• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як використовувати силу візуалізації

 1. 1. Любіть те, що хочете отримати
 2. 2. Визуализируйте часто, протягом коротких проміжків часу
 3. 3. Уявляйте собі все якомога детальніше
 4. 4. Вірте
 5. 5. Підсильте свої ментальні картинки за допомогою афірмації
 6. Маргарита Назаренко

Дихай » візуалізація

Маргарита Назаренко  • Березень 29, 2018 5:04 Маргарита Назаренко • Березень 29, 2018 5:04

Маргарита Назаренко  • Березень 29, 2018 5:04

Сила візуалізації невід'ємно пов'язана з законом тяжіння. Ідея полягає в тому, щоб візуалізувати зображення в голові. Завдяки регулярній візуалізації цього зображення, воно буде до вас притягатися.

Ви і так часто це робите, але, цілком можливо, не усвідомлюєте цього! Всякий раз, коли ви зосереджуєтесь на те, що може піти не так, все піде не так, і ви продовжуєте зосереджуватися на тому, що може піти не так ... Тому що воно повторювалося в минулому знову і знову!

У той же час ви можете використовувати цю потужну творчу силу в свою користь.

Пам'ятаючи про те, чого ви хочете досягти, ви швидше за зробите все те, що потрібно, щоб втілити цю мрію в реальність. Ви також будете більш відкриті до можливостей і до потрібних людям, коли дасте своєму розуму потужну візуальну команду.

Що ж робить візуалізацію настільки потужною Що ж робить візуалізацію настільки потужною?

Як використання візуалізації допоможе вам втілити свої мрії в реальність?

Ви могли чути що-небудь подібне: «Не можу собі уявити, як би я (проїхав 100 км на своєму велосипеді, виступив на сцені, намалював картину і т.д.)». Такі люди ніколи не доб'ються подібних речей, тому що не можуть навіть уявити собі, що коли-небудь домоглися б подібного.

Все, що коли-небудь було створено або досягнуто, починалося з ідеї в чиїйсь голові. Зазвичай у відповідь на якусь необхідність або бажання ідея залишається в голові, а людина починає фокусувати на ній свою ментальну енергію. ідея наповнюється емоціями . Це створює величезне бажання, і розум людини починає шукати способи досягнення цієї мети у фізичній реальності.

Ідеї ​​«як» і «коли» були згенеровані на основі цієї початкової візуалізації ... і все це крутиться і крутиться до тих пір, поки ... стілець, на якому ви сидите, чи не буде спроектований; клавіатура на вашому комп'ютері немає буде придумана і створена; музика на вашому iPod НЕ буде відрепетирували і записана; поки не будуть створені ваші улюблені парфуми або туалетна вода ...

Кожна ідея, яку ви записуєте на папері і читаєте, містить уявний образ, який представляє собою сукупність зображень, почуттів, уявних переживань і т.д. Насправді ваш розум створює зображення прямо зараз, грунтуючись на тому, що ви тут читаєте. Прямо зараз ви, не віддаючи собі в цьому звіт, визуализируете !

Крім того, ви визуализируете, коли переживаєте. Ми всі в цьому хороші, чи не так? Ви можете скористатися цією ментальної здатністю, візуалізувати найгірший сценарій і перетворити його в потужний інструмент. Як тільки ви навчитеся використовувати силу візуалізації, ви зможете створювати все, що захочете.

Подумайте про це з точки зору вашого тіла - кожна фізична дія, яке ви робите, генерується в вашій свідомості. Крок вліво. Встати. Взяти вилку. Потерти ніс. Перш, ніж ви зробите будь-яка фізична дія, у вашій свідомості виникає швидкоплинне зображення, яке може бути свідомим або несвідомим. Ця картинка сигналізує організму прийняти конкретне дію (не "крок вліво і погойдування вашого мізинця», а просто «крок вліво»).

Те ж саме відбувається і з речами, які ви хочете залучити в своє життя.

Ключем до успіху в будь-якому підприємстві є створення уявного образу того, що ви хочете отримати. Професійні спортсмени роблять це весь час - вони візуалізують себе бездоганними, виконуючи складні, важкі і напружені фізичні навантаження, і це уява досконалості насправді має свої наслідки в реальному світі.

Ви теж можете скористатися подібним радою. Ось деякі правила, які допоможуть створити потужну візуалізацію:

1. Любіть те, що хочете отримати

Ви не отримаєте позитивних результатів, якщо вас не надихає те, що ви хочете знайти. Ваші емоції є рушійною силою вашої візуалізації! Не варто недооцінювати цей рада. Наділіть ваші цілі пристрастю. Але ... не стаєте занадто прив'язаними до результату, тому що щось набагато краще може проявитися абсолютно несподіваним чином!

2. Визуализируйте часто, протягом коротких проміжків часу

Визуализируйте часто, протягом коротких проміжків часу

Якщо ви можете утримувати зображення всього півхвилини, ви створите потужну силу тяжіння. (Утримувати картинку в голові набагато довше дуже складно. Ну хіба що у вас багато досвіду в медитації, і вам легко «відключати» всі зайві думки). Візуалізують часто, поступово нарощуючи ці проміжки часу до довших, більш докладних візуалізацій .

3. Уявляйте собі все якомога детальніше

Якщо уявляти собі все надто розпливчасто, це дасть вам розпливчасті результати. Цілком нормально бажати щось конкретне.

4. Вірте

Це важливо. Не тисніть на себе, особливо якщо це величезна мрія, здійснення якої ви бажаєте. Намагайтеся ставитися до цього граючи - немов маленька дитина. Діти вірять в те, що під їх ліжками живуть монстри. Вони також на сто відсотків упевнені, що вони принцеси або пірати.

Отримуйте задоволення від процесу, і поки ви дивитеся цей ментальний фільм, поринете в нього і вірте в нього. Коли ви не визуализируете, і вас починають долати сумніви, ЗАБУДЬТЕ про свою мрію. Нехай вона спочатку просто живе в вашій уяві.

5. Підсильте свої ментальні картинки за допомогою афірмації

Це відкриває вам можливість прийняти зображення в своїй підсвідомості, де відбувається справжня магія маніфестації, коли ваш розум отримує команду шукати те, що ви представляєте.

Правило просте: все, що ви можете собі уявити, ви можете досягти. Дотримуйтесь інструкцій вище, і ви придумаєте і залучите дивовижні шляхи, завдяки яким ваші мрії збудуться.

Маргарита Назаренко

Непоправна мрійниця, професійна мандрівниця, людина, для якого постійний особистісний ріст не просто слова, а спосіб життя. Її життєве кредо: «Навчився сам - вивчи іншого». В Університеті Mindvalley Рита з радістю реалізує своє бажання ділитися знаннями з людьми.

Ми всі в цьому хороші, чи не так?
Новости