• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляд мультиварки з індукційним нагріванням Redmond RMC-IHM302

 1. Характеристики
 2. Комплектація
 3. На перший погляд
 4. Інструкція
 5. управління
 6. експлуатація
 7. догляд
 8. Наші вимірювання
 9. практичні тести
 10. Компот із смородини з прянощами
 11. Чахохбілі з курячих шлунків
 12. Качка з квашеною капустою
 13. Гороховий суп з копченостями
 14. висновки
 15. плюси

Сьогодні ми продовжуємо експериментувати з індукційним нагріванням в мультиварці. Ми вже вивчали RMC-IHM301 - це була перша індукційна мультиварка компанії Redmond, що потрапила до нас на тестування. Головне питання, яке нас зацікавив: які можливості відкриває індукційний нагрів і наскільки зручніше традиційного він виявиться в повсякденній експлуатації.

Частина відповідей ми отримали відразу ж, а сьогодні у нас з'явилася можливість продовжити дослідження: до нас приїхала дуже схожа модель RMC-IHM302. Основна відмінність від попередниці - на перший погляд, тільки колірне рішення. Але формально це інша модель і відмінний привід для додаткового дослідження індукції в застосуванні до мультиварці.

Характеристики

Виробник Redmond Модель RMC-IHM302 Тип індукційна мультиварка Країна виробництва Китай Гарантія 2 роки Передбачуваний термін служби немає даних Заявлена ​​потужністю 1250 Вт Матеріал корпусу пластик, метал Об'єм чаші повний - 4 л, корисний - близько 3 л Матеріал чаші металевий сплав Антипригарне покриття Daikin Управління електронне, сенсорне Дисплей ЖК Підтримка температури (підігрів) до 12 годин Відкладений старт до 24 годин Індикатори світлодіодне підсвічування програм і режимів Додатково контейнер і підставка для приготування на пару, пластикові ложка і черпак, ме рний стакан Вага з упаковкою 4,7 кг Упаковка (Ш × В × Г) 44 × 28 × 33 см Довжина мережевого кабелю 0,8 м Середня ціна Роздрібні пропозиції

Комплектація

Для оформлення коробки використана стандартна «редмондовская» червоно-чорна колірна гамма і стандартні ж прийоми - фотографія симпатичної дівчини, зображення мультиварки, фотографія готового блюда з риби, а також корисна інформація, що стосується технічних характеристик приладу і його ключових особливостей.

Коробка оснащена пластиковою ручкою, в теорії забезпечує додатковий комфорт при перенесенні і транспортуванні. На практиці ручка виявилася нетривкою і при перенесенні з фотостудії відірвалася. Такі події навряд чи засмутять людини, який розпакує прилад і, викинувши коробку, буде із задоволенням їм користуватися, але якщо ви регулярно тягаєте мультиварку, наприклад, на дачу і назад, то буде прикро.

Відкривши коробку, ми виявили:

 • саму мультиварку з чашею
 • контейнер для приготування на пару
 • решітку для приготування на пару
 • пластикові ложку і черпак
 • мірний стаканчик
 • книгу рецептів
 • інструкцію та сервісну книжку

Як ми бачимо, комплектація стандартна для повноцінних мультіварок, правда, нам трохи не вистачило сітки для фритюру - цей вид готування здався нам особливо зручним у даній формі чаші і при високій швидкості індукційного нагріву. Але нічого, обійшлися і шумівкою.

На перший погляд

На перший погляд RMC-IHM302 дуже схожа на RMC-IHM301, що для сусідніх моделей цілком природно. Що ж, це дає можливість не повторюватися в вимірах, а зробити побільше експериментів в області «мультіварочной кулінарії».

RMC-IHM302 - класична мультиварка Redmond: корпус приладу виготовлений із пластику й нержавіючої сталі, знизу розташовані ніжки (передні пластикові, задні з гумовим покриттям, яке) і вентиляційні решітки, за якою знаходиться вентилятор охолодження.

Зверху знаходиться пластикова кришка, що відкривається за допомогою натискання на механічну кнопку. Із зовнішнього боку кришки розташований знімний розбірний клапан випускання пари. З внутрішньої - знімна внутрішня кришка.

Управляється мультиварка за допомогою панелі з сенсорними кнопками і червоними світлодіодними індикаторами. Для перенесення мультиварки є відкидна ручка.

