• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Сайт АТІ вантажоперевезення всі плюси і мінуси даного сервісу

 1. Як зареєструватися на сайті АТІ вантажоперевезення
 2. АТІ вантажоперевезення: оплата послуг
 3. АТІ.СУ: «Паспорт надійності»
 4. Шукаємо вільний транспорт на сайті АТІ.СУ
 5. Пошук вантажу на сайті АТІ.СУ
 6. Як додати свій автотранспорт на сайт АТІ вантажоперевезення
 7. Як додати вантаж на сайт АТІ.СУ
 8. Розрахунок відстані на сайті АТІ вантажоперевезення
 9. АТІ.СУ: «Тендери»
 10. Страхування вантажу на АТІ.СУ
 11. Форум АТІ.СУ
 12. Недоліки сервісу «АвтоТрансІнфо» (АТІ.СУ)

Я часом згадую, як же починав свій бізнес, а починалося все з сайту «АТІ вантажоперевезення» доступного за адресою Ati.su. Давайте розглянемо всі нюанси роботи з біржею вантажоперевезень АТІ СУ. Починаємо!

Ринок вантажоперевезень сьогодні перенасичений пропозиціями перевізників та заявками на доставку товарів. Найчастіше замовнику потрібно терміново знайти машину для доставки попутного вантажу, а перевізнику необхідно зібрати достатню кількість заявок на транспортування збірного вантажу. Шукати пропозиції, опубліковані в друкованих виданнях нереально. На допомогу в цій справі приходить Інтернет. Але і тут навмання знайти вигідну пропозицію або замовлення не так-то просто. Необхідне знання спеціальних інформаційних ресурсів. Зараз в Інтернеті активно розвиваються сайти з інформацією про вантажоперевезення. Це можуть бути сайти спеціалізовані, призначені для перевезення певних груп товарів (наприклад, транспортування негабаритних вантажів). Можуть створюватися сайти більш широкого профілю. Найголовніше, що при розробці подібних сайтів, замовнику і перевізнику стало набагато легше спілкуватися, а так само, з'явилася можливість швидко знайти зручний для обох сторін замовлення.

На даний момент найбільш популярним і затребуваним є сайт «АвтоТрансІнфо», або, скорочено АТІ.СУ. Сайт «АТІ вантажоперевезення» є надійною системою обміну інформацією між замовниками та перевізниками. Щодня на сторінках сайту з'являються до декількох тисяч пропозицій і заявок на транспортування вантажів. Зареєструватися на сайті можна як платно, так і безкоштовно. Безкоштовна реєстрація - це свого роду пробний крок. При безкоштовної реєстрації ви отримуєте доступ тільки до частини заявок розміщених на сайті, можете попрацювати з ними, щось вибрати і укласти договір. Але якщо ви націлені на довгострокову роботу з допомогою цього сайту, найкраще пройти платну реєстрацію та укласти договір абонентського обслуговування. Тоді за помірну плату ви отримаєте доступ до всього функціоналу сайту. Сюди відносяться і розрахунки маршрутів, і карти, і додаткові відомості про стан доріг, а також новини, що стосуються галузі вантажоперевезень.

Будь-який клієнт, що зайшов на сайт «АТІ вантажоперевезення» може абсолютно вільно подати безкоштовну заявку на необхідний йому автотранспорт, а перевізник - розмістити відомості про наявність автотранспорту, що очікує завантаження.

Сам сайт АвтоТрансІнфо складається з розділів «Вантаж» і «Попутний транспорт». В одному розділі ви можете виставити дані про свій вантаж, і тоді вільні перевізники зможуть звернутися до вас з пропозиціями. У транспортному розділі розміщуються пропозиції про наявність вільного транспорту.

На порталі АТІ.СУ є форум, де можна поспілкуватися з більш досвідченими колегами і отримати вичерпні відповіді на всі ваші запитання, а також обговорити новини в світі вантажоперевезень. Крім того, за допомогою додаткових опцій ви можете розрахувати тривалість маршруту, отримати кілька варіантів маршруту і вибрати найбільш підходящий, також визначити приблизний час, необхідний для доставки вантажу.

Як зареєструватися на сайті АТІ вантажоперевезення

Зареєструватися на сайті «Ati вантажоперевезення» досить просто. Для початку визначтеся, хто ви - замовник (вантажовідправник) або перевізник. Далі заповнюєте всі поля форми (вказуєте найменування юридичної особи та реквізити, або свої особисті дані як фізична особа), вказуєте реальну адресу електронної пошти (на нього вам відправлять підтвердження в реєстрації). Після того, як вам прислали лист з підтвердженням на e-mail, можна починати роботу. Як правило, підтвердження приходить протягом 5-10 хвилин. Якщо ви бажаєте користуватися всіма опціями сайту, вам необхідно поповнити рахунок на сайті. Зробити це можна за допомогою електронного гаманця, банківського переказу або шляхом відправки грошей з мобільного телефону.

