• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Оренда житла з викупом

Дочірня компанія Агентства іпотечних кредитувань МРЖК в поточному році запустила новий альтернативний проект «житло в оренду з викупом» Дочірня компанія Агентства іпотечних кредитувань МРЖК в поточному році запустила новий альтернативний проект «житло в оренду з викупом». Продукт не націлений замінити стандартну схему житлового кредитування. Це рішення націлене на задоволення потреб певної групи людей, яким раніше власне житло було не доступно.

У цій статті ми розглянемо, що таке оренда житла з викупом та чи працює вона в Краснодарі.

Що таке оренда житла (квартири) з подальшим викупом

На жаль, Краснодар в програму оренди житла з викупом поки не увійшов На жаль, Краснодар в програму оренди житла з викупом поки не увійшов. Зараз сам проект є пілотним і запущений тільки в Новосибірську, Єкатеринбурзі і МО. Всього фінансування проекту становить 350млн. рублів і розраховане на 100 квартир.

Звичайно це крапля в морі, але з наступного року обіцяється потроїти інвестиції в даний проект і відкрити нові регіони.

Принцип роботи досить простий, з майбутнім власником укладається договір, за яким він отримує квартиру з подальшим викупом в оренду. Загальний платіж буде складатися приблизно з рівних частин. Одна, з яких - погашення позики, а друга плата за розстрочку.

Оренда житла з викупом або іпотека

Продукт націлений на людей, у яких раніше були проблеми з поверненням кредитів. Також програма передбачає надання позики без початкового внеску, з відсутністю необхідного трудового стажу, освіти і посередників. У зв'язку з низькими вимогами по такій позиці процентна ставка значно вище, ніж в класичному іпотечному кредиті. Так що популярність такого продукту мало ймовірна у середньостатистичного споживача. Але аналітики вважають, що попит на такі позики буде рости.

Оренда житла з правом викупу: як оформити Оренда житла з правом викупу: як оформити

Оформлення відбувається за досить простою схемою:

• Спочатку подається заявка в МРЖК для отримання рішення по можливості отримання позики.

• Після отримання рішення можна приступати до пошуку варіанту. Також кредитор в деяких регіонах надає можливість вибору з наявної бази (перевага такого підбору полягає в тому, що не потрібно платити агентству комісії). Компанія практично не висуває обмежень на придбаний об'єкт.

• Коли квартира підібрана, потрібно подати документи на нерухомість на перевірку в МРЖК.

• У разі схвалення, кредитор викуповує об'єкт в свою власність, і укладає з майбутнім власником договір з придбанням квартири в розстрочку.

Новости