• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Картину Ван Гога продали за шалені гроші

Картина Ван Гога.

Фото: christies.com

Картина Вінсента Ван Гога була головним лотом на торгах сучасного мистецтва і імпресіоністів Christie's в Нью-Йорку. Полотно "Зоране поле і орач" продали за 81,3 млн, пише Bloomberg.

На картині зображений вид з вікна лікарні у Франції, де Ван Гог перебував в останні роки свого життя. Полотно було головним лотом на торгах творами авторів сучасного мистецтва і імпресіоністів, що зберігалися в приватній колекції. Оціночна вартість полотна складала понад 50 млн доларів.

Картина Зоране поле і орач мало не побила рекорд вартості для робіт Ван Гога. У 1990 році його полотно Портрет доктора Гаше було продано за 82,5 млн доларів.

Всього виставлена ​​на торги колекція, яка належала американському мільярдерові Перрі Бассу та його дружині Ненсі Лі, який помер кілька років тому, включала понад 60 робіт. За підсумками аукціону було виручено 479 млн доларів.

Нагадаємо, на картині 1860-го року, автором якої є австрійський художник Фердинанд Георг Вальдмюллер, помітили iPhone . На полотні "Очікувана" зображена жінка, яка тримає в руках предмет, що нагадує смартфон, і дивиться в нього

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
Новости