Зробити це можна за допомогою електронного гаманця, банківського переказу або шляхом відправки грошей з мобільного телефону

АТІ вантажоперевезення: оплата послуг

Оплата послуг проводиться через «Кабінет користувача». Тут ви знаходите посилання «Оплата послуг» і вибираєте всі необхідні опції шляхом виділення. Після цього програма автоматично підраховує суму, і ви вносите необхідні гроші. При оплаті доступу до всього функціоналу сайту ви отримуєте певну кількість балів у свій «Паспорт надійності».

АТІ.СУ: «Паспорт надійності»

«Паспорт надійності» на сайті «АвтоТрансІнфо» свідчить про стабільну роботу компанії, а також служить оцінкою діяльності організації. У паспорті з'являються бали після перевірки модераторами сайту інформації про вашу компанію. Також, бали додаються після отримання позитивних відгуків з боку контрагентів. Таким чином, чим більше балів у компанії, будь то грузоперевозчик або замовник (вантажовідправник), тим надійніше робота з нею. Основними показниками, що свідчать про надійність, є терміни роботи компанії, наскільки достовірні дані, заявлені організацією, наявність негативних і позитивних відгуків з боку клієнтів. Дані цього рейтингу автоматично прописуються в кожній заявці, опублікованій вами на сайті. Крім того, побачити повну інформацію про компанії, включаючи дані паспорта, може будь-який зареєстрований учасник сайту. У «Паспорті надійності» відображені всі позитивні відгуки, а також причини, за якими залишені негативні думки.

Шукаємо вільний транспорт на сайті АТІ.СУ

Пошук вільної машини на сайті АвтоТрансІнфо починається з заповнення заявки, в якій ви вказуєте параметри вантажу, терміни доставки, місце призначення і необхідний вид автотранспорту. Сформувавши запит і скинувши його на сайт «АТІ вантажоперевезення», ви тут же отримуєте відповідь про наявність вільних машин. Великий плюс роботи даного сайту - миттєва видача результатів пошуку. Але, для користувачів, які не користуються платними послугами, перелік отриманих машин буде обмежений. Те ж стосується і тих користувачів, хто не пройшов процес реєстрації. Так що, краще за все оплатити хоча б частину послуг сайту. Оплата, до речі, вельми прийнятна. У будь-якому випадку, окупиться вона практично відразу, так як доступна інформація досить велика і різноманітна.

Пошук вантажу на сайті АТІ.СУ

Для того щоб перевізнику знайти необхідний для доставки вантаж, досить перейти в розділ «Вантажі». Після заповнення заявки програма видає перелік можливих для доставки вантажів. До речі, на сайті «АТІ вантажоперевезення» доступна функція «Еліпс», яка видасть вам не тільки список вантажів, що знаходяться в бажаних для перевізника точках призначення, але і запропонує всілякі варіанти вантажів, розташованих у відносній близькості від необхідних пунктів. Ця додаткова послуга дає перевізнику можливість не тільки знайти вантаж для перевезення, а й отримати можливість транспортування попутного вантажу на будь-якому протязі шляху. Крім цього ви можете вибрати вид вантажу, який хотіли б перевезти. Припустимо у вас відкритий вантажівка, призначений для перевезення будівельних матеріалів. Досить завести в заявку тип вантажу, і ви отримаєте перелік вантажів, необхідних для перевезення (саме будівельних матеріалів).

Як і на багатьох транспортних біржах на сайті «АвтоТрансІнфо» існує система списків. У ці списки можуть заноситися певні регіони, міста, області. Крім того, на «АТІ вантажоперевезення» існує поділ на партнерські, чорні і білі списки. Вся ця систем покликана полегшити пошук благонадійних транспортних компаній, а також завести перелік фірм-партнерів, співпраця з якими здійснюється на постійній основі.

Як додати свій автотранспорт на сайт АТІ вантажоперевезення

При додаванні свого автотранспорту на сайт «АвтоТрансІнфо» теж ніяких складнощів не виникає. Потрібно лише зайти в транспортний розділ сайту і заповнити форму, в якій відображені основні дані вашого автотранспортного засобу (або декількох). Необхідно вказати тип машини, номери, типи вантажів, для перевезення яких призначений даний вид автотранспорту. Загалом, форма для заповнення досить зрозуміла і проста.

Як додати вантаж на сайт АТІ.СУ

Додати на сайті дані про вантаж теж досить просто. Необхідно вказати тип вантажу, його специфічні особливості (товари тривалого зберігання або швидкопсувні, продовольчі або товари народного споживання). Обов'язково потрібно вказати необхідні терміни доставки вантажу і дату навантаження. Також тип необхідного для вантажоперевезення автотранспортного засобу.

