• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ігровий комплект A4Tech - оптимальний вибір для початківця геймера

Зазвичай, купуючи ігровий комп'ютер, ми готові витратити гроші на потужний процесор, великий обсяг швидкої пам'яті, надійний і високошвидкісний SSD, сучасний монітор і навіть на стильний ігровий корпус з потужним блоком живлення. Що ж стосується клавіатури, мишки, і, тим більше килимка, то ці аксесуари займають мінімум нашої уваги. Чому? Думаю, причина криється в недостатньому розумінні того, наскільки важливим є правильний вибір аксесуарів і маніпуляторів для ігрового комп'ютера. Адже від того, наскільки правильно буде підібрана мишка або банальний килимок залежить, чи зможете ви стати професійним геймером або так, і будете ганяти рівень за рівнем, так і не домігшись серйозних результатів.

Вибрати правильний геймерський аксесуар непросто. Цей процес вимагає певного досвіду або грамотної консультації. Але що робити, якщо ви готові придбати всім необхідним для свого ігрового комп'ютера, але у вас немає ні досвіду, ні можливості отримати потрібну пораду?

У цьому огляді я розповім вам про геймерском комплекті від компанії A4Tech, який ідеально підходить для всіх, хто захоплений іграми, красива коробка і доступна ціна роблять його особливо цікавим в якості подарунка для початківців геймерів.

У цьому огляді я розповім вам про геймерском комплекті від компанії A4Tech, який ідеально підходить для всіх, хто захоплений іграми, красива коробка і доступна ціна роблять його особливо цікавим в якості подарунка для початківців геймерів

На сьогоднішній день цей комплект можна купити тільки в мережі « Ельдорадо »За ціною 1 699 рублів. У цей комплект входить легендарна ігрова мишка серії X7 модель F4, спеціальний килимок і ігрова сезонна гарнітура HS-60.

Кому-то ідея з подібним комплектом може здатися досить дивною. Здавалося б, навіщо "городити город", коли все те ж саме можна купити окремо? По-перше, комплект виходить дешевше. По-друге, згадуємо про тих, хто не має досвіду у виборі подібних аксесуарів. Якщо поставити таку людину перед вітриною з мишками, то я впевнений, що він вибере зовсім не те, що треба. Килимок теж буде обраний швидше за картинкою на його поверхні, ніж за такими параметрами, як розмір, зчіплюваність з поверхнею і т.д. Приблизно те саме можна сказати і про вибір гарнітурі.

Ігрова мишка ...

Але, досить, загальних міркувань, давайте ближче познайомимося з вмістом ігрового комплекту і почнемо, природно, з мишки. Як було зазначено вище, в комплект входить ігрова миша з серії X7. Дана модель називається F4. Це не найсучасніша миша в модельному ряду A4Tech. Вперше про неї я почув приблизно рік назад, але, незважаючи на це, вона до цих пір залишається дуже популярною серед професійних геймерів. Чому? Вся справа в ідеальному поєднанні невисокої ціни, продуманого до дрібниць дизайну і цілого набору інноваційних технологій і рішень, націлених на створення найбільш комфортного управління навіть найдинамічнішими іграми, в яких перемога часто залежить від реакції в частки секунди.

Корпус мишки виконаний з чорного пластику з пористим покриттям, що нагадує покриття SoftTouch. Для краси мишка декорована принтом і вставкою, що імітує поверхню латуні. Таке поєднання виглядає дійсно дуже цікаво.

Для зручності захоплення мишки, в лівій частині є гумова вставка, що запобігає ковзанню великого пальця руки.

Дизайн кнопок заслуговує окремої згадки. До знайомства з професійними ігровими мишками A4Tech я ніколи не звертав уваги на те, як виконані дві основні робочі кнопки мишки. Але виявилося, що це одна з найважливіших деталей. Саме від якості її реалізації залежить, чи зможемо ми назвати мишку комфортної у використанні або будемо шукати собі нову мишку.

Якщо уважно розглянути дизайн кнопок, то можна відзначити три моменти. По-перше, вони виконані з того ж пористого пластику, що і основний корпус мишки. По-друге, кнопки мають найбільш зручний гол нахилу відносно горизонтальної площини, що забезпечує найбільш природне положення пальців руки. По-третє, у фронтальній частині кнопки дещо розширені і мають увігнуту форму. Все це, в поєднанні з правильно вигнутою "спинкою" мишки, позитивно позначається на зручності використання, дозволяючи проводити за грою не одну годину, що не відчуваючи при цьому дискомфорту в кисті руки.

