• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Кращі авіакомпанії Росії та світу

 1. Найкращі авіакомпанії Росії
 2. «Аерофлот» - найстаріша авіакомпанія Росії
 3. Авіакомпанія S7 «Сибір» - гордість пасажирських авіаліній
 4. «Уральські авіалінії» на шляху до успіху
 5. Авіакомпанія «Ямал»
 6. Кращий вертолітний лідер - авіакомпанія «ЮТейр»
 7. «Кубань» - маленький перевізник з великими можливостями
 8. Рейтинг кращих авіакомпаній світу

Повноцінна робота зайнятого бізнесмена тісно пов'язана з перельотами всередині країни, а також за кордон. Крім того, тисячі російських туристів щодня користуються послугами повітряного транспорту. Масштабний розвиток авіакомпаній дозволяє пасажирам робити вибір між конкуруючими перевізниками по своєму бажанню і потребам. Щоб кожна людина могла розібратися, хто ж найбільш популярний серед кращих авіакомпаній Росії та світу, спеціалізовані фірми проводять дослідження, формуючи їх рейтинг.

Подорож літаком вважається найкомфортнішим і швидким, особливо якщо важливий момент економії часу при дальній поїздці. Адже автомобіль або поїзд пов'язані з наземною інфраструктурою, яка іноді не дозволяє повністю покладатися на запланований маршрут. В повітрі немає ніяких перешкод (крім рідкісних погодних умов), і клієнти авіакомпаній потрапляють в призначене місце вчасно практично в 100% випадків.

Найкращі авіакомпанії Росії

Через просторості території Російської Федерації багатьом жителям великих міст стають вигідними перельоти вітчизняними авіакомпаніями. Перове місце серед найкращих, на думку пасажирів, знаходиться російський авіаперевізник « Аерофлот ». Наступні, що займають високий рейтинг довіри і зручності послуг, представлені такими підприємствами, як: « S7 Сибір Airlines »,« Уральські авіалінії »,« Ямал »,« Ютейр »і« Кубань ».

Шістка лідерів визначається на підставі щорічного голосування постійних користувачів послугами авіаперевізників з числа вітчизняних авіаційних підприємств. Також на першість і популярність впливають такі високі показники:

 • кількості перевезених пасажирів;
 • рівень обслуговування;
 • наявність сучасних повітряних суден;
 • активний розвиток системи обслуговування;
 • впровадження технічних нововведень в діяльність компанії.

У кожного перевізника є свої переваги, які підходять для певних цілей пасажирів. Для кого-то важливий комфорт, для іншого - швидкість, для третього - вартість перельоту. Завдяки різноманітності послуг, що надаються, авіакомпанії Росії та світу отримують все більше можливостей задовольнити клієнтів, які після першого ж перельоту вирішують зупинитися на певному перевізника.

Але для інших мандрівників цікаво скористатися літаком для швидкого переміщення на далеку відстань, і для них не важливі особливі умови і обслуговування під час польоту. З такою метою створюються авіакомпанії з низькою ціною квитків, але без зайвих зручностей.

«Аерофлот» - найстаріша авіакомпанія Росії

Майже половину свого об'єму пасажирських перевезень здійснює ця перша російська компанія на міжнародних лініях (40%). У вітчизняному сегменті зайнято близько 10% польотів «Аерофлотом». Виник в далекому 1923 році, авіапідприємство вдосконалювалося до рівня найбільшого перевізника в Росії. Його центральною базою є аеропорт Шереметьєво, розташований в місті Москва.

Більше 10 років холдинг «Аерофлот» полягає в авіаційному альянсі SkyTeam. Мільйони людей по всьому світу дотримуються постійної співпраці з дочірніми підприємствами, що входять до складу союзу (Перемога, Росія і Аврора), повністю довіряючи кваліфікації його співробітників, надійності суден і безпеки польотів.

