• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

5 кращих фірм-виробників газових колонок: вибираємо водонагрівач

 1. колонки BOSCH
 2. Газові колонки RODA
 3. Газові колонки VAILLANT
 4. Газові колонки Gorenje
 5. Газова колонка ARISTON

У наших будинках часто відключають гарячу воду, а іноді цей привілей, завдяки вітчизняним комунальним службам, і зовсім відсутня. Так, наші сучасники, спонукувані бажанням економії і комфорту, звертаються за допомогою до газових колонок. І не помиляються.

Газові водонагрівачі швидше нагрівають воду і складають конкуренцію електричним аналогам у вигляді бойлерів. Тому щоб уникнути біганини по будинку з каструлями з окропом, коли вас раптово позбавили гарячої води, слід обзавестися колонкою . При правильному виборі місця її розташування в будинку вона не займає багато простору, але буде важливим, а головне - економічним об'єктом, який зігріє вас і додасть спокою на випадок форс-мажорів.

Щоб допомогти з вибором кращої колонки для вас, представляємо ТОП-5 кращих виробників цього незамінного в будь-якому будинку пристрою.

колонки BOSCH

колонки BOSCH

Відкриває наш топ техніка німецької фірми Bosch, традиційної та головною лінійкою термотехніки якої є колонки.

«Краще втратити гроші, ніж довіру», - говорив Роберт Бош, засновник бренду. Дотримуючись цієї концепції, компанія надає кращу якість техніки - вона була і є однією з найнадійніших.

Бренд покращує і розвиває функціонал колонок, і тепер на ринку можна знайти водонагрівач під будь-які вимоги клієнта. Лінійка колонок Bosch починається від недорогий і практичною Therm 2000 , Особливою рисою якої є фіксована потужність і необхідність ручної настройки при зміні протоку води. І доходить до практично мультифункціональної Therm 6000 з впровадженим гідродинамічним генератором, що дозволяє управляти водонагреваніем легко, за рахунок всього лише кількох кнопок на зручному дисплеї машини. Також тут можливий режим роботи зі зниженим газом, - все дуже економічно.

В арсеналі газових колонок Bosch середньої цінової категорії також Therm 4000 з камерою закритого згоряння. Особливість цієї машини в присутності примусового димовидалення - зручно для будинків, де ніяк не організований цей процес природним способом.

Компанія пропонує якісні пристрої різної цінової категорії і з великим функціоналом. Кожен може знайти щось для себе в лінійці газових колонок Bosch, що, безсумнівно, плюс.

Читайте також: Як вибрати газову колонку?

Газові колонки RODA

Газові колонки RODA

Купуючи продукцію бренду Roda, ви отримаєте надійного якості продукт за помірною ціною. Шведська компанія була заснована в 80-х роках минулого століття і за короткий термін завоювала славу виробника якісної побутової техніки. Простота і функціональність - два основоположних критерію при виробництві водогрійних пристроїв фірми.

 • Дизайни пристроїв фірми прості і лаконічні, легко вписуються в будь-який інтер'єр. Всі газові колонки лінійки обладнані надійним механізмом димовидалення, що дуже важливо, адже безпека - понад усе.
 • Відносно цін, в лінійці колонок фірми присутні машини на різний гаманець. Средни них - бюджетна і безпечна JSD20-A4 , Що спеціалізується на роботі з малим тиском газу. Завдяки камері відкритого згоряння, вона демонструє прекрасні для колонок такої ціни показники: всього за 30 секунд аварійно відключає газ. Колонка максимально компактна і встановити її навіть в малогабаритній квартирі не складе труднощів.
 • Фірма також подбала про випуск газових колонок з більш яскравим дизайном, тому серед теплотехніки Roda можна знайти родзинку лінійки JSD20-A3 . Компактна техніка, трохи дорожче за попередню, але це окупає одна корисна функція: колонку можна налаштувати "під себе", роздільної керуючи потужністю і температурою. Експлуатацію полегшує датчик контролю тяги і багато зручності. Звичайно ж, головна її особливість - зовнішній вигляд з квітковим дизайном на яскравою чорної поверхні корпусу.

Покупці відзначають економічність витрат колонок Roda і простоту у використанні. Відгуки про техніку бренду позитивні, з акцентами на прекрасну якість за адекватну вартість.

