• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Проект «Все само ?!» звернувся до учнів автошкіл: Сайт проекту соціальної реклами «Все одно ?!»

Нова кампанія, присвячена проблемі безпеки на дорогах, стартувала в рамках соціального проекту «Все одно ?!». Чергова ініціатива реалізована оператором зовнішньої реклами Russ Outdoor у співпраці з креативним агентством Saatchi & Saatchi , Яке розробило ідею для макетів соціальної реклами.

Saatchi & Saatchi

Макети, створені професіоналами агентства, закликають водіїв знижувати швидкість руху в житлових зонах, адже на таких ділянках вкрай великий ризик несподіваної появи пішоходів, особливо дітей. У центрі композиції - автомобільна дорога з зображенням дитячого ігрового майданчика посередині. «Для дитини будь-яке місце - це місце для ігор», - попереджає слоган. Таким чином автори ще раз нагадують водіям про те, як важливо дотримуватися швидкісного режиму і бути уважними за кермом. Дотримання цих правил допоможе скоротити кількість автомобільних аварій і зробити водіння більш безпечним.

Дана кампанія «Все одно ?!» відрізняється нестандартним форматом розміщення. Якщо раніше постери проекту розташовувалися в основному на поверхнях зовнішньої реклами, то в цей раз принти були розміщені на сторінках учнівського зошита «Автошкольнік», яка безкоштовно розповсюджується в автошколах по всій країні. З червня 2012 року номери зошитів з принтами «Все одно ?!» доступні всім учням автошкіл в великих містах Росії - Ростові-на-Дону, Краснодарі, Пермі, Нижньому Новгороді, Казані та інших.

Таке розміщення стало можливим завдяки партнерству Russ Outdoor з всеросійським соціальним проектом «Автошкольнік», основним завданням якого є залучення уваги майбутніх водіїв до необхідності неухильного дотримання правил дорожнього руху і розвитку культури поведінки на дорогах. Сьогодні «Автошкольнік» об'єднує 10 міст, понад тисячу автошкіл і близько 150 тисяч осіб по всій країні.

Довідково:

Проект «Все одно ?!»

Проект «Все одно ?!» - широкомасштабна соціальна ініціатива Russ Outdoor, спрямована на вирішення проблем суспільства. Основна мета проекту - нагадати про те, що кожна людина може самостійно щось робити для того, щоб світ навколо ставав краще. Ініціатива реалізується спільно з найбільшими зарубіжними та російськими рекламними агентствами. З 2010 року було розміщено 9 флайтів в трьох великих кампаніях, які транслюють яскраві соціально-спрямовані звернення, в тому числі серія постерів, спрямованих на боротьбу з пасивним і жіночим курінням, курінням в присутності дітей, кампанія зі збору одягу для бездомних.

Russ Outdoor

Russ Outdoor - найбільший національний оператор зовнішньої реклами. Компанії належить більше 40 тис. Рекламних поверхонь в 60 містах Росії, компанія має в своєму розпорядженні рекламними конструкціями всіх основних форматів і контролює близько 15% всіх рекламних площ в країні. У компанії працює більше 3,5 тис. Чол., В тому числі понад тисячу в філіях в регіонах Росії.

Saatchi & Saatchi Russia

100% -ва дочірня компанія французького холдингу Publicis Groupe, 3-го по величині комунікаційного холдингу в світі. 1 липня 2004 року Saatchi & Saatchi Russia виділилося зі спільного підприємства BatesViagSaatchi в самостійне рекламне агентство. Почавши своє сходження з 15-ти небайдужих людей і 1 великого клієнта (Procter & Gamble) і займаючи непочесне 27-е місце в рейтингу креативності 2005 року, агентству вдалося стати абсолютним лідером в 2006 році і до цих пір залишатися в трійці кращих (згідно з рейтингами АКАР). Ми створюємо лавмаркі для клієнтів, здатних змінити світ, таких як: P & G (H & S, Olay, Ariel, Old Spice, Pampers), Novartis (Voltaren, Theraflu, Lamisil, Длянос, Fenistil), Dirol Cadbury, Sony Ericsson, Google, JTI. Наші ідеї народжуються в Росії, і ми віримо в креативний потенціал нашої країни.


Нова кампанія, присвячена проблемі безпеки на дорогах, стартувала в рамках соціального проекту «Все одно ?
Дана кампанія «Все одно ?
З червня 2012 року номери зошитів з принтами «Все одно ?
Новости