45 + 270.32% 2014 469.18 + 17.05% 2013 400.83 + 104.51% 2012 196 + 8.89% 2011 180 -14.29% 2010 210 n / a 2009 0 -100% 2008 220 + 83.33% 2007 120 -18.97% 2006 148.09 + 489.24% 2005 25.13 -66.47% 2004 74.95 + 284.79% 2003 19.48 n / a

ГМК "Норнікель" є прикладом сильно розвивається російського бізнесу. Конкурентоспроможність даного підприємства доведена затребуваністю його продукції на міжнародній арені. Відповідним чином позитивні показники компанії стимулюють попит інвесторів на цінні папери Норильського нікелю.

Як купити акції Норнікель на біржі

Сьогодні будь-яка людина може стати співвласником навіть такою групою і прибуткової компанії, як Норільський нікель. Для цього необхідно всього лише мати відкритий брокерський рахунок у одного з топових брокерів і мати базові навички в роботі з комп'ютером.

 • Ми рекомендуємо працювати тільки з надійними і перевіреними брокерами. Наприклад, брокер, який працює вже більше 20 років Libertex .

Щоб купити акції Норнікель ми зашив на торгову платформу брокера :

Для відкриття угоди потрібно натиснути сюди:

В налаштуваннях ми вказали суму, Тейк Профіт на 30% і натиснули У зростання (покупка):

Як тільки ціна Норнікеля підніметься до позначки в 30% прибутку (враховуючи кредитне плече або як тут це називається мультиплікатор), угода закриється автоматично. Що сталося вже на наступний ранок:

Результат операції можна перевірити в особистому кабінеті:

Кращі брокери для інвестицій в акції

брокер FinmaxFX пропонує величезну кількість акцій. Більшість брокерів прагне дати доступ тільки до найпопулярніших NYSE або NASDAQ, але у FinmaxFX є величезна кількість європейських і азіатських акцій, велика кількість індексів, і звичайно, цінні папери з американських бірж, включаючи і вітчизняні компанії. Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови.

Регулюється FSA і в Росії ЦРОФР. Мінімальний депозит $ 100.

Офіційний сайт: FinmaxFX

Офіційний сайт:  FinmaxFX

платформа Libertex належить брокеру, який працює більше 20 років. Сама платформа знаходиться під контролем європейських регуляторів CySEC і MiFID. Тут ви знайдете величезну кількість акцій, фондових індексів, ETF фондів і не тільки.

Брокер пропонує величезну базу активів, академію (програми навчання), постійно проводить вебінари, надає аналітику і має дуже зручну торговельну платформу, до якої підключено велику кількість індикаторів. У самій платформі є блок з останніми новинами і прогнозами російською мовою. Мінімальний депозит $ 200.

Офіційний сайт: Libertex

Офіційний сайт:  Libertex

брокер eToro пропонує величезну кількість акцій і ETF на американських, європейських і азіатських ринках. Більш ніж 12 річний досвід роботи, регуляція CySEC, інвестиційні фонди на ринку акцій, готові портфелі та інші інвестиційні можливості. Професійний брокер для покупки і заробітку на цінні папери. Мінімальний депозит $ 500.

Офіційний сайт: eToro

Прогнози цінних паперів Норильського нікелю

Вже зараз компанія є природним монополістом на вітчизняному ринку виробництва цінних металів. У зв'язку з ростом високотехнологічної промисловості, загальносвітовий попит на кольорові метали буде тільки зростати, що позитивно відіб'ється як на акціях корпорації, так і на що виплачуються дивіденди.

У планах металургійного гіганта - розширення бізнесу і видобутку У планах металургійного гіганта - розширення бізнесу і видобутку. Першочерговим вважає запуск мідної лінії в Забайкальському краї, яка підвищить очікувану виручку Норильського нікелю на 7%. Планується відкриття Бистрінского гірничо-збагачувального комплексу в 2017 році. На ці цілі ВТБ виділив кредитну лінію до 1 млрд. доларів на десять років. Даний проект повинен виробляти 10 млн. Тонн сировини щорічно.

Рекомендовані для вас статті:

Норільський нікель це не тільки найбільша в Російській Федерації компанія з видобутку і виробництва матеріалів кольорової металургії, але лідер за даними показниками на міжнародному ринку. Нижче представлені показники продуктивності у відсотках від всесвітньої видобутку:

 • 23% нікелю (1-е місце за обсягами виробництва);
 • 8% платини;
 • 37% паладію;
 • понад 8% кобальтового концентрату;
 • 4% міді.

У свою чергу ті ж показники, але тільки для Росії:

 • 95% нікелю;
 • 100% платини;
 • 93% кобальтового концентрату;
 • 52% міді.

Норільський нікель входить в число передових виробничих корпорацій РФ - 4,2% вітчизняного експорту формується за рахунок торговельної діяльності компанії.
Норнікель займає 2%. в ВВП Росії. У сфері загального промислового виробництва корпорація займає 2,7% і тільки 28% - в металургійній галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важливо для нас і наших читачів!

Новости