• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

LAND ROVER СТАВИТЬ РЕКОРД ГІННЕССА НА ЧЕСТЬ 70-РІЧЧЯ

3 квітня 2018 року

3 квітня 2018 року

У 2018 року легендарний позашляховий бренд Land Rover відзначає 70-ту річницю. За свою історію автомобілі Land Rover не раз підкорювали раніше недосяжні вершини, проїжджали там, куди не міг дістатися ніхто, були вірними супутниками першовідкривачів і мандрівників, кардинально змінювали вектор розвитку автомобільної індустрії. В цьому році настав час для нових перемог: Land Rover зробить спробу зібрати найбільший в світі парад автомобілів бренду і встановити світовий рекорд Гіннеса на честь свого 70-річчя.

70-річний ювілей - це важлива віха в історії Land Rover, і в честь цієї річниці компанія організовує різні заходи по всьому світу. Кожне з цих подій відображає дух бренду і ДНК Land Rover, в якому закладена невситима жага пригод, тяга до нових відкриттів і прагнення вийти за межі буденного.

Найбільший парад автомобілів Land Rover пройде в ніч з суботи на неділю, з 21 на 22 квітня, на Третьому транспортному кільці - однієї з головних магістралей столиці. Ця подія є великим суспільно-корисною проектом «За ввічливість і безпечний рух, проти хамства на дорогах і агресивного водіння!». У зв'язку з цим всі учасники заходу повинні строго дотримуватися правила дорожнього руху, не позичати крайню ліву смугу, дотримуватися швидкісного режиму та безпечної дистанції, не заважати іншим учасникам руху і слідувати всім вимогам ПДР.

Взяти участь у встановленні рекорду можуть всі власники Land Rover. Для цього необхідно завантажити мобільний додаток «Land Rover 70» в Google Play або App Store, яке стане основним каналом комунікації при реєстрації рекорду. У додатку слід зареєструвати свій автомобіль, вказавши його модель і державний номер, а також свої контактні дані. В ніч з 21 на 22 квітня учасники повинні виїхати на зовнішній радіус ТТК в період з 2:30 до 3:00, активувавши додаток і налаштувавши свій радіоприймач на хвилю офіційного радіо проекту «Авторадіо» (90,3 МГц) - саме там в прямому ефірі буде координуватися постановка рекорду. Починаючи приблизно з 3:00 парад вибудовується по зовнішньому радіусу ТТК і продовжує рух, рівномірно розподіляючи по довжині траси. Щоб зафіксувати рекорд, потрібно ще 15-20 хвилин. За інструкціями координаторів рекорд буде фіксуватися усіма екіпажами одночасно.

Кожен екіпаж Land Rover повинен складатися не менше ніж з 2 учасників. Під час руху пасажиру буде необхідно сфотографувати їхав попереду або логотип на рульовому колесі свого автомобіля, а також зробити «Селфі» зі своїм екіпажем. Через додаток все фото з зазначенням часу і GPS-координат будуть передані для обробки і подальшої реєстрації рекорду.

Кожен екіпаж Land Rover, який взяв участь в спробі встановити рекорд Гіннеса, отримає іменний сертифікат Guinness World Records (1 на екіпаж). Всі учасники цієї унікальної події будуть запрошені на спеціально організований для них концерт влітку 2018 року.

Детальну інформацію про цю подію і заходах, присвячених 70-ій річниці бренду, можна отримати на офіційному сайті www.landrover.com

Новости