Крім двох основних кнопок мишка F4 має традиційне коліщатко з гумовим покриттям, поруч з яким розташована одна з трьох програмованих кнопок. Вище коліщатка розташована кнопка швидкої зміни роздільної здатності. Кнопка має багатобарвну підсвічування. Це зроблено не тільки для краси, а й для швидкого визначення поточного дозволу.

Дві додаткові програмовані кнопки розташовані на лівій грані корпусу мишки. Для зручності ці кнопки мають різний дизайн, завдяки чому геймер тактильно відчуває, яку кнопку натискає.

Тепер подивимося на нижню сторону мишки. На перший погляд тут все зазвичай, за винятком відсіку, закопаного круглої кришкою. Тут захований картридж з сімома грузиками, загальною вагою 19,5 грам. Таке рішення застосовується в професійних геймерських мишок A4Tech досить давно. Завдяки чому користувач може найкращим чином відрегулювати вагу мишки і досягти оптимальної інертності та збалансованості, відповідно до індивідуальних переваг.

Мишка A4Tech F4 відноситься до провідних мишкам, що використовують для підключення USB інтерфейс. Існує думка, що провідна мишка це вже минуле століття. Насправді це не так. Професіонали віддають перевагу саме провідним мишкам. Такі мишки забезпечують кращу реакцію на дію користувача і не залежать від радіочастотних перешкод і заряду батареї. Однак у провідних мишок є один спільний недолік. Я говорю про перелом дроти при дуже активному використанні. Для того щоб максимально збільшити термін служби провідний мишки, виробники застосовують ткану оплетку, що запобігає поломку дроти навіть при дуже активному використанні мишки.

Розібравшись з конструктивними особливостями мишки A4Tech F4, прийшов час поговорити про її реальні можливості. Перш за все, я хочу звернути вашу увагу на використання оптичної технології V-Track. Завдяки спеціальній призмі, світловий промінь падає строго перпендикулярно поверхні, таким чином, сенсор дуже точно зчитує відбиті точки і чудово обробляє зображення незалежно від типу матеріалу. За словами виробника, технологія V-Track забезпечує в 2,8 рази більшу точність позиціонування курсора, ніж звичайні оптичні миші.

Я пробував цю мишку на різних поверхнях, і можу говорити про те, що на тканині та інших нетипових поверхнях вона дійсно забезпечує плавне і точне переміщення курсору. Тут ви не зіткнетеся з тимчасовим завмиранням через те, що процесор мишки не зміг розпізнати поверхню. Багатьох цікавить питання: чи буде така мишка працювати на склі? Якщо мова йде про скляній прозорій стільниці, то однозначно немає. В цьому випадку мишці просто не з чого вважати точки, за якими визначається її переміщення. Якщо ж мова йде про скло, що лежить на поверхні столу, то в цьому випадку проблем з мишкою бути не повинно. Насправді, яку б технологію не використав той чи інший виробник, я завжди рекомендую використовувати килимок. З ним завжди зручніше.

Серед інших особливостей мишки F4 хочу відзначити можливість вибору роздільної здатності (до 3000 dpi), підтримку максимального прискорення до 30G і мінімальний час відгуку всього 3 ms (звичайні мишки мають відгук 16 ms). Все це націлене на точне позиціювання і недопущення навіть мінімальних затримок в найдинамічніших іграх.

На відміну від звичайних мишок, для ігрових моделей дуже важливо мати можливість створювати кілька профілів настройки поведінки мишки для різних типів ігор. Для цього використовується спеціальне програмне забезпечення Oscar Mouse Editor.

Для цього використовується спеціальне програмне забезпечення Oscar Mouse Editor

За допомогою цього софта ви не тільки зможете присвоїти кожній кнопці певну дію, але і призначити певну послідовність дій і натискань гарячих кнопок на клавіатурі. Це дозволяє писати свої сценарії для улюблених ігор. Наприклад, ви можете написати простий сценарій, який змусить героя розвернутися на 180º і виконати будь-яку дію.

Наприклад, ви можете написати простий сценарій, який змусить героя розвернутися на 180º і виконати будь-яку дію

Для зберігання профілів і сценаріїв мишка обладнана власною пам'яттю, об'ємом 160КБ. Використання пам'яті для зберігання профілів і сценаріїв дозволяє використовувати мишку на будь-якому комп'ютері, незалежно від того, чи встановлений на ньому софт Oscar Mouse Editor чи ні. Ви можете взяти мишку з собою в ігровий клуб або на змагання і можете бути впевнені, що всі необхідні сценарії для ефективної гри і перемоги у вас завжди з собою.

