• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

В авіакомпанії МАУ розповіли, коли з'явиться інтернет на борту літаків

Розгляд постанови Кабінету міністрів, яке дозволить запустити супутниковий інтернет на борту літаків Boeing 777-200ER, відбудеться не раніше вересня 2018 року.

Про це повідомили Економічній правді в авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

"Після поповнення флоту новими для України типом повітряного судна - Boeing 777-200ER - авіакомпанія МАУ планувала ввести для пасажирів нову послугу - супутниковий інтернет на борту", - розповіли в МАУ.

Для легальної роботи обладнання, яке встановлено на літаку, авіакомпанії потрібно було отримати дозвіл на використання частот в діапазоні 14-14,5 ГГц.

"Це виявилося досить складною і тривалою процедурою, так як раніше жоден з українських перевізників не надавав клієнтам такої послуги, тому вітчизняне законодавство не передбачало надання подібних дозволів і потребує адаптації до сучасних європейських стандартів", - заявили в компанії.

Компанія ініціювала зміни в "План використання радіочастотного ресурсу України" і подала відповідні звернення в профільні державні установи.

"Ініціатива МАУ була підтримана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Українським державним центром радіочастот, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації і іншими державними користувачами радіочастотного ресурсу", - повідомили в МАУ.

"З метою адаптації галузевого законодавства і забезпечення можливості надавати пасажирам послугу супутникового інтернету на борту зараз готується проект постанови Кабінету міністрів. Подання документа на розгляд уряду планується у вересні поточного року", - повідомили в "Міжнародних авіалініях України".

Як повідомлялося раніше, МАУ запропонує три пакети доступу до інтернету : Перший обсягом 20 Мб за 7 доларів, другий об'ємом 50 Мб за 15 доларів, третій об'ємом 100 Мб за 23 долари.

МАУ виконує понад 1,1 тис регулярних рейсів в тиждень.

Базовим є міжнародний аеропорт "Бориспіль". Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є бізнесмен Ігор Коломойський.

Олександр Колесніченко, ЕП

Новости