Внутрішня камера зроблена з пластику з невеликими насічками-заглибленнями. Для фіксації чаші використовуються гумові вставки. На дні камери розташовується підпружинений датчик температури. Такий пристрій виявилося зручніше в експлуатації, ніж мультиварки з традиційною структурою камери: простіше боротися з конденсатом або потрапила на поверхню камери вологою.

Чаша невелика - формально вона має чотирьохлітровий обсяг, але корисний становить лише три літри. Це добре при готуванні на невелику сім'ю.

Інструкція

Інструкція - 36-сторінкова брошура, яка містить всю необхідну інформацію, що стосується роботи з мультиваркою і догляду за нею.

Крім інструкції до мультиварці також додається книга, яка містить 120 рецептів різних страв. Для недосвідченого кулінара така книга буде безсумнівним підмогою в кухонному праці і дозволить освоїти різні можливості приладу досить всебічно.

управління

Управління мультиваркою здійснюється за допомогою восьми сенсорних кнопок і дисплея з червоними світлодіодними індикаторами. Управління майже аналогічно першій індукційної моделі , Так що тут ми лише коротко опишемо основні принципи і відмінності.

Світлодіодні індикатори вони спалахують навпаки виконуваної програми, а також дозволяють відстежити, чи включений режим відстрочки старту або автоподогрева. Такий сервіс є не у всіх мультиварки: часто доводиться гадати, чим же зайнята мультиварка в даний момент.

Загальний порядок дій при використанні програм приготування такий:

 • поміщаємо інгредієнти в чашу мультиварки
 • вибираємо потрібну програму за допомогою кнопок «+» і «-»
 • в разі, якщо програма допускає вибір - вибираємо тип оброблюваного продукту
 • при необхідності змінюємо час приготування, встановлене за замовчуванням, а також встановлюємо час відстрочки старту
 • при виборі програми «Мультіповар» можна також змінити температуру приготування
 • при необхідності встановлюємо час відстрочки старту
 • запускаємо програму
 • після закінчення роботи програми / автоподогрева на дисплеї з'явиться напис «End», після чого прилад перейде в режим очікування

Всі події і натискання кнопок супроводжуються звуковими сигналами (писком).

Набір програм відрізняється від RMC-IHM301: тут їх менше і вони більш популярні:

 • Рис / крупи
 • Жарка / Фритюр
 • Гасіння / Холодець
 • Молочна каша
 • плов
 • хліб
 • Пар / Варка
 • випічка
 • Мультіповар
 • суп

Програма «Мультіповар» дозволяє встановити довільну температуру в діапазоні від 35 до 180 градусів з кроком в п'ять градусів, а завдяки функції «МастерШеф лайт» змінювати налаштування програм можна прямо в процесі приготування, не перериваючи роботу обраної програми. Обмежень на внесення змін практично не передбачено. Таким чином будь-яку програму можна з легкістю переналаштувати в діапазоні температур від 35 до 180 градусів і часу - від 1 хвилини до максимуму, передбаченого в даній конкретній програмі.

Управління вимагає одноразового прочитання інструкції. Після цього легко запам'ятати все, що необхідно, і в мануал не заглядати. Це можна віднести до плюсів модельного ряду, так як далеко не всі сучасні мультиварки швидко освоіми, особливо людиною, не надто ужівчівий з технікою.

експлуатація

В процесі експлуатації прилад працював справно, ніяких специфічних проблем не створював. Кнопки натискаються легко, реагують на палець миттєво. Потрапляти по ним приємно - вони досить великі.

З особливостей слід ще раз відзначити вже згадану легкість звикання до управління приладом і безсумнівну корисність наявності індикаторів, які повідомляють про таємні заняттях мультиварки в процесі приготування.

З характерних особливостей, пов'язаних з індукційним нагріванням - досить відчутний шум вентилятора. Він, звичайно, навряд чи здатний когось розбудити або навіть перешкодити бесіді, але і від повної безшумності традиційних мультіварок відрізняється досить помітно.

догляд

Догляд за приладом має на увазі регулярне очищення корпусу мультиварки (кухонної серветкою або губкою), очистку знімною внутрішньої кришки (під проточною водою з м'яким миючим засобом), очистку знімного парового клапана (під проточною водою), а також очищення чаші (допускається використання посудомийної машини). Робочу камеру дозволяється очищати вологою серветкою або губкою.

Наші вимірювання

В процесі експлуатації ми заміряли енергоспоживання мультиварки. З'ясувалося, що в процесі нагрівання мультиварка споживає до 1190 Вт, що цілком відповідає загальній заявленої потужності в 1,25 кВт.

