• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

AFK # 43. Що таке воронка продажів. Побудова воронки і отримання прибутку.

Простими словами воронка або ж тунель продажів - це шлях клієнта від стадії знайомства до продажу.

Простими словами воронка або ж тунель продажів - це шлях клієнта від стадії знайомства до продажу

Безкоштовний майстер-клас Секрети таргетингу в Facebook пройде зовсім скоро! Встигніть зареєструватися по синій кнопці нижче

Все починається зі знайомства, це може бути лід магніт, рекламний пост, стаття або рада знайомих. Людина може у вас щось купити вже після знайомства, але таке трапляється дуже рідко, тому наступна стадія після знайомства - залучення. На цій стадії ви можете щось пояснити потенційному клієнту і надати йому певну цінність.

Після цього може бути ще багато стадій, докладніше ви можете прочитати про них в моїх статтях, подивитися на Youtube каналі або на бізнес сторінці в Facebook . При цьому тунель ніколи не закінчується на продажу, який сенс нам втрачати клієнта, який вже у нас щось купив? Ми можемо повторювати цикл з цих стадій нескінченну кількість разів, щоб клієнт і далі у нас купував.

Головне, що ви повинні зрозуміти - якщо у вас немає воронки продажів, то ви не зможете продавати в сучасному світі. У кожній сфері є безліч сильних конкурентів, які вам не дадуть можливості продавати ваш продукт за примітивними стратегіям. Якщо ви продаєте щось, що має не тільки цінність, але і ціну, то раджу вам зрозуміти, що без воронки продажів клієнти не будуть у вас нічого купувати. У вас все вийде тільки тоді, коли ви упровадите воронку продажів. На її створення може піти багато часу і грошей, але це робиться один раз, а потім працює роками.

При цьому тунель ніколи не закінчується на продажу, який сенс нам втрачати клієнта, який вже у нас щось купив?
Новости