Авіакомпанія S7 «Сибір» - гордість пасажирських авіаліній

Новосибірська компанія Airlines S7 «Сибір» вийшла на другу позицію лідера на російському ринку авіаперевезень, наздоганяючи «Аерофлот» за кількістю виконаних внутрішніх рейсів. Але крім перельотів в міста Росії, «Сибір» успішно здійснює доставку туристів і бізнесменів до країн ближнього і далекого зарубіжжя. З найкращих і популярних міжнародних напрямків можна виділити відомі міста півдня і сходу Азії, а також Європи:

 • Мюнхен;
 • Стамбул;
 • Бангкок;
 • Тель-Авів і Дубай.

Велика авіакомпанія Росії працює з 1957 року, до теперішнього часу маючи кілька вузлових аеропортів на території обласних міст країни. Об'єднавшись з відомою корпорацією Оneworld, «Сибір» увійшла в число авіакомпаній, оснащених сучасними технологіями продажу авіаквитків і реєстрації на рейси.

«Уральські авіалінії» на шляху до успіху

Стабільно розвивається з 1993 року молода авіакомпанія з Єкатеринбурга має всі шанси вийти на перші місця в рейтингу, обігнавши великих конкурентів. Цьому сприяє активна діяльність «Уральських авіаліній» в сфері міжнародних авіаційних пасажирських перевезень. Після підписання контрактів з «Emirates» з ОАЕ, чеськими «Czech Airlines» та багатьма іншими зарубіжними компаніями, фірма отримала статус затребуваного туристичного перевізника для пасажирів з усього світу.

Авіакомпанія «Ямал»

Створений як «Yamal Airlines» авіаційний флот має базовий хаб в центрі Салехарда. Також його літаки приймають Москва і Тюмень. Ця невелика авіакомпанія стала кращою серед російських конкурентів. Спочатку її лайнери були задіяні на рейсах державного значення в регіонах Тюмені і містах Ямало-Ненецького округу. Поступово компанія «Ямал» перейшла на співпрацю з іноземними перевізниками, що дозволило здійснювати чартери за кордон.

Незважаючи на всього лише два десятиліття діяльності, повітряний перевізник з Салехарда став використовуватися багатьма пасажирами на вітчизняних і міжнародних напрямках. Єдиною причиною занижених відгуків клієнтів став недостатній рівень безпеки польотів, над чим сьогодні активно працюють фахівці «Ямалу».

Кращий вертолітний лідер - авіакомпанія «ЮТейр»

Дуже актуальні польоти на судах «Ютейр» в місцевість, що не підходить для посадки і зльоту літаків. Тому великий парк моделей вертольотів користується популярністю серед користувачів, постійно переміщаються в важкодоступні райони Росії і зарубіжжя.

Авіакомпанія діє на ринку вантажних і пасажирських перевезень з 1991 року, і як група «Ютейр», поєднує в собі кілька дочірніх структур. У рейтингу російських компаній підприємство з Сургута стоїть на третьому місці за обсягом перевезених пасажирів за 2015 рік. Московський хаб Внуково приймає реєстрацію на рейси «Ютейр» в якості основного аеропорту. Популярними напрямками польотів цього перевізника є райони північної і західної Сибіру.

«Кубань» - маленький перевізник з великими можливостями

До грудня 2012 року авіакомпанія «Кубань» успішно виконувала чартерні внутрішні рейси з різними вантажами. Пасажирські перевезення стали масштабними вже в післявоєнні роки, коли на Кубані став діяти Краснодарський аеропорт.

Базовими станціями служать такі міста як:

 • Москва - Внуково;
 • Краснодар - Пашковський;
 • Адлер - Сочі.

У 2012 році було оголошено про банкрутство авіакомпанії «Кубань» через важку фінансову ситуацію. З цього дня перельоти повітряними судами були припинені і зупинена операційна діяльність підприємства.