В процесі тестування попередньої моделі ми з'ясували, що в порівнянні з традиційними Мультиварки індукційна дозволяє трохи заощадити на електриці. Під час даного тестування ми прийшли до висновку, що індукційна мультиварка має відчутно меншу інерційність в порівнянні з класикою: вона нагрівається і скидає температуру швидше звичного.

Щоб проілюструвати це твердження, ми зробили саму звичайну засмажку для супу паралельно: по одній невеликій цибулині і морквині засмажили до однакової кондиції на тестованої індукційної моделі і на одній з «звичайних» мультіварок з попередніх тестів. Вибрали програму смаження, одночасно включили прилади, налили однакову кількість масла і помістили в чашу нарізані овочі.

Масло в індукційної змагається нагрілося менш ніж за хвилину, і овочі «зашкворчалі». Суперниці було потрібно на доведення засмажкою до «шкворчанія» близько 3 хвилин нагрівання. У підсумку через чотири з половиною хвилини засмажкою на індукції була готова, а ось неіндукціонная модель впоралася аж за 9,5 хвилин. Це дуже суттєва різниця. Досягається вона не тільки за рахунок швидкості нагріву, але і за рахунок «казаноподобной» форми тестируемой мультиварки.

Не задовольнившись «живими» тестами, ми провели один «лабораторний»: включили режим смаження з порожньою чашею і поміряли температуру на її поверхні за допомогою пірометра. Всі вимірювання тривали не більше 10 секунд і були зроблені після того, як мультиварка відключила нагрів, тобто порахувала досягнуту температуру достатньою (це легко відстежити за показаннями ваттметра). Відключення відбулося через 48 секунд, температура замерялась в наступних точках:

Де сама нижня - рівно в центрі чаші. Температура склала (йдучи від низу до верху):

 • 190 ° C
 • 220 ° C
 • 220 ° C
 • 170 ° C
 • 120 ° C
 • 100 ° C

практичні тести

Свинина су-вид

Нам треба було:

 • свинина (шия) - 800 г
 • сіль - 1 столова ложка
 • копчена паприка - 3 столових ложки
 • суміш зеленого чилі і пряних трав - 2 столових ложки

Ми натерли свинину сіллю і паприкою, додали «зеленої приправи» з сушених трав і зеленого чилі. Вакуумировали шматок.

За порадою з книги рецептів, поставили нашу мультиварку на 60 градусів на 6 годин, налив води і опустивши в неї м'ясо в вакуумному пакеті.

Результат: добре.

Просто смачне, ніжне і соковите м'ясо. Ніякого відмінності індукційної готування в низькотемпературному режимі ми не помітили - зрозуміло, що початковий нагрів води відбувається швидше, але в рамках шести годин ця перевага скрадається. Температуру прилад тримає добре. Однак шести годин з рецепта нам здалося забагато: хотілося б трохи більше щільної структури у готового блюда.

Компот із смородини з прянощами

Складові:

 • заморожена чорна смородина - 450 г
 • вода - 2,8 л
 • кориця - 1 паличка
 • гвоздика - 5 шт.
 • цукор - 5 столових ложок
 • зірочка бадьяна - 1 шт.

Щоб отримати максимум задоволення від наявності індукції, ми вирішили зварити смачний зимовий компот. Для цього ми засипали в мультиварку трохи менше півкілограма звичайної замороженої смородини, додали цукру і спецій (бадьян, корицю і гвоздику), залили водою вище трилітрової позначки на чаші - «тікати» тут нема чому. Будете повторювати - покладіть більше цукру: пропорція вище розрахована на любителів досить кислих компотів.

Будете повторювати - покладіть більше цукру: пропорція вище розрахована на любителів досить кислих компотів

Ми навіть не закривали кришку, і як тільки вміст стало наближатися до закипання, вимкнули компот - і ось тепер зачинили мультиварку. Компот стояв під кришкою кілька годин і придбав «різдвяний» смак і аромат. Пити можна як теплим, так і охолодженим.

Результат: відмінно.

Чахохбілі з курячих шлунків

Складові:

 • шлунки курячі - 500 г
 • гусячий смалець - 1 чайна ложка
 • помідори - 4 великих
 • цибуля порей - 1 шт.
 • спеції: хмелі-сунелі, уцхо-сунелі, имеретинский шафран, пластівці чилі
 • абхазька аджика - 1 ст. ложка
 • часник - 5 зубчиків
 • сіль

Для приготування цієї страви потрібно підготувати шлунки (видалити плівки). На гусячому жиру (можна замінити смальцем або топленим маслом), обсмажити білу частину порею, потім додати обесшкуренное і нарізані помідори, шлунки і спеції, посолити. Ми додали ще й нарізану дрібною соломкою зелену частину порею.