Читайте також « Як вибрати електричний водонагрівач »

Газові колонки VAILLANT

Газові колонки VAILLANT

Техніка німецького бренду Vaillant в цілому на порядок дорожче попередніх опонентів. Однак її привабливий витончений зовнішній вигляд відрізняє продукцію від інших. Колонки прості і доступні в використанні, але з великими функціями.

Опитування споживачів підтверджує: Купуючи колонку Vaillant, клієнт впевнений, що ця висока технологія максимально спростить життя.

У лінійці водонагрівачів Vaillant є більш бюджетні і більш «наворочені» моделі. Так, недорога MAG mini OE 11-0 / 0 RXZ H вимагає мінімального місця для розташування в будинку, адже ключові органи управління розташовуються на передній панелі, оснащеної пьезорозжігом, який значно полегшує процес включення колонки.

Прикладом більш високої цінової планки є газова колонка MAG OE 14-0 . Колонка має електророзжіг, що походить від батареї, заряд якої можна перевірити на передній панелі водонагрівача.

Порада: Плюси колонок на електро розпалювачів - у відсутності запального гніту, тому пристрій вигідне в використанні на розрідженому газу.

Літраж води колонок Vaillant середній, відповідає безпосередньо компактним розмірам пристроїв. Ціни відповідають високій якості водонагрівачів, які навіть візуально виглядають на свою вартість. При роботі поверхню колонки зберігає низьку температуру, тому будьте впевнені, що будете з комфортом користуватися придбанням.

Газові колонки Gorenje

Газові колонки Gorenje

Продукція словенського бренду проста і зручна. Середньої цінової категорії, ближче до недорогих. За відгуками покупців, колонки якісні і витримує багато років інтенсивної роботи.

Менш дорогою в лінійці виступає газова колонка GWH-10NNBW . Однак, ця машина має настільки важливе:

 • зручний LED-дисплей з зазначенням температури води;
 • відведення для відпрацьованих газів відбувається природним чином;
 • автоматичний електропідпал.

Розміри водонагрівача середні, що дозволяють нагрівати більше води, ніж компактні опоненти - максимальний обсяг гарячої води 10 л / хв.

Трохи дорожче за списком GWH-10NNBWC , Що має більш розкішний зовнішній вигляд з сіруватою панеллю. Властивістю цієї колонки є підтримка обраного температурного режиму під час зміни тиску і напору води. Якщо полум'я згасне - іонізований контроль полум'я вмить погасив газ. Ціна на цей пристрій відповідна, але якість і зручність завжди вимагають відповідних грошей, як інакше?

Читайте також: Що важливо знати про бойлерах

Колонки Gorenje завжди знаходять схвальні відгуки покупців з приводу раціональності і комфортності їх налаштувань. З мінусів відзначається важливий параметр всіх газових колонок - обсяг води, що нагрівається за хвилину. В основному, літражу колонок Gorenje з головою вистачає на одну точку водорозбору, але з працею на 2-3.

Газова колонка ARISTON

Газова колонка ARISTON

Завершує топ-5 фірм-виробників колонок бренд ARISTON (Італія). Продукція фірми вже близько століття радує покупців і полегшує їм життя новими технологіями, які впроваджуються у виробництво нових моделей.

Водонагрівачів Ariston з кожним разом покращують дизайн, підлаштовують їх під тенденції сучасного ринку, розширюють і спрощують функції.

Наприклад, колонка FAST EVO ONT B 11L має зручний електрозапалювання, всі інструменти управління пристроєм розташовані на передній панелі. Продуктивність колонки, ні багато, ні мало, - 11 л / хв. Вона оптимальна, при обліку середньої ціни пристрою.

Фірма Ariston розробляє техніку в Італії, а виробляє на власних заводах в Китаї. За рахунок цього вдалося знизити ціну на водонагрівачі без шкоди для якості.

Вибираючи газову колонку в свій будинок, спирайтеся на власні потреби по продуктивності колонки, літражу, зовнішнім виглядом і розмірами. Перераховані бренди балують дійсно гідною продукцією, і часто за прийнятними цінами. Адже відомо, що ім'я та репутація виробника - ключовий елемент вибору нового елемента комфорту. Тому не ігноруйте ці підпункти, і будете діяти в правильному напрямку.

Дивіться відео на тему: Огляд газової колонки ARISTON (SUPERLUX)

Ціна на цей пристрій відповідна, але якість і зручність завжди вимагають відповідних грошей, як інакше?
Новости