Рейтинг кращих авіакомпаній світу

Серед світових пасажирських перевізників виділені авіакомпанії, які заслужили визнання мільйонів мандрівників. У список, складений агентством Skytrax увійшли тільки найкращі бренди міжнародного класу.

Практично ідеальною системою обслуговування клієнтів володіють Новозеландські авіалінії «Air New Zeland». Ця компанія займає перше місце в рейтингу кращих. Протягом багатьох років її сервісні послуги є прикладом для інших, так як забезпечують пасажирів комфортом і увагою не тільки в небі, а й на землі.

Перша в Австралії і друга в світі, найкраща в своєму роді авіакомпанія «Qantas Airways», складається з величезного повітряного флоту (понад 200 суден). Кожен борт оснащений останніми технічними інноваціями з розроблених сьогодні систем безпеки, що дозволяє гарантувати пасажирам надійність і впевненість польоту.

«Etihad Airways» з 2003 року має в своїх досягненнях більше 30 нагород і визнання клієнтів в країнах усього світу. Вона була створена в Об'єднаних Арабських Еміратах як національна авіакомпанія з центральним хабом в Абу-Дабі. У 2016 році «Алітхад» отримав кращу нагороду від міжнародної організації Skytrax World Airline Awards за обслуговування пасажирів першого класу відразу в трьох номінаціях.

Великий флот з авіалайнерів містить китайська компанія «Cathay Pacific Airways», яка перевозить повітряних мандрівників, а також різні види вантажів по містах світу в 114 напрямках. Дана авіакомпанія підтримує високі показники по сервісу пасажирів, входячи до альянсу Oneworld. Будь-який з її нових клієнтів автоматично стає учасником вигідною бонусної програми, якщо проявить бажання постійно користуватися послугами літаків «Cathay Pacific». З кожним польотом у нього буде зростати кількість балів і відбуватися перехід на один з наступних рівнів членства в клубі «Marco Polo Club»:

 • «Green» - для початківців, з можливістю безкоштовного бронювання і реєстрації;
 • «Silver» - при накопиченні 30 000 миль польотів;
 • «Gold» - при досягнення 60 000 клубних миль;
 • «Diamond» - від 120 000 миль;
 • «Diamond Plus» - вищий статус, який дозволяє отримувати привілеї першого класу.

Відчути максимальну зручність в польоті можна з авіакомпанією «Singapore Airlines». В окремих сьютах підвищеної комфортабельності бізнесмени користуються можливістю виспатися в цій ліжка. А лайнери «Emirates» готові перенести пасажирів на територію висококласного сучасного курорту Дубай.

Розвиток туристичного бізнесу підтримує молода авіакомпанія «EVA Air». Тайванські перевізники сміливо збільшують флот і швидко формують ідеальну систему обслуговування клієнтів будь-якого рівня. Вже сьогодні це авіапідприємство є найкращим серед азіатських польотних організацій, доставляючи людей по 74 напрямам світу.

Британський перевізник «Virgin Atlantic Ltd.» здійснює далекі перельоти з пасажирами, вантажами та поштою. У його географії напрямків є континенти усього світу. База авіакомпанії знаходиться в лондонських аеропортах Хітроу та Гатвік. Крім того, в Манчестері є другорядний хаб з можливістю пересадок. Літати літаками «Virgin Atlantic» дуже вигідно, тому що їх діяльність заснована на сервісному обслуговуванні клієнтів економ-класу.

«All Nippon Airways» з Японії пропонує пасажирам кілька варіантів обслуговування, які визначаються статусом і індивідуальних переваг. Цей перевізник є найкращим на своїй території і має найбільшу кількість внутрішніх рейсів.

Десятку кращих авіакомпаній світу замикає німецька авіакомпанія «Lufthansa», давно здобула популярність, яка також є найкращим концерном в Європі. Загальна кількість його повітряних суден налічує 620 одиниць, які розподілені між дочірніми компаніями.

ТОП-10 Кращих Авіакомпаній Миру

Новости