Ігровий килимок...

Вище я зазначив, що незалежно від того, наскільки крута оптична технологія використовується в мишці, я завжди рекомендую використовувати килимок. В даному випадку мова йде про ігровому килимку. На відміну від звичайних килимків, які привертають нашу увагу красивим принтом, професійні ігрові килимки, як правило, не мають ніякого малюнка. З точки зору дизайну вони дуже лаконічні.

З точки зору дизайну вони дуже лаконічні

Головною відмінністю професійного килимка є його розмір. За площею він дорівнює чотирьом звичайним коврикам. Ігрові килимки можуть бути жорсткими і м'якими. Жорсткі професійні килимки мають дві поверхні з різним розміром зерна. М'які професійні килимки мають тільки один тип універсальної поверхні. Такі килимки недорогі і дуже зручні у використанні. В даний комплект входить саме м'який килимок великого розміру. Завдяки гумовому основи і великої площі, такий килимок дуже щільно прилягає до різних поверхонь, не рухається навіть при дуже активних рухах мишки.

Завдяки гумовому основи і великої площі, такий килимок дуже щільно прилягає до різних поверхонь, не рухається навіть при дуже активних рухах мишки

Використовувана синтетична поверхня має певну структуру, яка ідеально зчитується сенсором незалежно від використовуваної оптичної технології. Завдяки цьому забезпечується плавний рух мишки незалежно від обраного дозволу.

Завдяки цьому забезпечується плавний рух мишки незалежно від обраного дозволу

Існує думка, що такі килимки не настільки довговічні. Насправді, що використовується синтетичне покриття дуже міцне і забезпечує ідеальне ковзання мишки. При акуратному використанні такий килимок прослужить досить довго.

Ігрова гарнітура ...

Останній елемент розглянутого ігрового комплекту - гарнітура. Якщо ви вважаєте, що можете спокійно обійтися хорошими колонками, то сильно помиляєтеся. Якийсь час ви, звичайно, можете пограти з колонками, але вже зовсім скоро ваші близькі почнуть нервувати і дратуватися. Це ви занурюєтеся в ідеальний ігровий світ, де музика і різні звукові ефекти є необхідною умовою повного занурення в ігровий процес, але для ваших близьких це всього лише набір неприємних і дратівливих звуків. Тому буде правильним надіти хорошу гарнітуру, виставити необхідний рівень гучності і насолоджуватися грою не заважаючи при цьому своїм близьким.

Ігрова гарнітура це зовсім не те ж саме, що навушники з мікрофоном або бездротова Bluetooth гарнітура, яку ми використовуємо разом зі своїм плеєром або телефоном. Ігрова гарнітура повинна відповідати декільком умовам. По-перше, вона повинна забезпечувати високу якість звуку і бути максимально комфортною, щоб ви могли грати багато годин підряд, не відчуваючи ніякого дискомфорту. Коли я говорю про комфорт, я маю на увазі не тільки збалансований вагу гарнітури і зручний розмір амбушюри, а й багато інших, непомітні на перший погляд, деталі, такі як довжина дроту, можливість регулювання гучності і відключення мікрофона.

У комплект входить добре відома всім геймерам гарнітура A4Tech HS-60. Свого часу це була одна з найпопулярніших моделей в сегменті недорогої геймерской периферії. Незважаючи на свій поважний вік, ця модель і сьогодні залишається дуже затребуваною. На мій погляд, своєї популярності вона зобов'язана вдалому поєднанню обраного дизайну і дуже пристойної якості звуку.

На мій погляд, своєї популярності вона зобов'язана вдалому поєднанню обраного дизайну і дуже пристойної якості звуку

Виробник називає цю гарнітуру всесезонной. Коли я вперше про це почув, то був дещо здивований. Всесезонна взуття або одяг мені зрозумілі, а ось всесезонні навушники, тим більше ті, які будуть використовуватися в приміщенні, мені не зовсім зрозумілі. Насправді, кажучи про всесезонні, виробник має на увазі два набори амбушюр. Один набір - класичні амбушюри, другий - хутряний. Навушники, що входять в ігровий комплект, комплектуються тільки хутряними амбушюрами. Незважаючи на всю незвичність такого дизайну, хутряні амбушюри виявилися дуже приємні, причому незалежно від пори року.

Зовні гарнітура A4Tech HS-60 чимось нагадує навушники з 80-х. Мабуть вся справа в прямокутній формі чашею, завдяки якій забезпечується щільне примикання навушників і повне охоплення вушної раковини незалежно від її форми і розміру.

