• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Яка гарантія на зимові чоботи. Яка гарантія існує на взуття. Як написати претензію на неправомірні дії продавців

Добрий день. Допоможіть, будь ласка розібратися в ситуації, що склалася. 29.10.10 купила зимові шкіряні чоботи на цегейке. Взула вперше 14.12.10 (тому що до цього часу погодні умови не відповідали виду взуття. Спадає ліве халяву. Віднесла в магазин 15.12.10. На прохання про обмін пари або моделі-отримала відмову, взяли ушивать. Вшивають чоботи двічі, результату немає, тобто. фабричний брак.Напісала заяву-претензію, господиня не відповідає. Живе в іншому місті. 3.01.11 написала в книзі скарг прохання до підприємця - розібратися в даній ситуації, т.к.мое заяву - претензія ніде не фіксувалося , в чеку термін гарантії не вказано, а продавці кожен раз висувають нові версії - Те гарантія 30 днів, то 14. Чи можна якимось чином обміняти чоботи або модель? Заздалегідь вдячна і сподіваюся на Вашу допомогу.
Тетяна

Покупець бере до відома, зокрема, що гарантійний термін і термін служби відрізняються один від одного. Термін служби визначається за способом і інтенсивності використання і не завжди повинен бути таким же, як і гарантійний період . Це означає, що термін служби може бути коротшим гарантійного терміну, коли він інтенсивно використовується. Всі вищезгадані умови обов'язково оцінюються продавцем тільки після доставки заявлених товарів і всіх інших необхідних предметів від покупця до місця продавця. Якщо вимога покупця за позовом оцінюється продавцем відповідно до його повноважень, воно негайно встановлюється. Датою початку процедури вимоги є дата отримання заявлених товарів на місці продавця. Товари, відправлені за рахунок продавця, і товари, що не були належним чином очищені, не братимуться за позов і будуть повернуті покупцеві за його рахунок без попереднього повідомлення. Без докази отримання покупки і належним чином заповненого вимоги позов не буде прийнятий або прийнятий в процесі розгляду скарг. Товар буде повернуто за рахунок покупця. Як шкіряні частини, так і деякі внутрішні частини взуття фарбуються і спочатку можуть бути пофарбовані, коли вони підмітають або мокрі. Нерівномірний малюнок щоки і часткова передача кольору і природні особливості не є дефектом, а характерною особливістю природних шкурок. При покупці проконсультуйтеся з дилером про найбільш підходящому лікуванні для обраної вами взуття. Тому він не підходить для повсякденного використання або носіння в поле з гострим камінням. Рекомендоване обслуговування Взуття має бути обрана з урахуванням навантаження і придатності для використання для даного виду діяльності або спорту. Для вашого задоволення і правильної функціональності взуття вам потрібно вибрати правильний розмір - в босоносних черевиках ми рекомендуємо додатковий простір на 6-8 мм перед черевиком, не менше, щоб нога у взутті могла працювати правильно. Подбайте про придатність матеріалу і підошви для цілей, які ви використовуєте для покупки взуття. Неправильно обраний тип взуття, розмір або форма взуття на нозі не можуть бути причиною більш пізньої скарги. Щоб максимально задовольнити наші продукти, ми рекомендуємо прочитати це керівництво і слідувати рекомендаціям по правильному підтримці взуття.

Доброго дня, Тетяно.

Гарантійний термін носіння зважає на дні продажу через роздрібну мережу або початку сезону, в разі придбання товару в несезонний час кожен регіон визначає час початку і закінчення сезону в залежності від специфіки кліматичних умов. У Москві, наприклад, пори року змінюють один одного в такий спосіб:

Завжди надягайте туфлі, правильно обрізані, щоб не пошкодити взуття, наприклад взуття або взуття. Взуття для взуття і поштовх в основному правильно розв'язані, ніколи не затягують черевики для взуття! Використовуйте взуття тільки в сухому, змініть взуття і не носіть ту ж саму взуття кожен день. Недотримання цих інструкцій може значно скоротити термін служби взуття. Після використання у вологому середовищі дайте взуття висохнути якомога швидше. Якщо ви використовуєте взуття з устілкою, завжди видаляйте її при сушінні.

Ми рекомендуємо використовувати устілки тільки з самого початку носіння черевик і в зимові місяці; інакше ми рекомендуємо видалити його для кращого почуття босоніж. Рекомендована процедура сушки: після видалення внутрішнього вкладиша протріть вологі черевики газетами і сушіть при кімнатній температурі . Взуття має бути чергується і не носити один на щоденній основі і те ж саме, в цьому випадку вони не зможуть висохнути належним чином. Ви не миєте чоботи в пральній машині або нагрівачі, що значно знижує функціональність і довговічність чобіт.

Існуюче законодавство не регламентує тривалість гарантійного терміну, але зате зобов'язує продавця поставити про нього до відома покупця - відміткою в чеку або добре помітним оголошенням в торговому залі. Наприклад, в Єкатеринбурзі і Свердловської області терміни прописані в "Правилах торгівлі" №55. Щоб отримати патент на право торгівлі в районному торговому відділі підприємець зобов'язаний купити ці правила, ознайомитися і повісити поряд з "Законом про захист прав споживача". Інакше патент не отримати. Зайдіть в торговий відділ вашої адміністрації. При відсутності гарантії якої інформації про неї пред'являти претензії щодо якості взуття можна в14. Чи можна якимось чином обміняти чоботи або модель?

Новости