• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Індуктивний датчик положення, наближення, циліндричного, прямокутного типу: купити в Delexgroup

  1. Індуктивні датчики циліндричного типу Індуктивні датчики з підвищеним відстанню спрацьовування
  2. Індуктивний датчик - застосування, призначення

Індуктивні датчики циліндричного типу

Індуктивні датчики з підвищеним відстанню спрацьовування

Індуктивні датчики прямокутного типу

До найбільш поширених безконтактним датчикам положення відносяться: фотоелектронні, магнітогерконовій, генераторні та індуктивні датчики.

У них немає механічного контакту між рухомим об'єктом, пересування і розташування якого знаходиться під контролем.

Безконтактні датчики дозволяють забезпечити високу швидкість дії і велику частоту при включенні механізмів. Недолік цього типу датчиків полягає в залежності точності від різних змін напруги живлення і від температури.

Вихідним апаратом датчиків в залежності від вимог можуть бути або безконтактний логічний елемент, або електричне реле.

Завантажити прайс лист на наш асортимент індуктивних датчиків (безконтактні вимикачі)

Індуктивний датчик - застосування, призначення

безконтактні вимикачі (Індуктивні датчики) призначені для реєстрації наявності в робочій зоні датчика металевого об'єкта шляхом зміни логічного стану виходу комутуючого елемента.

У різних схемах точної зупинки всіляких електроприводів цей пристрій може застосовуватися для подачі команди з метою переходу до зниженій частоті обертання і для здійснення остаточної зупинки.

склад

Індуктивний датчик - це найпростіший і найпоширеніший вид пристроїв, які відмінно функціонують при впливі на них світла, шуму, рідини і діелектричної пилу. Активною зоною пристроїв подібного типу є чітко окреслені межі. Принцип дії індуктивного датчика полягає в зміні параметрів високочастотного магнітного поля, що створюється котушкою індуктивності датчика, підключеного до внутрішнього генератора. При попаданні будь-якого металевого або будь-якого іншого предмета в активну зону датчика, відбувається зменшення амплітуди магнітного поля, яке контролюється схемою, і зміна логічного стану вихідного комутуючого елемента. Для комутації постійного струму на виході датчика використовують NPN / PNP транзистор, при роботі на змінному струмі застосовують симистор.

Індуктивний датчик може мати багато різновидів, але всі вони мають світлодіодний індикатор стану, який забезпечує оперативність настройки і ремонту устаткування, а також виконує контроль його працездатності.

Індуктивні датчики випускається в прямокутному і циліндричному корпусі. Незалежно від конструкції, все датчики надійні і зручні в експлуатації.

Відповіді на питання по датчикам

Наші партнери

Новости