• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Оренда житла з наступним викупом

Photographee Photographee.eu/Fotolia

Відразу зазначу, вважати оренду з викупом по-справжньому інноваційним механізмом не варто. Цивільний кодекс РФ, який регулює всі питання оренди та найму нерухомості, передбачає можливість передачі права власності на об'єкти нерухомості не відразу, а після поетапної виплати всієї його вартості. Тому одиничні угоди з оренди з викупом протягом 15 років вже фіксуються в нашій країні. При цьому оренда з викупом сьогодні є нетиповою угодою, з якою працювати вміє лише мала частка професійних учасників ринку нерухомості.

У першому наближенні угода слабо відрізняється від стандартного найму житла. У ній беруть участь три сторони: власник, покупець і посередник в особі агентства нерухомості, ри е лтора або юриста, який надає супутньо е здійсненню угоди послуги. Сторони заключа ють договір, за умовами якого нерухомість переходить у власність покупця після внесення ним повної з тість квартири за обумовлений період. П окупател ь вносить платіж, який включає суму в рахунок покупк і нерухомості і щомісяця ую орендну плат у за користування їй. Виходить, що ви одночасно і купує е, і орендує е житло.

Всі істотні умови угоди не укладені в суворі рамки, а регулюються на рівні домовленості власника і покупця. Тому а лгорітм покупки житла в оренду з викупом складається з декількох простих, але важливих кроків.

Який спосіб накопичити на квартиру найвигідніший і надійний?

Які права у орендаря при оренді з подальшим викупом?

Відсутність формалізованих обмежень за умовами оренди з викупом, з одного боку, дає кожному незалежно від рівня доходів можливість знайти підходящий варіант. Але з іншого - може призвести до стану «сам не зна ю, чого хочу». Необхідно чітко оцінити свої можливості, вирішити, яку суму ви зможете виплачувати щомісяця, який об'єкт ви хочете купити. Від цього будуть залежати ключові умови угоди: підсумкова вартість житла, термін викупу, величина виплати, наявність або відсутність початкового внеску.

Можна здійснювати як самостійно, через знайомих або досліджую ресурси з оголошеннями, так і з залученням посередника - рії лтора або компанії. На жаль, оренда з викупом - угода нетипова, тому і подібних пропозицій мало, але вони є.

Звернення до посередник ам для пошуку відповідного житла пов'язане з фінансовими витратами. Однак у посередників уже є свої бази житла, а пошук варіантів буде здійснений не тільки по параметрах об'єкта, але вже з урахуванням прийнятних для вас умов покупки.

Наприклад, у Федеральному бюро викупу житла угода починається з відправки електронної заявки на пошук об'єкта або записи на безкоштовну консультацію до фахівця. На консультації, крім загальної інформації, можна ознайомить ь ся з договором і отримає ь докладні коментарі як про саму оренду з викупом, так і можливих умовах угоди: які вигоди можна отримати, які нюанси враховані в договорі, що необхідно робити в тій чи іншій ситуації .

Що вигідніше - купити або знімати квартиру?

Як вибрати банк і іпотечну програму?

Коли власник і покупець знайдені, настає найважливіший етап - узгодження умов угоди. Оренди з викупом - процедура довгострокова, і між сторонами можуть виникнути розбіжності. Тому кожн е значуще умова н еобходимо обумовити з урахуванням побажання обох сторін і знайти прийнятне рішення.

Гарантом успішного здійснення угоди виступає договір, укласти який можна самостійно або звернувшись із а допомогу до професіонала - юристу або агентству, оказивающ йому подібні послуги. Якщо між сторонами угоди рівнів е н ь довіри високий (наприклад, її укладають близькі друзі або родичі), то можна обійтися без посередника. В інших випадках краще вдатися до послуг проф ессіонала, оплатити його роботу, але знизити ризик невигідно ой угоди до мінімуму.

Для покупця цей етап дуже простий. Немає необхідності збирати документи і довідки, витрачати час на відвідування інстанції й, турбуватися про кредитну історію, трудовий стаж, підтвердженому рівні доходів. З документів потрібен тільки паспорт.

Передбачаються певні матеріальні вкладення: оплат а госпо ш л іни (23 тисячі рублів), п лат а за перв ий місяць проживання, а також початковий внесок і заставу, якщо він і передбачений и умовам і угоди.

Після укладання угоди ви відразу в'їжджає е в свою майбутню квартиру і починає е їй розпоряджатися. Для успішного завершення угоди необхідно вносити виплати до повного погашення всієї суми.

НЕ пропустіть:

Хочу купити квартиру - з чого почати?

З чого почати покупку квартири в новобудові?

З чого почати покупку вторинного житла?

7 правил переговорів з продавцем квартири

Статті не є юридичною консультацією. Будь-які рекомендації є приватною думкою авторів та запрошених експертів.

Який спосіб накопичити на квартиру найвигідніший і надійний?
Які права у орендаря при оренді з подальшим викупом?
Що вигідніше - купити або знімати квартиру?
Як вибрати банк і іпотечну програму?
З чого почати покупку квартири в новобудові?
З чого почати покупку вторинного житла?
Новости