При заповненні даних про транспортний засіб і вантаж необхідно залишати свої контактні дані.

Розрахунок відстані на сайті АТІ вантажоперевезення

Розрахунок відстані на сайті АТІ.СУ - функція, доступна кожному користувачеві. Для того щоб розрахувати відстань маршруту, необхідно завести в програму точку відправлення та точку призначення маршруту. Програма автоматично видасть всі прийнятні варіанти, в яких буде вказано відстань і терміни проходження шляху. Таким чином, ви можете вибрати найпривабливіший для себе варіант.

АТІ.СУ: «Тендери»

Розділ «Тендери» з'явився на сайті «АТІ вантажоперевезення» вже давно, і відразу ж став популярним. Великі вантажовідправники виставляють на тендер партії товарів, перевізники беруть участь в тендері шляхом подачі заявок. За результатами тендеру компанія-перевізник, задовольнила всі вимоги клієнтів, отримує право здійснювати доставку вантажів. Правила проведення тендеру стандартні і нічим не відрізняються від тендерів, що проводяться в інших галузях бізнесу.

Страхування вантажу на АТІ.СУ

Корисним сервісом є страхування вантажів прямо на сайті «АТІ вантажоперевезення». Застрахувати вантаж, що перевозиться можна прямо з «Кабінету користувача». У цьому кабінеті існує підрозділ, присвячений страхуванню. Тут зберігаються укладені раніше договори страхування, також тут можна сформувати і відправити заявку на знову укладається договір. Провести необхідні дії можна за допомогою вкладок «Заява», «Запит тарифу».

Крім всіх перерахованих вище функцій на сайті є розділи, присвячені купівлі-продажу вантажних автотранспортних засобів і устаткування. Тут можна знайти пропозиції, як із продажу старих автомобілів, так і пропозиції від дилерів автовиробників. Функціонал сайту дозволяє не тільки переглянути перелік пропонованих автомобілів, але і заповнити заявку на покупку, оформлення кредиту або лізинг.

Крім цього на сайті є розділ, що містить корисні дані: базу нормативно-правових документів, необхідних для процесу вантажоперевезення, зразки стандартних документів, новини законодавства, що стосуються галузі вантажоперевезень.

Форум АТІ.СУ

Форум АвтоТрансІнфо, існуючий на сайті - це не просто питання і відповіді. На даному форумі існують підрозділи. Тут є розділи, присвячені юридичним тонкощам в доставці вантажів, де розглядаються різні ситуації і спірні моменти. Є розділ, присвячений технічного обслуговування і ремонту вантажного транспорту. Форум АТІ вантажоперевезення користується найбільшою популярністю.

На форумі є розділ, присвячений дорогах. Тут можна задати питання про якість і стан доріг в будь-якому регіоні країни, а також обговорити можливі варіанти маршрутів. Крім того, водії новачки можуть поцікавитися у далекобійників зі стажем, де на маршруті можна знайти місце для безпечного нічлігу або просто зупинитися і перекусити в хорошому кафе.

Крім перерахованих вище підрозділів на форумі є опція «Круглий стіл», де можна обговорити виникнення різних спірних ситуацій, що відбуваються на дорозі і поділитися досвідом. Таким чином, якщо ви і не платите за абонентське обслуговування, то відвідування форуму Ati.su в будь-якому випадку принесе вам багато корисної інформації, яка стане в нагоді в подальшій роботі.

Недоліки сервісу «АвтоТрансІнфо» (АТІ.СУ)

Але, при всій привабливості, у сайту Ati.su є свої недоліки. Ніхто не гарантує, що заявки, виставлені на сайті, не пройшли через руки кількох диспетчерів вантажоперевезень. При цьому кожен посередник знімає собі частину суми з договору. А перевізнику, який виконує роботу, дістається найменша частина грошей. Втім, це відноситься до роботи в сфері вантажоперевезень в цілому. Адже якщо ви працюєте навіть без використання сайту, з перевіреними клієнтами, в один прекрасний день теж можете нарватися на ланцюжок посередників. У більшості випадків вибудовування досить довгого ланцюжка посередників говорить про те, що ви маєте справу з шахраями.

Що ж стосується сервісу «АТІ вантажоперевезення», робота на сайті - це чудова можливість новоствореним транспортним компаніям спробувати свої сили в вантажоперевезеннях. Крім того, це шанс обзавестися постійними клієнтами і працювати з ними на умовах довгострокового співробітництва. Крім того, дані, розміщені на сайті, просто виручають перевізників тоді, коли необхідно швидко знайти попутників для формування збірного вантажу або доставки попутного вантажу після виконання основного замовлення.

PS Будемо вдячні за ваші відгуки про спільну роботу з даної біржею вантажоперевезень. Коментарі залишайте нижче.

© Блог « Диспетчер вантажоперевезень »Актуальна інформація сфери перевезення вантажу.

Новости