Мультиварку потім поставили в режим гасіння на 2 години. За кілька хвилин до готовності додали дрібно нарізаний часник.

Результат: відмінно.

Відкривши кришку мультиварки через 2 години, ми отримали ароматне готову страву, ситне і смачне - рука їдців так і тягнулася підкласти собі на тарілку шлуночок-другий, поки все не скінчилися. Помідори, звичайно, зимові і не найяскравіші, але мультиварка впоралася відмінно.

Качка з квашеною капустою

У нашому розпорядженні виявилися:

 • каченя вагою 900 г
 • картопля - 3 шт.
 • квашена капуста - 1 миска місткістю 0,5 л
 • цибуля - 2 шт.
 • часник - 4 зубчики
 • квашені брусниця - 150 г
 • сіль перець

Насамперед ми обрізали з качки кілька шкурки з жиром і стали обсмажувати ці шматочки, витаплівая жир в режимі смаження. Потім на цьому жиру обсмажили цибулю, потім нарізали кубиками картоплю і продовжили обсмажування разом з цибулею.

Мабуть, якби не форма дна чаші і не виявлена ​​вже швидкість обсмаження, ми б так робити не стали, а тут все вийшло якнайкраще.

Потім обсмажити шматочки каченяти, перемішали і посолити наше блюдо, додали свежесмолотого чорного перцю.

Заклали капусту разом з розсолом і поставили нудитися на 80 градусів на 5 годин - якщо мультиварка дає можливість для томління на манер російської печі, так чого їй не скористатися. Вийшло чудово: ніжна качка і смачний гарнір.

Результат: відмінно.

Гороховий суп з копченостями

У нашому розпорядженні виявилися:

 • горох колотий - 300 г
 • картопля - 3 шт.
 • цибуля - 1 шт.
 • морква - 1 шт.
 • часник - 4 зубчики
 • копчена свиняча рулька - 300 г
 • сіль перець

Знову засмажкою на індукції - дуже приємне початок тесту. Обсмажуємо на відповідному режимі цибулю, моркву, потім нарізану м'якоть рульки, закладаємо картоплю і заздалегідь замочений горох, додаємо солі і спецій і заливаємо водою по позначку 3.0.

За порадою з книги рецептів, поставили наш суп варитися на режим «суп». Але ж не завадило б подумати головою, якщо вже ті, хто адаптував рецепт до даної мультиварці, цього не зробили!

Суп - це сто градусів. Наш майбутній суп активно закипів, з гороху почала утворюватися піна, обсяг збільшився і надлишок вилився через клапан для випускання пари, забруднивши і кришку. і клапан, і навіть стіл за мультиваркою. Довелося все це витирати.

Потім ми скористалися мультіповаром і поставили наш суп годину поваритися на температурі 90 градусів, при якій нічого не кипить і не тікає. Через годину отримали гороховий суп: смачний і ситний.

Результат: добре.

висновки

Індукційна мультиварка Redmond RMC-IHM302 - сучасний прилад з достатнім набором програм і можливістю самостійно задавати потрібні для приготування температуру і час. Індукційний нагрів економить невелику кількість енергії, проте не таке, щоб це могло скільки-небудь серйозно вплинути на бюджет. Також використання все ще інноваційного для мультіварок індукційного нагріву трохи виграє в порівнянні з «традиційним» за рахунок малої інерційності, що робить особливо зручною обсмажування в чаші.

З мінусів - на чаші немає ручок, і в комплекті немає щипців для діставання чаші з корпусу.

Прилад порадував нас також непоганою комплектацією і зручною формою чаші. В цілому, переваги індукції в цій моделі не настільки високі, щоб бігти і міняти свою стару мультиварку на нову, проте якщо ви купуєте свій перший прилад, ми б сміливо порадили вам дану модель, особливо якщо родина не дуже велика. Це хороша, зручна в управлінні сучасна мультиварка.

А за індукцією в мультиварці, схоже, майбутнє.

плюси

 • індукційний нагрів
 • економія електроенергії
 • простота управління
 • зручна форма чаші

мінуси

 • відносно невеликий корисний об'єм чаші
 • при адаптації книги рецептів від моделі до моделі можливі упущення
 • відсутність ручок на чаші або щипців для її вилучення

Новости