Вивчаючи дизайн A4Tech HS-60, я звернув увагу не тільки на прямокутну форму чашею і незвичайний матеріал для амбушур. Не менш важливо звернути увагу на використовуваний спосіб кріплення динаміків за допомогою тонких хромованих дужок, що дозволяють регулювати розташування динаміків, металеве наголов'я, на якому тримається вся конструкція і додаткове м'яке наголов'я, що утримує навушники на голові. В результаті вийшла дуже міцна, але при цьому легка і зручна конструкція, що дозволяє не знімати навушники кілька годин поспіль.

На лівій чаші закріплений мікрофон. У даній моделі мікрофон розміщений на тонкій і гнучкій ніжці, що дозволяє вибрати найбільш зручне положення мікрофона. Для того щоб ваш співрозмовник не чув вашого дихання (повірте, в командній грі дратує коли ти чуєш в своїх навушниках дихання всіх гравців) на мікрофон одягнена поролонова насадка.

Провід для підключення навушників має довжину 2 метра і обладнаний двома 3.5 мм джек для роздільного підключення до лінійного виходу і мікрофонного входу звукової карти. Таке рішення можна назвати найбільш універсальним. Його можна використовувати не тільки з різними типами комп'ютерів і ігрових консолей, а й просто з медіаплеєром. Воно не залежить від можливостей програмного забезпечення і не вимагає установки драйверів.

У верхній частині дроти розташований маленький пульт, за допомогою якого ви можете змінювати гучність і вмикати / вимикати мікрофон. Для зручності пульт має кліпсу для кріплення на одязі. Щоб кабель не заважав під час гри, в його верхній частині є невеликий пружинний сегмент, що дозволяє підлаштовувати довжину верхньої ділянки дроти.

Тепер поговоримо про реальні можливості гарнітури A4Tech HS-60. Вона обладнана двома широкополими динаміками, здатними відтворювати частотний діапазон від 20Гц до 20кГц. Динаміки мають опір 32Ом і чутливість 97дБ. Це дозволяє зробити припущення про невелику вихідної потужності, що і підтвердили реальні випробування. Гарнітура виявилася справді не дуже гучної для того, щоб оглушити мене неприємним захлинається звуком. На мій погляд, гучність гарнітури ідеально збалансована і дозволяється добре чути повний частотний діапазон з дуже непоганими низькими частотами навіть на максимальній гучності. Окремої згадки заслуговує високу якість передачі мови. Це дуже важливо для любителів погратися в команді або просто поговорити в Skype. Є думка, що ігрові гарнітури не підходять для прослуховування музики. Я не погоджуся з ним. На мій погляд, вони відмінно впоралися з цим завданням. Можливо, все залежить від того, що слухати. Я пробував Swing 30-х років минулого століття і ідеально чув не тільки всі інструменти, але і специфічний шум, властивий старому вінілу.

висновок

Настав час підбити підсумки. Геймерський комплект від A4Tech повністю спростовує думку про те, що зазвичай в комплект не покладуть нічого путнього, тому краще купити все окремо. Як ви могли бачити, в цей комплект розробники включили тільки те, що дійсно отримало визнання з боку геймерів, дозволивши нам без зайвої витрати часу і грошей зробити однозначно правильний вибір. Важливо зауважити, що такий набір порадує не тільки початківців геймерів, але і тих, хто вже робив спроби підібрати оптимальні ігрові аксесуари. У цьому сенсі поява подібного комплекту в мережі « Ельдорадо »Здається мені дуже розумним рішенням. Тепер не потрібно ламати голову і вчитися на власних помилках. Досить забрати красиву коробку з вітрини і можна бути впевненим, що вибір буде правильним.

Закінчуючи розмову про ігровому комплекті, додам, що з часом обов'язково з'явиться бажання перейти на наступний рівень і спробувати більш сучасні ігрові аксесуари, що дозволяють розширити ваш ігровий досвід. Але щоб ви не вибрали в майбутньому, свою першу ігрову мишку, гарнітуру і килимок ви ніколи не забудете, адже саме завдяки їм ви змогли досягти тих чи інших результатів.

Чому?
Але що робити, якщо ви готові придбати всім необхідним для свого ігрового комп'ютера, але у вас немає ні досвіду, ні можливості отримати потрібну пораду?
Здавалося б, навіщо "городити город", коли все те ж саме можна купити окремо?
Чому?
Багатьох цікавить питання: чи буде така мишка працювати на склі?
Новости