• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кейт Міддлтон і принц Вільям вибрали ім'я для сина

Кейт Міддлтон і принц Вільям.

Фото: AFP

Кейт Міддлтон і принц Вільям оприлюднили ім'я сина. Малюка, який з'явився на світ 23 квітня, батьки назвали Луї Артур Чарльз.

"Герцог і герцогиня Кембриджські раді оголосити, що вони назвали свого сина Луї Артур Чарльз. Дитина отримає титул Його Королівська Високість принц Луї Кембриджський", - повідомив Кенсінгтонський палац.

Принц Луї народився в день небесного покровителя його старшого брата - принца Джорджа.

Луї входить в повне ім'я принців Вільяма - Вільям Артур Філіп Луї - і Джорджа - Джордж Олександр Луї. Це ім'я спадкоємцям дається на честь Луїса Маунтбеттена, дядька принца Філіпа. Артур - складова частина імен Вільяма, Чарльза і батька королеви Єлизавети II, короля Георга VI. Третя частина імені принца Луї дана йому в честь дідуся, принца Чарльза.

Нагадаємо, з абірать герцогиню Кейт Міддлтон з лікарні Святої Марії, де вона народила свою третю дитину , Приїхав чоловік, принц Вільям. Компанію гордому батькові склали старші діти, чотирирічний принц Джордж і дворічна принцеса Шарлотта. 2 травня Шарлотті виповниться три роки.

Кейт Міддлтон і принц Вільям

Фото: AFP

36-річна Кетрін вийшла з госпіталю Святої Марії в Лондоні в червоній сукні з білим комірцем від свого улюбленого бренду Jenny Packham. Наряд нагадував пальто принцеси Діани, в яке вона була одягнена в день виписки, коли покидала госпіталь Святої Марії (1984 рік) з новонародженим принцом Гаррі .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
Новости