• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Слінг, Хіпсіт, ерго-рюкзак і інше. Що вибрати?

  1. Слінг-рюкзак
  2. Хіпсіт
  3. Ерго-рюкзак
  4. Рюкзак з рамою

Слінг-рюкзак має ряд переваг, він зручний мамі і корисний для дитини. Але є вікові обмеження. Які ще пристосування, крім слінгу, допоможуть в спільних прогулянках з малюком Слінг-рюкзак має ряд переваг, він зручний мамі і корисний для дитини

Burda Media

Про слінгу багато написано, про його переваги сьогодні говорити не будемо, поговоримо тільки про недоліки носіння дитини в слінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЯК ПРАВИЛЬНО РОБИТИ МАСАЖ немовляти

Слінг-рюкзак

При носінні новонароджених в рюкзаках може виникнути ефект "гусениці": намагаючись щільніше притягнути верх спинки, мами сильніше тягнуть стропи, в результаті чого у дитини з'являється поперековий прогин, який в нормі формується тільки тоді, коли малюк вчиться сидіти. Якщо ж він ще не сформований, не можна прогинати спину малюка, вона повинна зберігати природну дугоподібну форму.
При посиленому тяжінні дитина виявляється практично притиснутий до дорослого, що і провокує ефект переразведенія ніг. На це впливає також і встановлена ​​ширина спинки рюкзака.
Вставка "матрацик + подушка" створена з метою "з'їсти" зайвий обсяг встановленої форми рюкзака. Однак поза, яку приймає малюк в подібному пристрої при всіх зусиллях мами, є неправильною і нефізіологічна. Важливо не просто щільно притиснути дитину до себе, позбувшись зайвого обсягу, а розташувати його комфортно, згідно природному вигину його хребта.
Вставка "трусики". У новонародженого в такий вставці стопи будуть залишатися всередині рюкзака, через що він буде упиратися ногами в жорсткий пояс. Це може спровокувати рефлекс Бауера - малюк намагається "вистрибнути" з перенесення, відштовхуючись ногами.

Це може спровокувати   рефлекс Бауера   - малюк намагається вистрибнути з перенесення, відштовхуючись ногами

Fotolia

Хіпсіт

Дозволяє переносити дитину на стегні на зручній поличці-сидіння. При цьому знижується навантаження на спину, адже вона припадати не на одне стегно, а рівномірно розподілятися по всій попереку за допомогою широкого пояса. Для діток, які вже вміють сидіти.

Ерго-рюкзак

Забезпечує правильне фізіологічне положення дитини при носінні, тому що навантаження доводиться не на промежину малюка, а на задню частину стегна - від коліна до коліна і на попку. Ця природна для нього позиція сприяє профілактиці дисплазії - малюк не висить з тиском на промежину, а комфортно сидить з широко розсунутими ніжками, обхопивши тіло батька. Може використовуватися в трьох положеннях: спереду, на боці, на спині. Для діток з 4-х місячного віку.

Для діток з 4-х місячного віку

Fotolia

Рюкзак з рамою

Це конструкція з жорсткою основою і м'яким сидінням для дитини, яку носять за спиною. В такому рюкзаку основне навантаження припадає на спину і область попереку. У таких рюкзаках не рекомендується носити дитини молодше шести місяців, але вони підходять для дітей вагою до 18 кг і до віку 3 років (в залежності від моделі).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У ДІТЕЙ-кесаря ​​БІЛЬШЕ ПРОБЛЕМ ІЗ ЗДОРОВ'ЯМ. ЧИ ТАК ЦЕ?

ЯК ПРИВЧИТИ ЧОЛОВІКА ЗАЙМАТИСЯ ДИТИНОЮ?

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

ЧИ ТАК ЦЕ?
ЯК ПРИВЧИТИ ЧОЛОВІКА ЗАЙМАТИСЯ ДИТИНОЮ?
Новости