• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Популярна фурнітура: системи "Джокер"

Для виробництва будь-яких меблевих конструкцій потрібна якісна фурнітура Для виробництва будь-яких меблевих конструкцій потрібна якісна фурнітура. Для кожного окремого випадку вибирається особливий комплект елементів. Що необхідно для складання торгового та виставкового обладнання? Зазвичай в таких конструкціях задіюється система joker. Замовити її можна на сайті https://torgplit.com.ua/mebelnaya-furnitura/sistema-dzhoker/ - інтернет-магазин порадує доступною ціною товарів і оперативної відправленням замовлення.

Що являє собою «Джокер»? Це трубна система з складовими різного діаметру. Вона відрізняється надійністю і високою міцністю. Найбільш ходової вважається «Джокер», в якому задіюється 25-міліметрова труба. Однак є системи і з елементами інших діаметрів. Труби можуть бути в 10, 32, 50 мм. Вибирається варіант, виходячи з потреб клієнта.

Зверніть увагу, що для виробництва труб використовується сталь. Її додатково хромують із зовнішнього боку, підвищуючи захисні якості і покращуючи паралельно зовнішній вигляд металу. Труби можуть доповнюватися іншими функціональними деталями. Наприклад, виробники використовують замки, кріплення, колеса, з'єднувачі. Іноді в конструкцію включаються інші елементи - ДСП, пластикові листи, дзеркала або скло. Це збільшує можливості систем.

Найчастіше «Джокер» стає складовою частиною вітрин, стелажних конструкцій, виставкових стендів. Однак іноді її замовляють і в інших цілях. Наприклад, для створення домашніх корпусних меблів. Популярність системі забезпечують низька вартість, мала вага, висока надійність, естетичний вигляд, простота збірки. Універсальність конструкції дозволяє швидко модифікувати її під конкретні завдання.

Мобільність «Джокера» дозволяє заповнювати конструкціями на основі нього приміщення будь-якої площі, що дуже практично.

Що необхідно для складання торгового та виставкового обладнання?
Що являє собою «Джокер»?
Новости